09 ספט' 2019
10:00

הקמפוס ע"ש משפחת מרקוס

​​​​​​9.9 - ​​​ברוכים הבאים לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב!

יום האוריינטציה מיועד לסטודנטים המתחילים ללמוד לראשונה באוניברסיטה. זו ההזדמנות שלכם להיחשף לדברים החשובים שכדאי לדעת עוד לפני ששנת הלימודים מתחילה! תוכלו לפגוש את המרצים שילמדו אתכם, את צוות המחלקה וסטודנטים ותיקים שיעניקו לכם טיפים של בעלי ניסיון. בנוסף, תוצג בפניכם תוכנית הלימודים, תקבלו הסבר על הרישום לקורסים, על חובותיכם וזכויותיכם כסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, על שירותי אגודת הסטודנטים ודיקנאט הסטודנטים ועוד מידע רלוונטי. 

הודעה על מפגש המתקבלים או על יום האוריינטציה המחלקתי תישלח אליכם באופן אישי בדואר האלקטרוני.

שימו לב: תוכניות לימוד מסוימות עורכות מפגשי מתקבלים במועדים אחרים ולכן אינן משתתפות ביום זה. 
לפירוט המועדים החלופיים >> ​​

יום אוריינטציה לסטודנטים חדשים 9.9.19

אל תפספסו! פעילויות והרצאות של דיקנאט הסטודנטים ואגודת הסטודנטים

​שעות

​מיקום

​תוכנית


אולם הסנאט​ (בניין 71)

סדנאות קצרות של 40 דקות בנושאי מיומנויות למידה 

בשעה 10:00 | אסטרטגיות למידה באקדמיה - אנה סולטן
הרחבת ארגז הכלים ללמידה יעילה, ארגון החומר הלימודי, סגנונות למידה, שיפור הזיכרון, למידה יעילה לבחינות ועוד.
בשעה 12:00 | ניהול זמן - חיים חדד
הרצאה פרקטית הכוללת מודלים ליישום ולהקניית כלים לשינוי הרגלים בניהול זמן.
בשעה 14:00 | הצלחה בלימודים עפ"י גישת NLP - רחל בלבן פרומוביץ​
לקיחת שליטה על הרגלים, פעולות, רגשות, תקשורת והאופן בו האדם מגיב לגירויים ויאפשר לו לחולל התנהגויות והרגלים מועילים יותר. 

בהרשמה מראש בלבד, באמצעות דיק​נאט

11:00, 13:00, 15:00

​אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)

הדרכה כללית על הרישום לקורסים, כולל מנגנון, הצדקה, מערכת סימולציה, חשיבות ההכנה מראש לקראת ההרשמה והיכרות עם המערכת ומערכת זיגי לבניית מערכת

10:00, 12:00, 14:00

​יציאה מבית הסטודנט

סיורי אוריינטציה בקמפוס

11:30, 13:30, 15:30

​אולם הסנאט (בניין 71)

הרצאה: מהתיכון לאקדמיה - אגודת הסטודנטים
ההרצאה תעסוק בתיווך מהתיכון לאקדמיה- עשה ואל תעשה באקדמיה 
(טעויות וטיפים להצלחה)

13:00

​אולם ג'ויה קלייר​זוננפלד (בני​ין 73)​

הרצאה: מוטיבציה ללמידה - ד"ר התלהבות
הרצאה עוצמתית, מלאת הומור עם מרצה אנרגטי שיינתן לכם טיפים לחיים סטודנטיאליים.


מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה למדעי ההנדסה

​מחלקה
​שעה
​מיקום
​הנדסת מכונות
​10:30
​בניין 92, אולם 2
​הנדסה כימית
​10:30
​בניין 90, חדר 127
​הנדסת בניין
​10:30
​בניין 92, אולם 1
​הנדסת ​חומרים
10:30
​בניין 90, חדר 230
​ביה"ס להנדסת חשמל ומחשבים
​11:00
​בניין 26, אולם 5
​הנדסת תוכנה
​11:30
​בניין 37, אולם 202
​הנדסת ביוטכנולוגיה
​11:30
​בניין 42, לובי
​הנדסה ביורפואית
​12:30
​בניין 26, אולם אורן

מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה למדעי הטבע

​מחלקה
​שעה
​מיקום
​כימיה
​10:30
​בניין 26, אולם אורן
​פיזיקה
​10:30
​בניין 54, חדר 207
​מתמטיקה
​10:30
​​בניין 58, חדר מינוס 101
מדעי החיים11:30​בניין 38, אולם 10
​מדעי המחשב12:00בניין 98, אולם 001
​גיאולוגיה ומדעי הסביבה
​12:30
​בניין 58, חדר 018

מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר

​מחלקה
​שעה
​מיקום
ניהול מלונאות ותיירות10:30בניין 15, חדר 300
​ניהול מערכות בריאות
​11:30
​​בניין 15, חדר 300
ניהול14:30בניין 92, אולם 2

מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה למדעי הרוח והחברה

​מחלקה
​שעה
​מיקום
פסיכולוגיה​10:30
​בניין 98, אולם 001
ארכיאולוגיה​10:30
בניין 72, חדר 505
עבודה סוציאלית​10:30
בניין 18, אולם שרה תדמור
מדעי ההתנהגות10:30בניין 72, חדר 348
הלשון העברית10:30בניין 74, חדר 432
גאוגרפיה ופיתוח סביבתי10:30בניין 72, חדר 250
לימודים רב-תחומיים​11:30
​בניין 74, חדר 109
פוליטיקה וממשל​11:30
​בניין 26, אולם אורן
​היסטוריה כללית
​11:30
​​בניין 74, חדר 316
​כלכלה
​11:30
בניין 26, אולם 6
​לימודי מזרח תיכון
​12:30
​​בניין 74, חדר 109
​פילוסופיה
​12:30
​בניין 74, חדר 343
​מקרא
​12:30
​בניין 72, חדר 406
​סוציולוגיה
​12:30
​בניין 72, חדר 348
​ניהול וישוב סכסוכים
​12:30
​​בניין 72, חדר 538
​ספרות עברית
​12:30
​בניין 74, חדר 301
לימודי ​מדינת ישראל
​12:30
​בניין 74, חדר 224
​אמנויות
​12:30
​בניין 74, חדר 215
​תרבות ערבית יהודית
​12:30
​בניין 74, חדר 432
​תקשורת
​13:30
​בניין 74, חדר 109
​ספרויות זרות ובלשנות
​13:30
​בניין 14, חדר 004
​חינוך
​13:30
​בניין 92, אולם 1
​היסטוריה של עם ישראל
​14:30
​בניין 72, חדר 629
​לימודי אפריקה
​​14:30
​בניין 74, חדר 301

מפגש בית הספר הבין-פקולטי למדעי המוח

​מחלקה
​שעה
​מיקום
​מדעי הקוגנ​יציה והמוח
​11:30
​​בניין 92, אולם 1