​​​​​בוגרים יקרים שלום רב,

למרות המצב המורכב שהביאה עמה הקורונה, החלטנו לקיים השנה את טקס הסיום המסורתי עבור בוגרי המחלקה.

grad1.jpgעמוד זה כולל ברכות שנכתבו עבורכם על-ידי ראש המחלקה (פרופ' אנדריאה ברגר) ויו"ר ועדת הוראה (דר' יואב קסלר), נציג ונציגת תואר ראשון ושני,ואת רשימת שמות הבוגרים לתארים ראשון ושני, יחד עם ציון הצטיינות או הצטיינות יתרה למי שרלוונטי.

אם תרצו להוסיף חומרים כגון ברכות, תמונות או סרטונים לעמוד זה, צרו קשר עם נירית, האחראית על אתר המחלקה - soffern@bgu.ac.il 
או יואל שילט yoelz@post.bgu.ac.il.מזל-טוב לכםן ובהצלחה רבה בהמשך הדרך!! 

בחום, המחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריון
 

נתחיל עם כמה ברכות ואיחולים...  old-letters-1082299_1920 (1).jpg


ברכה לבוגרים מראש המחלקה, פרופ' אנדראה ברגר

​סטודנטיות וסטודנטים יקרים .משפחות יקרות.

אין ספק שתקופת הקורונה היתה ועודנה מאתגרת מאוד עבור כולנו. היא מכריחה את כולנו להסתגל שוב ושוב לשינויים ותהפוכות וגוררת לא מעט תסכולים. גם הטקס השנה בהחלט לא מתקיים במתכונת הרגילה. בתקופת ההתארגנות של הטקסים של כל הפקולטה, מגבלות הקורונה מנעו ממחלקה כל כך גדולה כמו שלנו לארגן טקס בקמפוס. אחרי כן, כאשר הוסרו ההגבלות, כבר היה מאוחר מידי לשנות זאת. יחד עם זאת, מאחר וחשוב היה לנו מאוד לציין את סיום התארים ולהיפרד מכם בצורה ראויה, ארגנו את הטקס של היום. ברור לנו שהוא נופל על תקופה לא אופטימלית בה מתקיימות בחינות ועל כן אנחנו מוצאים עצמנו היום בפורום מצומצם.

ובכל זאת, הינה אנחנו היום כאן, מציינים בגאווה את הגעתכם אל סיום התואר. חלקכם של התואר הראשון וחלקכם של התואר השני.

אין ספק שההגעה הזו שלכן לקו הגמר, היא תוצאה של עבודה קשה ומאמץ מתמשך שלכם, ולא מעט תמיכה של משפחותיכם, לאורך כל השנים, ומיוחד בתקופה בה הלימודים עברו לזום. הערכה ותודה מגיעה גם למרצים ולמתרגלים שלימדו אתכם לאורך השנים, שנאלצו גם הם לעשות מאמצים גדולים להסתגל לסביבת ההוראה החדשה.

אני רוצה לברך אתכם ברגע חשוב ומרגש זה, בשמי ובשם כל חברי המחלקה. אנחנו מקווים שבנוסף לידע עצמו, הצלחנו לטעת בכם סקרנות, יכולת לחשיבה עצמאית ולקריאה ביקורתית, ושכל הכלים שרכשתם ילוו אתכם בהמשך הדרך.

אנו מאחלים לכל אחד ואחת מכם הצלחה, ומקווים שתמיד תראו במחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריון בית חם שגאים להיזכר בו וכיף לחזור אליו.

בברכה,

פרופ' אנדראה ברגר

ראש המחלקה

-----------------------------------------------------------------------------------


ברכה מיו"ר ועדת הוראה, ד"ר יואב קסלר

ערב טוב

טקסים הם מאורעות סימבוליים. אפשר לכאורה היה להסתדר גם בלעדיהם. אבל כל מי שמבין משהו בפסיכולוגיה יודע עד כמה סמלים הם חשובים. קבלת התואר הראשון והתואר השני הם מציוני הדרך המשמעותיים ביותר בחיים, ולכן היה חשוב לנו לציין את המאורע הכל כך חשוב הזה בטקס פורמלי, ולהיפרד מכם/ן באופן אישי, פנים אל פנים. רצינו להביע באופן בלתי אמצעי את השמחה שלנו על כך שסיימתם את לימודיכם, את הגאווה שלנו בהישגיכם ובעבודה הקשה שעשיתם, ואת האיחולים שלנו להצלחה בהמשך הדרך.

