בעולם של היום מצפים מכם לדעת יותר וגם לחשוב מחוץ לקופסה. בעלי התואר המבוקשים ביותר היום הם בעלי ידע כללי רחב, יכולות חשיבה מפותחות ויצירתיים.

 

​המנהיגים של מחר הם בעלי יכולת להסתכל קדימה, לבחון רעיונות ולהוציא אותם לפועל.

​אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מזמינה אתכם להצטרף לדרך, להרחיב אופקים ולראות עולם, לפתח מיומנות חשיבה ויצירתיות. בואו לשלב לימודים לתואר דו-מחלקתי, תואר כפול או לימודים רב-תחומיים במדעי הרוח, מדעי החברה, ניהול, מדעי הטבע ומדעי ההנדסה.

שילוב לימודי מדעי הרוח, מדעי החברה, ניהול או מדעי הטבע בלימודיכם יתן לכם את היתרון של שני תחומי לימוד (או יותר)  ויפתחו בפניכם יותר אפשרויות לתואר שני, למשל. אבל זה כמובן יתן לכם גם יתרון בשוק העבודה, ירחיב את אופקיכם ואת ראיית עולמכם ויעזור לכם לפתח מיומנויות חשיבה, יצירתיות והסתכלות שיהיו היתרון האישי שלכם.

 

ComboReferer.jpg

 

ללמוד את מה שאתם אוהבים וגם לרכוש מקצוע

ללמוד לתואר ראשון רק משיקולי תעסוקה ורכישת מקצוע זה לא תמיד מספיק. אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מאפשרת לכם לרכוש את הכלים והיתרונות היחודיים של תואר כפול או משולב וגם ללמוד את מה שאתם אוהבים במקביל.

  • שילוב לימודי מדעי הרוח עם מדעי החברה, עם תחומי הניהול או עם מדעי הטבע ירחיב את אופקיכם ואת ראיית עולמכם ויעזור לכם לפתח מיומנויות חשיבה, יצירתיות והסתכלות ייחודית שיהיו היתרון שלכם. חשיפה לתחומים אלו תתן לכם כלים ליישום הרעיונות שלכם ולמציאת פתרונות לבעיות לא שגרתיות. בוגרים ששילבו מדעי הרוח בלימודיהם מבוקשים יותר כבר היום במגוון תעשיות וארגונים בגלל יתרונותיהם היחודיים: חשיבה ביקורתית ו"מחוץ לקופסה", ראיה רחבה, יצירתיות, ידע בשפות, יכולת התנסחות וכתיבה, יכולת התעמקות.

  • שילוב ניהול עם מדעי החברה והרוח או עם מדעי הטבע יחזק את התואר המדעי שלכם או את התואר העיוני שלכם בערך מוסף ניהולי ומעשי. שילובים כמו פסיכולוגיה וניהול, ניהול ומדעי המחשב, כימיה וניהול ועוד - הם שילובים חזקים ומוערכים כבר היום ונותנים יתרון ממשי בקריירה ובשוק העבודה.

  • ​שילוב מדעי הטבע ומדעי ההנדסה לתואר כפול, שילוב מדעי ההנדסה או מדעי הטבע ללימודים דו-מחלקתיים או שילוב מדעי הטבע עם מדעי החברה והרוח, יתנו לכם יתרון מדעי ומקצועי משמעותי בתעסוקה ובהתקדמות המקצועית.