מכירת חבילת התוכנה Microsoft Office 2019 ​
 • חברי סגל של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב רשאים לרכוש את חבילת התוכנות המשרדית
  Microsoft Office Professional Plus 2019לשימוש בביתם. ניתן לרכוש עותק אחד.
 • לצורך קבלת מפתח מוצר (Product Key) בלעדי לתוכנה שנרכשה יש צורך לבצע רישום באתר אינטרנט ייעודי שהוקם לצורך זה. ניתן יהיה לבצע את האקטיבציה בחיבור אינטרנט מסחרי רגיל מכל מקום בעולם. בנוסף, האקטיבציה היא חד פעמית ואין צורך בתקשורת מתמדת עם רשת האוניברסיטה או רשת האינטרנט.
  התוכנות הניתנות לרכישה:
שם תוכנהעלות
Microsoft Office Professional Plus 2019 120 ש"ח
Microsoft Office 2019​  for Mac 120 ש"ח

באמצעות סעיף תקציבי

 • בעלי סעיפים תקציביים רלוונטיים יכולים לשלם באמצעות המערכת הפננסית e-tafnit על ידי בצוע העברה פנימית לזכות סעיף תקציבי 3350008500. את העתק העברה הפנימית  יש לשלוח במייל צופית אילוז iluzt@bgu.ac.il​, לאחר אישור תקבלו מייל חוזר עם גישה והרשאה לתוכנה ,לחלופין  ניתן להגיע למזכירות אגף מחשוב ומערכות מידע בניין 34 חדר 212 (טלפון 61151) עם הטופס
 • באמצעות ניכוי במשכורת
  אנשי סגל אקדמי, מנהלי וטכני המעוניינים לרכוש את התוכנות באמצעות ניכוי דרך המשכורת מתבקשים למלא את הטופס "רכישת תוכנה על ידי ניכוי מהשכר" . ניתן לשלוח את הטופס המלא במייל צופית אילוז iluzt@bgu.ac.il ולאחר אישור תקבלו במייל חוזר גישה והרשאה לתוכנה , לחילופין 
  ניתן להגיע למזכירות אגף מחשוב ומערכות מידע בניין 34 חדר 212 (טלפון 61151) עם הטופס.


 • באמצעות בכרטיס אשראי
  חברי סגל וסטודנטים  המעוניינים לרכוש את התוכנות באמצעות תשלום בכרטיס אשראי יכולים לבצע זאת באינטרנט באמצעות חנות האוניברסיטה לחץ כאן​ . מהתפריט העליון יש לבחור בשונות, ממנו את שירותי מערך המחשוב וממנו את " תוכנות מייקרוסופט לעבודה מהבית לעובדי האוניברסיטה "

 • ​תשלום בגזברות
 • אנשי סגל אקדמי, מנהלי וטכני המעוניינים לרכוש את התוכנות באמצעות תשלום במזומן, מתבקשים למלא את הטופס "רכישת תוכנות מייקרוסופט – תשלום במזומן"  ולבצע את התשלום דרך שולי צרפתי, מדור תקת"ש בניין הסנאט חדר 19/20 טלפון 72160. לקבלת התוכנה יש לגשת למזכירות אגף מחשוב ומערכות מידע בניין 34 חדר 212 (טלפון 61151) עם הטופס לאחר התשלום.