בנקודת זמן חשובה זו אני רוצה להציע לכם שתי נקודות מבט, אישית וחברתית. ברמה האישית, נסו לחשוב על עצמכם ביום שבו התחלתם את לימודיכם, ולראות עד כמה השתניתם מאז. כמה למדתם, כמה התפתחתם, כיצד השתנתה הדרך שבה אתם חושבים על העולם ומבינים אותו. תוך כדי הלימודים, בריצה מקורס לקורס וממבחן אחד לעבודה אחרת, לא תמיד רואים את ההתקדמות, ודרושה לכך פרספקטיבה. אבל מנקודת המבט הנוכחית בזמן, אפשר לראות את הדרך הארוכה שעשיתם, ולחוש גאווה. זו היתה דרך לא קלה, אלא רצופת קשיים, התמודדות, הצלחות וכשלונות. אנחנו מצידנו ניסינו לתת לכם את מיטב ההשכלה והכלים, ולהפוך את התואר שלכם למשמעותי ככל האפשר. אני יכול להגיד בביטחון שבן גוריון הוא כנראה המקום הטוב ביותר בארץ ללמוד בו פסיכולוגיה. אבל, זה אומר שהייתם צריכים לעבוד קשה כדי להצליח. היום זאת הזדמנות לחגוג את העובדה שהצלחתם, ואתם יכולים לחוש על כך הרבה גאווה.

ברמה החברתית, צריך לזכור עד כמה ברי מזל אתם (ואנחנו). לא לכולם יש הזדמנות לרכוש השכלה. חלקים גדולים בחברה לא יכולים לעמוד בזה. לא יכולים לפנות כמה שנים כדי להתרכז בלימודים. צריך לזכור שהשכלה אקדמית לא קשורה רק בתחושת סיפוק והגשמה עצמית, אלא גם קשורה ישירות ביכולת שלכם להתפרנס בעתיד, ובמצב הסוציואקונומי שלכם ושל משפחותיכם. לכן, יש לנו כחברי סגל, כמחלקה וכאוניברסיטה תפקיד חברתי חשוב, במיוחד כאן בדרום. אני מקווה שתשתמשו בכלים שרכשתם כאן כדי להגדיל את מעגל ההשכלה, להשפיע על החברה שסביבכם, להיות אזרחים ובני אדם חושבים, ביקורתיים, ותורמים לחברה שאתם חיים בה. עכשיו אתם אלה שנקראים "אקדמאיים", אתם אלה שעומדים בראש המחנה, שיש להם את הכלים ואת היכולת להוביל קדימה – כל אחד ואחת בתחומה.

אנו מאחלים לכם הרבה הצלחה בהמשך, ובטוחים שתצליחו. מאוד נשמח להמשיך להיות איתכם בקשר, לשמוע מה קורה איתכם, איפה אתם נמצאים, במה אתם עוסקים, ולראות כיצד אתם ממשיכים להצליח.

תודה רבה,

ד"ר יואב וקסלר

יו"ק ועדת הוראה

-----------------------------------------------------------------------------------

 

ברכה למסיימים ומסיימות תואר שני בפסיכולוגיה, מנציג הסטודנטים, עומר יונגר דסטה

 

ערב טוב לכולם,

מכובדיי - ראשת המחלקה, פרופסור אנדראה ברגר, יו"ר ועדת ההוראה, ד"ר יואב קסלר, חברי הסגל האקדמי, המנהלי והטכני, עמיתי מקבלי תואר ראשון ושני, בני משפחה ואורחים יקרים.

