​יום אוריינטציה למתקבלים החדשים לתואר ראשון לשנה"ל תשפ"ב 2/9/2021 ​


​​מפגשי​ המת​קבלים וימי האוריינטציה המחלקתיים מיועדים לסטודנטים המתחילים ללמוד לראשונה באוניברסיטה. במפגשים תחשפו לדברים החשובים שעליכם לדעת עוד לפני תחילת שנת הלימודים.


על יום אוריינטציה פייסבוק.png


​​​​​המחלקות האקדמיות עורכות למתקבלים אליהן מפגשי אוריינטציה במסגרת יום האוריינטציה האוניברסיטאי, עוד לפני תאריכי הרישום לקורסים​.
זוהי ההזדמנות להכיר את המרצים, צוות המחלקה וסטודנטים ותיקים. כמו כן תוצג בפניכם תוכנית הלימודים, תקבלו הסבר על הרישום לקורסים, על חובותיכם וזכויותיכם כסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, על שירותי אגודת הסטודנטים ודיקנאט ועוד.

תוכלו להשתתף בסדנאות מיוחדות של דיקנאט הסטודנטים בנושאי מיומנויות למידה ותכנון זמן, במפגשים של האגודה הסטודנטיאלית, בהדרכה מרוכזת לרישום לקורסים, בסיורים בקמפוס ובמפגש ייחודי למתקבלות לתחומי ההי-טק עם המנטוריות. 

הודעה על מפגש המתקבלים או על יום האוריינטציה המחלקתי תישלח אליכם באופן אישי בדואר האלקטרוני.תוכנית המפגשים הכללית ביום האוריינטציה 


9:00

סיור לסטודנטים עם מוגבלויות ולקויות למידה​ עם בהובלת משרד דיקנאט הסטודנטים

סיור היכרות בקמפוס עם האגודה הסטודנטיאלית

סדנה בנושא מיומנויות למידה | אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)

סדנה בנושא ניהול זמן 


9:30 

מפגש פתיחה ' ברוכים הבאים' עם רקטור האוניברסיטה, פרופ' חיים היימס | רחבת קמינגס


10:00 

האגודה הסטודנטיאלית בהדרכה כללית על הרישום לקורסים, הכרת מערכת זיגי וכל מה שסטודנט.ית חדש.ה צריך.ה לדעת | אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)

מפגש נשים בהייטק | אולם הסנאט ע"ש מינקוף (בניין 71) - מיועד לסטודנטיות שמתחילות ללמוד במחלקות: מדעי המחשב, פיזיקה, ביה"ס להנדסת חשמל ומחשבים, הנדסת תוכנה, הנדסת מכונות, הנדסת מערכות תוכנה ומידע, הנדסת נתונים, הנדסה אזרחית (הנדסת בניין). 


11:00

מפגש 'ברוכים הבאים' בשפה הערבית | אולם הסנאט ע"ש מינקוף (בניין 71) 

האגודה הסטודנטיאלית בהדרכה כללית על הרישום לקורסים, הכרת מערכת זיגי וכל מה שסטודנט.ית חדש.ה צריך.ה לדעת | אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)​


12:00

סיור לסטודנטים עם מוגבלויות ולקויות למידה​ עם בהובלת משרד דיקנאט הסטודנטים

סיור היכרות בקמפוס עם האגודה הסטודנטיאלית​


13:00

מפגש 'ברוכים הבאים' בשפה הערבית | אולם הסנאט ע"ש מינקוף (בניין 71) 14:00

סדנה בנושא מיומנויות למידה | אולם ע"ש אברהם אוחיון (בניין 98)

סדנה בנושא ניהול זמן 


מידע על המפגשים המחלקתיים יפורסם בהמשך.