​​​​​​​

graduate.jpg

בוגרים יקרים שלום רב,
בעקבות המצב המורכב שהביאה עמה הקורונה בשנת 2020, לא הייתה לנו אפשרות לקיים את טקס הסיום המסורתי שהיינו מקיימים תמיד בחודש יוני עבור בוגרי המחלקה. 

מתוך רצוננו לציין בכל זאת את ציון הדרך המשמעותי הזה, יצרנו עמוד אינטרנט זה כסוג של טקס סיום וירטואלי. הוא כולל ברכות שנכתבו עבורכם על-ידי ראש המחלקה (פרופ' אנדריאה ברגר) ויו"ר ועדת הוראה (דר' יואב קסלר), ואת רשימת שמות הבוגרים לתארים ראשון ושני, יחד עם ציון הצטיינות או הצטיינות יתרה למי שרלוונטי. מתחת לרשימת השמות מסתתרות גם כמה תמונות שלכם...

אם תרצו להוסיף חומרים כגון ברכות, תמונות או סרטונים לעמוד זה,                                                                          צרו קשר עם נירית, האחראית על אתר המחלקה - soffern@bgu.ac.il.

מזל-טוב לכם ובהצלחה רבה בהמשך הדרך!! 

בחום, המחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריוןנתחיל עם כמה ברכות ואיחולים... 


ברכה לבוגרים מראש המחלקה, פרופ' אנדראה ברגר

בוגרים/ות יקרים/ות,

הנה הגיע הזמן בו אתם/ן מסיימים/ות רשמית את הלימודים ומקבלים את התעודות שעבורן עבדתם/ן קשה במשך שלוש שנים.

הפעם, הקורונה מנעה לצערנו את האפשרות לקיים טקס הענקת תארים בקמפוס ולהתכנס יחד עם המשפחות הגאות שלכם/ן. על כן, יצרנו את הפלטפורמה האינטרנטית הזאת, על מנת לציין, לפחות כך, את המאורע החשוב ולהיפרד מכם/ן.

אנחנו גם מקוויהמחלקה לפסיכולוגיה היתה לכם/ן בית במשך מספר שנים, ואנחנו מקווים שתשאו עמכם/ן זכרונות טובים מן התקופה הזאת, גאווה על הדרך שעשיתם/ן, הערכה לרכישת השכלה, לחשיבה ביקורתית, ולעולם המדע. מקווים שתראו תמיד את המחלקה ואת אוניברסיטת בן גוריון בכלל, כבית שאליו ניתן לשוב. נשמח לראותכם/ן בתארים מתקדמים, בעתיד הקרוב או הרחוק.

flower-2923492_1280.png

אנחנו מאוד גאים בכם/ן ומאחלים לכם/ן חיים של הגשמה עצמית ושל תרומה לחברה

בברכה

אנדראה ברגר


------------------------------------------------------------

ברכה מיו"ר ועדת הוראה, ד"ר יואב קסלר


בוגרים/ות יקרים/ות,                                                 

סיום התואר הראשון הוא יום חג, הן עבורכם/ן באופן אישי, והן עבורנו כמחלקה. זהו זמן לחגוג את פרי העבודה הקשה שהשקעתם/ן במהלך התואר, את ההשכלה שקיבלתם/ן, ואת הכלים שרכשתם/ן ושישרתו אתכם/ן בהמשך דרככם/ן, המקצועית ו/או האקדמית. מדע הפסיכולוגיה הינו מגוון ומרתק. במהלך התואר הראשון ניסינו לחשוף אתכם/ן לתחומי הפסיכולוגיה השונים, לשיטות המחקר בה, לתיאוריות קלאסיות ולממצאים חדשניים. בנוסף לידע רחב בפסיכולוגיה, שאפנו להקנות לכם/ן את כלי החשיבה המאפשרים חשיבה ביקורתית, כלים החשובים כל כך בכל תחום שאליו תפנו בהמשך.

אנו גאים בהצלחה של כל אחד ואחת מכם/ן, ובטוחים כי נמשיך להתגאות בהצלחתכם/ן גם בהמשך, בכל תחום שבו תבחרו בעתיד.


בברכה

יואב קסלר

-----------------------------------------------------------------------------------

ברכה למסיימים ומסיימות תואר שני בפסיכולוגיה, מראש המגמה הקלינית בשם כל ראשי המגמות


לבוגרי/בוגרות התארים המתקדמים שלנו,  

(מטעמי נוחות הברכה כתובה בלשון נקבה אך מתייחסת לבנים ולבנות כאחד.ת!)

הנה הסתיימו להן השנתיים האינטנסיביות בהן רכשתן השכלה, ידע, כלים, חשיבה ביקורתית, וקשרים מקצועיים/קולגיאליים שישמשו אתכן כבסיס להמשך החיים המקצועיים. אנו גאים שבחרתן דווקא בנו, המחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, להיות אלו שמשפיעים על תקופה קריטית זו בחייכן, בה אתן מעצבות את הזהות המקצועית שלכן ובסופו של דבר גם את הזהות האישית. אני רוצה לקוות ולהאמין שהרגשתן שהמחלקה שלנו (שלכן, גם), סיפקה עבורכן מקור לידע וכלים שנותנים בסיס חזק ומקצועי שיאפשר המשך התפתחות, בין אם זה אצלנו בלימודי תואר שלישי ובין אם בעולם הגדול שבחוץ. בתקופה מורכבת זו של חוסר וודאות ושינויים מהותיים ברמה גלובלית, אנו נושאים עינינו אליכן כדור העתיד שייקח חלק בעיצוב פני החברה. כולי תקווה כי מה שקיבלתן אצלנו ילווה אתכן בכל אשר תפנו.

בהערכה,

נירית, בשם כל ראשי המגמות


​----------------------------------------------------------------------------------


רשימת הבוגרים המסיימים:

מסיימים תואר שני: ​


1.png

2.png
​​​​​​​​​

מסיימים תואר ראשון: 

3.png 

4.png 

5.png 

6.png 

7.png 

8.png 

9.png 

10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

22.png

23.png

24.png

25.png
26.png

27.png


תמונות למזכרת...בוגרי_קורונה1.jpg

בוגרי_קורונה2.jpg


בוגרי_קורונה3.jpg

בוגרי_קורונה4.jpg

בוגרי_קורונה5.jpg