לכבוד הוא לי לעמוד לפניכם הערב ולהודות למחלקה, לפקולטה ולאוניברסיטה בשמי ובשם חבריי המוסמכים.

עברנו כאן דרך ארוכה ורצופת חוויות, כל אחד בנתיב הלמידה, החקירה והיצירה האישי והייחודי רק לו. הערב, אנו מתכנסים כאן למקום אחד, שעבור חלקנו הוא קו גמר ועבור אחרים הוא שלב במסע ארוך יותר – אך עבור כולנו מדובר למעשה בהתחלה של נתיב חדש.

וכעת, רגע לפני שאנחנו עולים על אותו נתיב, אנו מבקשים להודות למקום המיוחד הזה - על השנים הטובות, על החוויה שלא תישכח של לימוד ומחקר, על הקניית כלים מקצועיים מעולים; ויותר מכל על היחס החם והאישי שלו זכינו.

עבורי, האוניברסיטה ככלל, והמחלקה בפרט, הרגישו כמו בית שני. למדתי כאן על מדע ומחקר, ולא פחות מכך למדתי על כוחן של התמדה, נחישות ומחויבות.

הייתה לי הזכות ללמוד ממנחים, מורים וחוקרים מעולים – מהטובים בתחומם. וככל שהעמקתי ללמוד תחומים נוספים ותיאוריות שלא הכרתי, וכמות הספרים שלא קראתי הלכה וגדלה על מדפי הספרייה שבביתי, הבנתי עד כמה הידע שרכשתי הוא מוגבל באופן יחסי.

מכיוון שהתזה שלי עסקה בתחום הכלכלה ההתנהגותית ובהשפעה של הטיות קוגניטיביות על ההתנהגות האנושית, נדמה לי שהתחושה שעלתה בי קשורה לאפקט דאנינג-קרוגר, שחלק ממנו מתאר את הערכת החסר של אדם בעל השכלה מרובה בתחום מסוים, ביחס לגבולות הרחבים יותר של התחום.    

אייזיק ניוטון היטיב לתאר תחושה זו באומרו: "איני יודע איך אני נראה לעולם, אך לעצמי אני נדמה רק כילד ששיחק על שפת־הים, ושִעשע עצמו מפעם לפעם בכך שמצא חלוק אבן חלק יותר, או צדף יפה יותר מן הרגיל; בעוד האוקיינוס הגדול של האמת משתרע לפני בלתי נגלה."

מלווה בתחושת ההשתאות והגאווה הזו, אני חש כי הזמן שביליתי כאן הפך לטבעת משמעותית ביותר על גזע העץ הפרטי שלי. את הידע והערכים שרכשתי כאן אשא עימי לכל מקום שבו אבחר להיות, ותמיד תישאר פינה חמה בליבי לאוניברסיטת בן-גוריון.

בהזדמנות זו אני מבקש לומר תודה מיוחדת לפרופ' יואלה ברבי-מאיר, המנחה שלי לתזה, על שעות רבות של לימוד, הדרכה, סיוע וסבלנות, בתקופה שהייתה מורכבת מאוד גם עבורה. תודה רבה יואלה.

אני רוצה להודות בשמי ובשם חבריי המוסמכים לכל אלו אשר ליוו אותנו בדרך המיוחדת הזו – מנחים, מורים, המזכירות ואנשי המנהל, צוותי הספריות והמעבדות וכמובן לבני משפחותינו וחברינו – מארג אנושי תומך ומאפשר שבזכותו הגענו עד הלום.

תודה לכולכם והמשך ערב נעים.

-----------------------------------------------------------------------------------

ברכה למסיימים ומסיימות תואר ראשון בפסיכולוגיה, מנציגת הסטודנטים, שירה שנער

 

שלום לכולם. שמי שירה שנער ואני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובלשנות.

השיעור הראשון של התואר היה כמעט לפני 4 שנים. ממש כאן באולם 98, שיעור פיזיולוגית, ביום ראשון בשעה 8 בבוקר. למרות השעה המוקדמת האולם היה מלא, בקושי היו מקומות ישיבה וחלק מהסטודנטים התיישבו על המדרגות. כך נראו השבועות הראשונים, עד שגילינו את הקונספט של השיעורים המוקלטים.

