​​

​​​המספרים מוכיחים שנה אחר שנה - חשבונאות לומדים בבן-גוריון


​לימודי כלכלה וחשבונאות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב הם בהתאם לאישור מועצת רואי חשבון ומקנה פטורים מרוב הבחינות לקבלת רישיון רואה חשבון. התוכנית, לאורך שנים ארוכות, מוכיחה את עצמה כתוכנית עם שיעורי ההצלחה הגבוהים ביותר של בוגרים במבחני ההסמכה.

תוכנית הלימודים בכלכלה וחשבונאות היא תוכנית חד-מחלקתית שמציעה לימודי תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות תוך 3 שנים ושנת השלמה (שנה רביעית) שפוטרת את הבוגרים מבחינות ההסמכה לראיית חשבון למעט שתי הבחינות הסופיות בחשבונאות פיננסית ובביקורת. גם בבחינות האלו בוגרי המחלקה נמצאים במקום הראשון באחוזי המעבר! 

​מרצי המגמה הם רואי חשבון ועורכי דין בעלי ניסיון רב הן בפרקטיקה והן בהוראה. חלקם רואי חשבון שותפים במשרדי רואי החשבון הגדולים במחלקות המיסים, הביקורת ומקצועית; אחרים הם בתפקידים בכירים בתחום החשבות, הכספים והמיסים. הניסיון הרב והצטיינותה של התוכנית שנה אחר שנה מובילים גם להצלחה של בוגרינו בשוק העבודה.


עדכון - לימודי חשבונאות בשלוש​ וחצי שנים!


אנו שמחים לבשר, שהחל משנת הלימודים תשפ"א, לימודי התואר הראשון בכלכלה-חשבונאות, ימשכו 3.5 שנים בלבד ויתבטל הצורך בשנת ההשלמה. השינוי יקצר ויוזיל את תקופת ההכשרה למקצוע ראיית החשבון. 

הצג הכל
הסתר הכל