פרס הנשיאה

ארז חדד 

ממונה על שירותי מעונות, מדור מעונות, דיקנאט הסטודנטים.

ארז עובד חרוץ, מסור ואכפתי, נגיש מאוד ונותן מענה לכל קושי או בעיה .

בתקופה האחרונה החליף קולגה שחלה ולקח את כל המשימות על עצמו, על פי בקשתו. למרות העומס, הצליח לשדר "עסקים כרגיל", לעמוד בכל המשימות ולטפל בכל הבעיות שהתעוררו.  ממוניו מציינים כי בלעדיו לא היו מצליחים לעבור את התקופה בשלום.

ארז נותן מעצמו על מנת לעזור, והכול בצניעות ובשקט. רווחת הסטודנטים במעונות היא בראש מעייניו. הוא אדם לבבי, נעים הליכות הנותן שרות אדיב עם חיוך, אכפתי וממוקד, בודק כל נושא לעומק ומטפל בו בצורה רצינית ומשיג יעדים בצורה מושלמת.   


​פרס מנכ"ל וסגן נשיאה  

אושרת איפרגן רביבו 

ממונה על המנהל, המחלקה לחינוך, פקולטה למדעי הרוח והחברה.

אושרת עובדת בולטת ביוזמה ובמעורבת שהיא מפגינה. עובדת סופר מקצועית, בעלת יכולת גבוהה להתמודד עם לחצים שונים. המהירות והיסודיות של המענה שהיא נותנת לצרכים השונים של המחלקה מעורר השתאות. 

אושרת בולטת בשירות המקצועי שהיא נותנת לחברי המחלקה. בקיאה בכל הנהלים והכללים ומהווה עבור הסגל אשת קשר ומעיין ידע בכל הקשור בבירוקרטיה האוניברסיטאית. מסייעת במאור פנים, ביעילות ובמקצועיות גם בנושאים שאינם בהכרח תחת תפקידה וגם בשעות לא שגרתיות. מנהיגה את צוות המנהלה בצורה מצוינת, תורמת לאווירה טובה במחלקה ולוקחת חלק משמעותי בארגון כל אירוע בחיי המחלקה.


פרס מנכ"ל וסגן נשיאה  

דבי ישראל פינרו

 ממונה על המנהל, המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים, פקולטה למדעי ההנדסה.

דבי מוכשרת ומסורה לעבודתה, נבונה ומסבירת פנים. תמיד יש לה עצה טובה, סובלנית, עניינית ומהווה דוגמה לכלל העובדים. בשל יעילותה ומקצועיותה, קולגות פונים אליה לעזרה, גם בנושאים שאינם קשורים לתחומי העבודה שלה.

דבי מכירה את המערכת האוניברסיטאית על בוריה ,תמיד זמינה ופותרת כל בעיה עד הסוף. היא מייעלת, משפרת ומסייעת בקידום המחלקה והפקולטה.היא מקור של רעיונות ומיישמת אותם באנרגטיות רבה, לעולם לא מתעייפת ומקפידה לתת שירות מעולה, בקיצור- נכס למחלקה.


פרס הוקרה  

ולדימיר מלניצ'ק

 

מהנדס מעבדות הוראה ומחקר, המכון לחקר סביבות צחיחות, המכונים לחקר המדבר.

ולדימיר (ולודיה) הוא מקצוען אמיתי, הוא אחד מאנשי המקצוע מהליגה הגבוהה ורעיונותיו משפרים את איכות המחקר.  איש נעים בעל מוסר עבודה יוצא דופן ועובד חרוץ שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. איש צוות למופת, יצירתי ואחראי.

חוקרים שעובדים אתו מציינים אדם יוצא דופן, שיוזם, מתכנן ומוביל. מקדיש את עצמו מעל ומעבר לתפעול מיטבי של מעבדות מחקר ולסילוק מכשולים. כל זאת, עם מזג מאוד צנוע ונועם הליכות בלתי רגיל.


פרס הוקרה  

ירדנה חכמון

 

רכזת מערכת שעות, יחידת בחינות, מס"ר ומערכת שעות, מזכירות אקדמית.

ירדנה נותנת שרות לעילא, חותרת לפתור כל קושי ויצירתית מאוד בעבודתה. בכל בעיה היא מטפלת ברגישות ובמקצועיות. תפקידה ייחודי ומערב צרכים שונים ומנוגדים, והיא מצליחה לתמרן בין כל המורכבויות ולהציע פתרונות לשביעות הרצון של כולם.

השירות הניתן על ידה תמיד מהיר ומידי, גם בשעות הלחץ והעומס.

ירדנה נבחרה בעבר להיות עובדת מצטיינת , ומדהים לראות עובדת חרוצה ויעילה אשר מבצעת את תפקידה זה שנים רבות באותה איכות ומקצועיות.​
פרס הוקרה  

סבטלנה מריאנצ'יק

מרכזת ומיישמת מערכות מחשוב, מחלקת מערכות מידע, אגף המחשוב.

סבטלנה (סווטה) מקצועית מאוד, מדויקת בפרטים ובעלת אורך רוח ראוי להערצה. הבהירות והנועם שבו היא מעבירה הדרכות למשתמשים הם יוצאי דופן.

סווטה יזמה והקימה מערך הדרכה שאין דומה לו, מיוזמתה, בחוכמה ומתוך נקודת מבט מקיפה.היא הצליחה ליצור סביבת עבודה נוחה ונעימה למשתמשי הקצה, הבינה את צורכי המשתמשים תוך כדי הקשבה ולמידה של תחומים רבים מלבד תחום האחריות שלה. 

סווטה נותנת שירות עם חיוך ומכל הלב. תמיד חייכנית ומאירת פנים, אדיבה, אחראית ולויאלית.​


פרס מנהל בכיר מצטיין  

דפנה מדר

מנהלת המרכז ללימודים קדם אקדמיים, מזכירות אקדמית.

דפנה מנהלת את המרכז ללימודים קדם אקדמיים באופן מוקפד ומקצועי, תוך שאיפה מתמדת לפיתוח, שיפור וטיוב רמת השירות ותהליכי העבודה, מתן שירות אישי ומכבד לסטודנטים ויכולת גבוהה לפתרון בעיות בצורה יצירתית.

דפנה מהווה מודל לעובדים ולמנהלים בכך שהיא מקבלת החלטות רציונליות תוך מודעות להשלכותיהן הארגוניות.​


אות הוקרה על מפעל חיים

ראובן קופל

ראש מנהל, המכונים לחקר המדבר.

ראובן נמנה על קומץ אנשים אשר ייסדו את המכונים לחקר המדבר בקמפוס שדה בוקר של האוניברסיטה ומזה 29 שנה ממלא את תפקיד רמ"ן המכונים לחקר המדבר.

לאורך השנים הגיע ר​​אובן להישגים משמעותיים בתחום הניהול האדמיניסטרטיבי של המכונים: קידם את מחשוב המנהלות, הטמעת תהליכי התייעלות בעבודה והובלת שינויים ושיפורים משמעותיים 
בתחזוקה, בנראות הקמפוס ובבינוי בתחומי המכונים .​​