בתואר ראשון בפסיכולוגיה לומדים קצת מהכל: מוח, גוף, נפש ומה שבינהם. לומדים על החושים ועל תפיסה, על התנהגות וחשיבה. בשנה ג' גם יצא לנו ללמוד בעל פה את התסריט של הסרט "אופטימיות זה שם המשחק" אבל זה רק בונוס 😊

עברנו הרבה בשלוש השנים האלו: שביתות, 3 מערכות של בחירות, מתיחות ביטחונית ואזעקות, ולקינוח גם מגפה עולמית. למרות כל אלו, סיימנו את התואר בהצלחה.

אני שמחה שהיתה לי הזדמנות ללמוד כאן ובמחלקה הזאת את התואר הראשון שלי. הלימודים היו מעשירים ומקצועיים. הם עזרו לי להכיר ולהבין קצת יותר את העולם וגם את עצמי, לגלות כמה תחומים שונים מכילה בתוכה הפסיכולוגיה ולמצוא את הדרך שבה אני רוצה ללכת. נהניתי מהחברה, מהאוניברסיטה ומהעיר באר שבע. היה לי נחמד להכיר אנשים חדשים בהרצאות, בתרגולים, בהפסקות, בעבודות קבוצתיות ואפילו בתור לחשיפה של מבחן. לצערי רוב הדברים הללו לא התאפשרו בסמסטר האחרון, ועל כן אני שמחה על ההזדמנות לפגוש אתכם היום אחרי כל כך הרבה זמן.

תודה לחברי מספסל הלימודים, אומנם אנחנו מחלקה גדולה ואי אפשר להכיר את כולם, אך תמיד היתה בינינו אווירה נעימה, של פירגון, אכפתיות ותמיכה. הדוגמא הכי בולטת לכך היא קבוצת הווטסאפ, שהיתה פעילה כל הזמן ובעיקר לפני מבחנים ועבודות. פעם שאלתי שאלה בקבוצה ותוך כמה דקות קיבלתי שלוש הודעות ממספרים שאני לא מכירה, של סטודנטים ששלחו לי את הסיכום האישי שלהם. הפירגון הזה קיים גם בין השנתונים השונים, למשל בסיכומים ובספרים המודפסים שעוברים משנה לשנה.

אני רוצה להודות לכל מי שליווה אותנו במהלך התואר.
תודה למרצים, שהזמינו אותנו בשיעורים ובשעות הקבלה לשאול לא רק על החומר שלמדנו אלא גם על המחקרים שלהם ועבודתם כפסיכולוגים. תודה שהנחתם אותנו במחקרים המודרכים ובסמינרים, שנתתם לנו הזדמנות להשתלב במעבדות ובמחקרים קיימים ולפתח מחקרים משל עצמנו. תודה למזכירות על המענה התמידי, תודה למתרגלים הרבים לאורך השנים. תודה לפרופ' אנדראה ברגר ראש המחלקה, ולפרופ' נחשון מירן ראש המחלקה הקודם.

ולכם חבריי הבוגרים, אני רוצה לאחל בהצלחה, בעבודה, במחקר ובלימודי ההמשך. מקווה שלמדתם דברים שילוו אתכם לא רק בקריירה המקצועית אלא גם בחיים האישים, בקשרים משפחתיים וחברתיים. מזל טוב לכולם.

-----------------------------------------------------------------------------------


graduation-cap-3430714_1920.jpg

רשימת הבוגרים המסיימים:

מסיימים תואר שני:

 

