חיי החברה והקמפוס התוססים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב הם כבר שם-דבר. קריית האוניברסיטה ע"ש משפחת מרקוס, ליבה הפועם של באר-שבע הסטודנטיאלית​, פעילה בכל שעות היום ומציעה לסטודנטים פעילות חברתית ותרבותית עשירה.

תחשבו על זה, זו הדרך שלכם להעביר את השנים המשמעותיות של הלימודים גם בהנאה ובכיף.

אווירת "קמפוס ללא הפסקה" מושכת סטודנטים רבים ליזום ולהיות מעורבים בעיצוב, בתכנון ובהפעלת יוזמות של מעורבות חברתית ושל פעילויות קהילתיות. השכונות הסובבות את הקמפוס מספקות גם הן אפשרויות בילוי סטודנטיאליות מגוונות. יחד עם פעילויות מגוונות של אגודת הסטודנטים, תמצאו באוניברסיטת בן-גוריון בנגב את הקמפוס החברתי, התוסס והחוויתי ביותר בישראל! 

אגודת הסטודנטים החזקה והמגובשת ביותר בארץ מקיימת פעילויות תרבות רבות ומפעילה חוגים בעלות סמלית לטובת הסטודנטים.


בירה ונשירה 1.jpg 


מודעות חברתית ועשייה קהילתית ענפה

  הקמפוס נהנה מנגישות מלאה לסטודנטים ולמבקרים בעלי מוגבלויות, בזכות פרוייקט הנגישות הפיסית שיזם ומוביל דיקנאט הסטודנטים.

  לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב קמפוסים בבאר שבע, בשדה בוקר ובאילת. בכל הקמפוסים של האוניברסיטה פועל מיזם קמפוס ירוק.


מופע פתיחה 2.jpg 

 

קריית האוניברסיטה ע"ש משפחת מרקוס בבאר-שבע 

  בקמפוס הראשי של האוניברסיטה ניתן למצוא תחנת רכבת צמודה, מנזות וקפיטריות, חנויות ספרים וכלי כתיבה, קולנוע, גלריות לאמנות, מרכז ספורט (המציע מגוון רחב של חוגים, מכון כושר, בריכת שחייה פתוחה ומקורה ועוד), חדרי מחשבים, חדרי עיון ולימוד, ספריות מצוינות, פעילות רוחנית ושירותי דת ושירותי בריאות (סניפי קופות חולים) וסניף דואר.

​✅  חיי חברה תוססים קיימים גם בשני הקמפוסים הנוספים של האוניברסיטה: בשדה בוקר ובאילת. 

רוצים לדעת עוד? 


  המכונים לחקר המדבר ע"ש יעקב בלאושטיין ומכון בן-גוריון לחקר ישראל והציונות נמצאים בנוף המדברי המרהיב של שדה-בוקר. במתקנים החדישים ובמעבדות המחקר המתקדמות שמציע הקמפוס מתקיימים, בין היתר, ימי עיון וכנסים אקדמיים בין-לאומיים. 

לאתר המכונים ל​חקר המדבר | לאתר מכון בן-גוריון לחקר ישראל והציונות


  קמפוס מטופח, ירוק וצעיר, הנישא על גבעות העיר אילת, ומשרה אווירה אינטימית וחמה, ולא רק בגלל מזג האוויר. האוניברסיטה ואגודת הסטודנטים מקיימים גם כאן פעילות תרבותית ענפה מחוץ לשעות הלימודים, אשר משלימה את החוויה האקדמית המיוחדת אשר מאפיינת את הקמפוס.

לאתר קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת

יעלים בקמפוס שדה בוקר