אתם "אנשים של אנשים"? מעוניינים לנהל וגם נמשכים ל"חיים הטובים"? קריירה עם אופק בינלאומי קוסמת לכם? בואו לעשות תואר שילמד אתכם איך לערבב ביזנס ופלז'ר


ענף התיירות, התרבות והפנאי הוא מענפי התעשייה המתפתחים ביותר בארץ ובעולם . המגמות בתחום מצביעות על ביקוש הולך וגדל למנהלים בעלי הכשרה אקדמית רלוונטית. המחלקה לניהול תיירות ופנאי באוניברסיטת בן-גוריון בנגב מציעה תוכנית לימודים עדכנית ומגוונת, בה תקבלו כלים איך לנהל את כל הדבר הזה שבמילה אחת אפשר לקרוא לו פשוט – כיף.


המחלקה שלנו היא היחידה בתחומה המדורגת בין 50 המחלקות הטובות בעולם (מדד שנחאי), זאת בזכות הקורסים החדשיים שלנו. אצלנו תלמדו מנהל עסקים (ניהול מוצר, אסטרטגיה עסקית, יזמות), לצד התמחות ביצירת חוויות (Travel Tech, קולינרייה, תיירות בת קיימא), עם הכנה לקריירה בינלאומית (להבין את הסינים, לדבר עסקים באנגלית ופורטוגזית, סיורים בארץ ובחו"ל).


הלימודים במחלקה נערכים בכיתות קטנות, תוך היכרות אישית עם המרצים ובאווירה תוססת ומלאת אתגר והנאה. רלוונטיות ואיכות התוכנית, בשילוב עם היחס האישי והמקצועי במחלקה, משתקפים בדירוגה של המחלקה במקום השישי בעולם בחקר התיירות.

הצג הכל
הסתר הכל

 זו גם אפשרות: ללמוד בעיר התיירות של ישראל