גב' אברג'יל-חזיזה גלפסיכולוגיה התפתחותיתבהתאם לדרישות התואר
מר אטס יהבפסיכולוגיה התפתחותיתבהתאם לדרישות התואר
גב' אלדר נועה-דורהפסיכולוגיה קליניתבהצטיינות
גב' אמיר ענברפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
גב' אשור ירדן
פסיכולוגיה חברתיתבהצטיינות
גב' באומינגר רזפסיכולוגיה קליניתבהצטיינות
גב' בטאט מאיהפסיכולוגיה חברתיתבהתאם לדרישות התואר
מר בן דוד גלעדפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
גב' בניטה נויפסיכולוגיה התפתחותיתבהצטיינות
גב' בר-שחר יעלפסיכולוגיה קליניתבהצטיינות יתרה
מר גמראן אברהם-כרמיפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
מר הראל-שומן אוריאלפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
מר ויזל עידו-מיטיהפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
גב' טלר קמיפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
מר יונגר-דסטה עומרפסיכולוגיה חברתיתבהתאם לדרישות התואר
גב' יונה מרבפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
מר לופטה שגיאפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
מר נוימן נדב-צביפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
גב' נחום קסםפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
גב' סמול גבריאל-טרודיפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
גב' סעד ספירפסיכולוגיה קליניתבהצטיינות
גב' עוז-דייג נועםפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
גב' עומר-גל שיריפסיכולוגיה חברתיתבהתאם לדרישות התואר
גב' עקרייה אומסיהפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
גב' פדידה-ריפטין שירליפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
גב' פז מורפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
גב' רוזנבלט-פרקל יעלפסיכולוגיה התפתחותיתבהתאם לדרישות התואר
גב' ריחני ברפסיכולוגיה קליניתבהצטיינות
גב' שבו שירפסיכולוגיה התפתחותיתבהתאם לדרישות התואר
גב' שופטי שיפסיכולוגיה קליניתבהתאם לדרישות התואר
גב' שלו ליאורפסיכולוגיה התפתחותיתבהתאם לדרישות התואר
מר שמואלי מיכאלפסיכולוגיה ניסויית: קוגניציה ומוחבהתאם לדרישות התואר
גב' שרון-היערי יעלפסיכולוגיה התפתחותיתבהתאם לדרישות התואר

 

 

מסיימים תואר ראשון

 

