גרף סטטיסטי

תואר B.A. בסטט​יסטיקה ​במסגרת דו-מחלקתית: הנתונים שיאפשרו לכם להבין לעומק

​היכולת לנתח נתונים היא אחת המיומנות הכי מבוקשת אצל מעסיקים בשוק העבודה ובמחקר האקדמי כיום. יכולת זו מאפשרת להבין ולחזות תופעות באמצעות מיצוי הידע ומשמשת לקביעת אסטרטגיות ומדיניות בכל התחומים. זוהי המיומנות שבבסיס מקצועות הסטטיסטיקה, ביצוע הערכות וניתוחים פיננסיים, בינה עסקית, ​​מדעי הנתונים, הנדסת נתונים ומקצועות נוספים. זוהי גם מיומנות בסיסית עבור כל מדען ומדענית שמעוניינים להבין את העולם באמצעות נתונים.

בתוכנית הלימודים תרכשו את הכלים המתמטיים והתכנותיים הנדרשים לניתוח נתונים מודרני. לאחר מכך תלמדו טכניקות להסקת מסקנות מאותם הנתונים לעיצוב החלטות מדיניות, או ליצירת תחזיות מבוססות נתונים בשביל לשלב כחלק ממערכת בינה מלאכותית. 

בתכנית הלימודים הדו-חוגית, תוכלו לרכוש מיומנויות אלו ובכך להכין את עצמכם לשוק העבודה או לעולם האקדמי. לא פחות חשוב מכך- תוכלו לעשות זאת לצד לימוד מקצוע בו תוכלו ליישם מיומנויות אלו. כך לדוגמה תוכלו ללמוד סטטיסטיקה וניתוח נתונים בשילוב עם מדעי הטבע,​ מדעי החברה (פסיכולוגיה, כלכלה, גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי ועוד), בשילוב עם מדעי הרוח או בשילוב עם תחומי הניהול. 

באוניברסיטת בן-גוריון בנגב תוכלו לשלב את תחום הנתונים עם כל מה שמעניין אתכם במתכונת דו-חוגית ולהוסיף לתואר את התחום שיהיה רלוונטי תמיד.

למידע נוסף על תוכנית הלימודים: statsnstuff@bgu.ac.il | להצטרפות לקבוצת וואטסאפ בה אפשר לקבל תשובות לכל השאלות >> ​

למידע נוסף ניתן לפנות למוקד המידע למועמדים

מידע על תנאי הקבלה>>​לשלוט בנתונים זה לשלוט בעולם: תוסיפו D​​ata לתואר שלכם​
הצג הכל
הסתר הכל