​​תעודת הוקרה כמרצה חדשנית לשנת תש"פ
ד"ר סימון מורן סובל, המחלקה לניהול, הפקולטה לניהול, קורס "משא ומתן"

ד"ר סימון מורן סובל יזמה פרוייקט בו שונה מבנה הקורס מלמידה תיאורטית ללמידה שמתבססת על סימולציות, בקורס "משא ומתן".

משא ומתן הוא אחת המיומנויות החשובות של מנהלים, וקורסים במשא ומתן הינם קורסי ליבה בכל בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם. בקורסים אלו נהוג לשים דגש רב על הוראה התנסותית המסייעת להקנות ולחדד מיומנויות של ניהול משא ומתן, ומסייעת לסטודנטים.יות להבין בצורה הרבה יותר טובה את החלקים התאורטיים.

הציוותים למשאים ומתנים התנהלו על ידי צוות הקורס על מנת לגוון ככל הניתן את האינטראקציות ולוודא שסטודנטים.יות התנסו בניהול המשאים ומתנים עם מגוון גדול ככל הניתן של סטודנטים.יות אחרים.ות לאורך הסמסטר. בתום המשא ומתן, הסטודנטים.יות הגישו את טפסי ההסכם, שעובדו ושימשו כבסיס לדיון בכיתה.
בתום כל שיעור הסטודנטים.יות גם מילאו משובים שבהם הם העריכו על מספר פרמטרים את הסטודנטים.יות שאיתם ניהלו את המשא ומתן. משובים אלו שוקללו והועברו בסוף הקורס כמשוב נוסף לכל סטודנט.ית. שילוב כלים אלו שיפר את הלמידה של הסטודנטים.יות, סייע להם להבין טוב יותר את המושגים והתאוריות תוך התנסות אישית עם התופעות עליהם הם לומדים.ות. הקורס הגביר את תחושת הביטחון של הסדטונטים.יות בהתמודדות עם סיטואציות מגוונות של ניהול משא ומתן, פיתוח יכולותיהם.ן וזיהוי הזדמנויות לניהול משא ומתן, ניתוח הסיטואציה, וניהול התהליך.


הועדה התרשמה מהשינוי שהתחולל בקורס שאיפשר לסטודנטים לפתח ידע יישומי חזק לצד ידע תיאורטי עדכני ומחוות הדעת הטובה של הסטודנטים.יות הן במשוב על הפרוייקט והן בסקר שביעות רצון מההוראה.​