גב' פאטמה אבו עסאפסיכולוגיה וחינוך
גב' נוי אבוטבולפסיכולוגיה וניהול
גב' מאיס אבוכףפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
מר אביב אבטןפסיכולוגיה וספרויות זרות ובלשנות: באנגלית ספרות
גב' עדן אברהםבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' לילא אגבאריהפסיכוביולוגיה
גב' אופיר נעמי אהרןבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' מור אהרןפסיכולוגיה וחינוך
גב' טל אוחיוןפסיכולוגיה וחינוך
גב' מור אוחנהפסיכולוגיה ולימודי המזרח התיכון
מר נועם אורןבהצטיינות פסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
גב' יובל אטיאספסיכולוגיה וניהול
גב' קרן אילןפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' ירדן אימברפסיכולוגיה וכלכלה
גב' לוטם איקןבהצטיינות פסיכולוגיה וכלכלה
מר מתן אליאןפסיכולוגיה וכלכלה
גב' לי אליהבבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' מעיין אליהופסיכולוגיה וכלכלה
גב' ליאורה חנה אלירזפסיכולוגיה ופילוסופיה
גב' זיו אמסטרדםבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' משי ארישפסיכולוגיה וניהול
מר דן מיקי ארןפסיכוביולוגיה
גב' יסמין בדר וינגרטןפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
מר איתמר בובלילפסיכולוגיה ופילוסופיה
מר איתמר בורגרבהצטיינות פסיכוביולוגיה
מר אור ביטוןפסיכולוגיה וכלכלה
גב' דניה ביטוןפסיכולוגיה וניהול
גב' אריאל נופית בלוךבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' מרים בלקיןבהצטיינות פסיכולוגיה ולשון עברית
גב' ניצן בן אבופסיכולוגיה וניהול
גב' יובל בן אריהפסיכולוגיה וניהול
גב' סהר בן דבפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' שירי בן דודבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה ותולדות האמנות
מר אסף בן זכריפסיכולוגיה וניהול
גב' עדי בן זקןפסיכולוגיה וניהול
גב' שני בן יהודהבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
מר תומר אלי בן יוסףבהצטיינות פסיכוביולוגיה
גב' יובל בן עטרפסיכולוגיה וחינוך
גב' ליאן בן עמיבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' אופק בנאקוטפסיכולוגיה וכלכלה
גב' דלי בקהפסיכולוגיה וניהול
גב' מלי בקהפסיכולוגיה וניהול
גב' ספיר בר אילןפסיכוביולוגיה
גב' גיא בר לבבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה ולימודי אפריקה
גב' יונת בר לבפסיכולוגיה וחינוך
גב' בר ברגרפסיכולוגיה וניהול
גב' נעם עליזה ברוךפסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
גב' דניאל ברזניפסיכולוגיה וניהול
גב' נעם ברםפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' מעין ברמיפסיכולוגיה וניהול
גב' מאיה בררפסיכולוגיה וניהול
גב' טל רחל בשןבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' אגם ג'רביבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' ספיר גאליפסיכולוגיה וכלכלה
מר ליאור גדידיפסיכולוגיה וניהול
גב' אדוה גואטהפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' נעם גוזפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' מריה גוטניקפסיכולוגיה וניהול
מר יהל גולןפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' נועה גולןפסיכולוגיה וניהול
גב' נעמה גורפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' רות גורבוביצקיפסיכולוגיה וניהול
מר גיא גורןפסיכולוגיה וניהול
גב' נטלי גטהון פסיכולוגיה וניהול
מר יובל גיגרפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' נעה גילת פסיכולוגיה וכלכלה
גב' קורל גימלברגבהצטיינות ​פסיכולוגיה וניהול
גב' טל גינדיפסיכוביולוגיה
גב' נטע גניה גלסמןפסיכולוגיה וניהול
מר אלדן גלפריןפסיכוביולוגיה
גב' ענבר גןפסיכוביולוגיה
גב' שיר גרינברגבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וניהול
גב' שרון גרסטייןפסיכוביולוגיה
מר אורי גתפסיכולוגיה וכלכלה
גב' שחר הדסה דה רוספסיכולוגיה וחינוך
גב' חן יפה דואקפסיכולוגיה וחינוך
מר אלכסנדר דוגיןפסיכולוגיה וחינוך
גב' גל דודיאןפסיכוביולוגיה
גב' מעין דייןפסיכולוגיה וחינוך
גב' נטע דרוקמןפסיכולוגיה וחינוך
גב' נעם ממאו דרורפסיכוביולוגיה
מר טל הדספסיכולוגיה וניהול
