​דיקנית הסטודנטים וצוות העובדים מסייעים לסטודנטים במישור הכלכלי, האקדמי, האישי והחברתי-תרבותי
תוך תיאום וקשר הדוק עם היחידות האקדמיות והמנהליות של האוניברסיטה  ועם האגודה הסטודנטיאלית.

אנחנו מאמינים שכל סטודנט וסטודנטית הם עולם מלא ושלם, שלכל אחד ואחת מהם יש ייחוד. המחויבות שלנו היא להפוך כל אבן ולפתוח כל דלת כדי להבטיח שיהפכו לגירסה הטובה ביותר שלהם, שיגיעו הכי רחוק שאפשר, שיוכלו לשנות את העולם.

כל אתגר נענה אצלנו ביצירתיות, ואנחנו פועלים במסירות, במקצועיות ומתוך תשוקה אמיתית להביא להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות. אנחנו הכתובת המועדפת עליהם לפניה, בזכות ההקשבה והפתיחות, ובזכות הגישה שמציבה את האדם במרכז.

באמצעות שיתופי פעולה הדוקים עם נציגי הסטודנטים, יחידות האוניברסיטה וגורמים נוספים, אנחנו יוצרים חוויה סטודנטיאלית מעשירה תרבותית וחברתית לכולם ומלווים, באופן אישי ומותאם, את הסטודנטים שלנו להצלחה בחייהם האקדמיים ולאחריהם, תוך הקפדה על הסטנדרטים האקדמיים.

אנחנו מחויבים לפעול בשקיפות תוך שמירה על זכויות הסטודנטים ופרטיותם, לספק חווית שירות חיובית, להציע פתרונות ולתת כלים מותאמים אישית לכל סטודנט וסטודנטית, בליווי אקדמי, בתמיכה וסיוע אישי וכלכלי, בחיבור לעולם העבודה, בפיתוח ארגז הכלים האישי, ביצירת סביבה תרבותית עשירה וטיפוח המארג החברתי בקמפוס.

מתוקף תפקידנו הייחודי באוניברסיטה והאמונה ביכולות ובהזדמנויות העומדות בפני כל אחד ואחת, אנחנו כאן כדי ליזום, לטפח, לאפשר לכל סטודנט וסטודנטית להגשים את האדם שיהיה ולהפוך את החברה והמדע בישראל ובעולם לטובים יותר. 


דיקנית הסטודנטים - פרופ' אֹרנה אלמוג, טלפון: 08-6472370/1 almogo@bgu.ac.il
רמ"ן דיקנאט הסטודנטים  - מרב יוסף-סולומון, טלפון: 08-6472372 meravy@bgu.ac.il
רל"ש דיקנאט הסטודנטים – יפעת פיטל, טלפון: 08-6472369/70  krauszpi@bgu.ac.il

משרדי דיקנאט הסטודנטים ממוקמים בבית הסטודנט, קומה ב'.
קבלת הקהל: בימים א' - ה', בין השעות: 10:00 - 13:30.​