גב' דפנה טובה הודפסיכוביולוגיה
גב' אופיר הורביץפסיכוביולוגיה
גב' גלי הלפרןפסיכולוגיה וגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי
מר חן הלרבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' קרו וייסמןפסיכולוגיה וניהול
גב' הדס ויצמןפסיכולוגיה וחינוך
גב' אנסטסיה ונקביץ-חביב פסיכולוגיה וניהול
גב' טליה ועקניןפסיכולוגיה וניהול
גב' שיר-אל וקניןפסיכולוגיה וניהול
מר דניאל זגוריפסיכולוגיה ופילוסופיה
גב' בר זיסופסיכולוגיה וחינוך
גב' שחר חברבהצטיינות פסיכולוגיה וכלכלה
גב' מרווה חזןפסיכולוגיה וכלכלה
מר נדב חכמובפסיכולוגיה וכלכלה
גב' נועה חקקיאןפסיכולוגיה וספרות עברית
מר ענר טוביהפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' עמית יגרבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' עדן רות יהודהפסיכולוגיה וניהול
גב' איילת יוגבבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה ותקשורת
גב' טל טליה יזדיפסיכולוגיה ואמנות חזותית: תכנית משולבת בתולדות האמנות ולימודי יצירה
גב' רון ימיןבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וחינוך
מר עמר ינקופסיכולוגיה וניהול
גב' הגר יעקוביפסיכולוגיה וניהול
גב' מעין יעריפסיכולוגיה וחינוך
גב' אורטל ישראליבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וחינוך
גב' אופיר כהןפסיכולוגיה וחינוך
מר אור כהןבהצטיינות פסיכולוגיה ולימודי מזרח תיכון
גב' טל כהןבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' רותם כהןפסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
גב' שובל כהןפסיכולוגיה וניהול
גב' שלי לאה כהןפסיכולוגיה ופילוסופיה
גב' שני כהןבהצטיינות פסיכולוגיה ופילוסופיה
מר שרון כהןבהצטיינות פסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
מר יונתן יעקוב כהן קדושפסיכולוגיה וכלכלה
גב' נועה כליפאבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
מר איתמר כץפסיכולוגיה וניהול
גב' דר כץפסיכוביולוגיה
מר שקד כץ פסיכולוגיה וניהול
גב' אלמוג כרמלבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' חולייטה מגלי כרמלפסיכולוגיה וניהול
גב' נועה נלי לביאבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' עדי לביא-רודלבהצטיינות פסיכולוגיה ואמנות חזותית: תכנית משולבת בתולדות האמנות ולימודי יצירה
גב' אופיר לוגסיבהצטיינות פסיכולוגיה ולימודי מזרח תיכון
גב' דנה לוזיהבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' מיטב לויבהצטיינות פסיכוביולוגיה
גב' מעיין לויבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וחינוך
גב' נעה לויבהצטיינות פסיכולוגיה ותקשורת
גב' שירן לויפסיכוביולוגיה
גב' שקד לויפסיכולוגיה וניהול
גב' אופיר לויןפסיכולוגיה וחינוך
גב' מטר טובה לוין גרינוולדפסיכוביולוגיה
גב' רוני לוריאפסיכולוגיה וחינוך
גב' ענבר ליוביןפסיכולוגיה וניהול
גב' מאיה ליכטפסיכולוגיה וניהול
גב' נועה לינדנרבהצטיינות פסיכולוגיה וכלכלה
גב' מיכל אסתר לכטרפסיכולוגיה וניהול
גב' נעה מאירפסיכולוגיה וניהול
מר דביר מאיריפסיכוביולוגיה
גב' דניאל מגןפסיכולוגיה וחינוך
גב' רותם מדזינסקיבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וחינוך
גב' אדוה מדרבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' עדי דינה מונקפסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
מר עתי מורבהצטיינות יתרה פסיכוביולוגיה
גב' איה מחאג'נהפסיכולוגיה וניהול
גב' בר מיבךפסיכולוגיה וחינוך
גב' ענת מיכאלובבהצטיינות פסיכולוגיה ואמנות חזותית: תכנית משולבת בתולדות האמנות ולימודי יצירה
גב' יעל רבקה מינץבהצטיינות פסיכולוגיה וכלכלה
גב' מאיה מליקבהצטיינות פסיכוביולוגיה
גב' קארין מלכהבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
מר גל ממיהבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וכלכלה
גב' אופק מצליחפסיכולוגיה וניהול
גב' רוני מרומיבהצטיינות פסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' ענבר מרקביץפסיכולוגיה וניהול
גב' פאני מרשוןפסיכוביולוגיה
גב' אביגיל מתניהפסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
גב' בר נגרבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וניהול
מר אביב יוסף נטףפסיכולוגיה וכלכלה
גב' הדר נטףפסיכולוגיה וניהול
גב' שי נירפסיכולוגיה וניהול
גב' מריה נתןפסיכוביולוגיה
מר שניר נתןפסיכולוגיה וחינוך
גב' נעה סבןפסיכולוגיה ופילוסופיה
גב' נועה סדובסקיפסיכולוגיה וחינוך
גב' בר סופרפסיכוביולוגיה
גב' טהר סטרולבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' ניצן סיוןפסיכולוגיה וחינוך
גב' הדר סיידמןפסיכולוגיה וניהול
גב' שירה סלנטבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' נועה ספירפסיכולוגיה וניהול
גב' סמאח עוסמאןפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' גואהר עורגאןפסיכולוגיה וחינוך
גב' נעם עזריאלפסיכולוגיה וחינוך
גב' ענבר עירוןפסיכוביולוגיה
גב' לינוי עמרפסיכולוגיה וניהול
מר גבריאל פארבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
גב' לירון פארבהצטיינות פסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' לוסיאנה פוגליאסהפסיכולוגיה וחינוך
מר שחף חיים פוזנרבהצטיינות פסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' שני ציפורה פולקבהצטיינות פסיכולוגיה ותקשורת
גב' שקד פיטרופסיכוביולוגיה
גב' אילנה פייגיןפסיכוביולוגיה
גב' שחר פייזרפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
מר עידן פליישמןפסיכולוגיה וניהול
גב' גל פנחספסיכולוגיה וניהול
גב' טל פריבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וניהול
גב' אביה נועם צביפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' שחר צחורפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' הדס קדושפסיכולוגיה וחינוך
גב' אנסטסיה קולסניקובפסיכוביולוגיה
גב' תמרה קופיאצקיפסיכולוגיה וניהול
גב' ניצן קופרפסיכוביולוגיה
גב' שירה קורפסיכולוגיה וניהול
מר הדר ידידיה קינגפסיכוביולוגיה
גב' ניצן קליין מועלםפסיכולוגיה ומחשבת ישראל
גב' מאיה קלנר ליבלפסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
גב' סופיה קפלןפסיכולוגיה וחינוך
גב' דבורה בת-ציון קרילפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' דרור קרפפןפסיכולוגיה וניהול
מר יונתן רבלפסיכולוגיה וכלכלה
גב' עומר רוזוליופסיכוביולוגיה
גב' עדי רוזיצקיפסיכוביולוגיה
גב' שחר רוזליספסיכולוגיה וחינוך
גב' מעיין רוזנבויםבהצטיינות פסיכולוגיה ופוליטיקה וממשל
מר הדר רוזנטלפסיכולוגיה ופילוסופיה
גב' שירה רוטפסיכולוגיה וכלכלה
גב' שירי רוטפסיכולוגיה וספרות עברית
גב' שירלי רויטמןבהצטיינות פסיכולוגיה ואמנות חזותית: תכנית משולבת בתולדות האמנות ולימודי יצירה
גב' תאיר רבקה רונןבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' נועה רופאבהצטיינות פסיכולוגיה ואמנות חזותית: תכנית משולבת בתולדות האמנות ולימודי יצירה
מר אלמוג יוהד רמוןבהצטיינות פסיכוביולוגיה
גב' ירדן שבאבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
גב' סתיו שובליפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
מר עוז שוהםפסיכוביולוגיה
גב' ליאור רוז שוורץ שחרבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וניהול
גב' טל שוחטפסיכולוגיה וניהול
גב' נטע שחרפסיכולוגיה וחינוך
גב' סתיו שחר-שמואליבהצטיינות פסיכולוגיה וניהול
מר יונתן שמעון שטריתפסיכולוגיה וניהול
גב' נטע שטרןבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' נופר שלושפסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' בר שמחוניפסיכוביולוגיה
גב' מאיה שמירבהצטיינות פסיכולוגיה ואמנות חזותית: תכנית משולבת בתולדות האמנות ולימודי יצירה
גב' נופר שמן
פסיכוביולוגיה
גב' מאיה שמשפסיכולוגיה וניהול
מר נעם שמשפסיכולוגיה וכלכלה
גב' מור שניפסיכוביולוגיה
גב' שירה שנערבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וספרויות זרות ובלשנות: אנגלית בלשנות
מר דן שפיראפסיכולוגיה וחינוך
גב' מיכל שפיראבהצטיינות יתרה פסיכוביולוגיה
גב' יעל שקדיבהצטיינות פסיכולוגיה והיסטוריה כללית
מר ג'ורדן ברק שרבליספסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה
גב' שרון מרים שרמןבהצטיינות יתרה פסיכולוגיה וחינוך
גב' גל תדמורבהצטיינות פסיכולוגיה וחינוך
גב' רון תמירפסיכולוגיה והיסטוריה של עם ישראל
dawn-1840298_1920.jpg