תמונת מחזור עובדים מצטיינים.pdfתמונת מחזור עובדים מצטיינים  | לאלבום התמונות מן הטקס, שהתקיים ב 20.1.2013

 

מנהל בכיר מצטיין

מירה גולומב, ראש מנהל הפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר

 

מירה החלה עבודתה באוניברסיטה החל משנת 1986 ובתפקידה הנוכחי החל משנת 2005.

"מירה היא אחת מהמנהלות המסורות ביותר לאוניברסיטה שאני מכיר. למעשה היא "חיה את האוניברסיטה". היא שגרירה מעולה ולמעשה האוניברסיטה הפכה לחלק אינטגרלי מאישיותה". "מה שמייחד את מירה, זאת היכולת לגשר בין מדיניות האוניברסיטה לבין הצרכים הארגוניים והאנושיים של הפקולטה לניהול."

"ניתן לסכם את סגנון הניהול של מירה כמיזוג נפלא בין מסירות ודריכות להשגת יעדים, לבין רגישות בינ-אישית מרשימה ביותר. לא פלא אפוא שמרבית אנשי הסגל המנהלי והאקדמי רוחשים אליה כבוד רב, אהדה והערכה".

"מירה מעולם לא אמרה "לא" למשימה שהוטלה עליה. להיפך, היא בחזקת "ראש גדול", המחפשת אתגרים ומנסה להיות חלק אינטגרלי מתהליך קבלת ההחלטות הפקולטית".

"בנוסף לתפקידה משמשת מירה כראש ועדת משתמשי אריסטו ומבצעת זאת במקצועיות ועל הצד הטוב ביותר".


פרסי נשיאה

מקום ראשון - לימור עזראי ,

רמ"ד תקציבים מיוחדים

1.png 

לימור עזראי עובדת באוניברסיטה מאז 1998.כאשר בתפקידה הנוכחי היא עובדת מאז 2009.

 "לימור מקצוענית אמיתית, היא ניחנה ביכולת מרשימה להביא לידי ביטוי את יכולותיה במקצועיות תוך הפגנת אכפתיות יוצאת דופן, לימור לא מסתפקת בעבודה המקצועית בלבד אלא חושבת "מחוץ לקופסא" ומביאה באופן מיטבי שיקולים תקציביים להעצמת כוחה ותדמיתה של האוניברסיטה " . "לימור הינה עוגן חברתי ומקצועי באגף, תמיד מוכנה לעזור ולמצוא פתרון לבעיה, היא פועלת מתוך מחויבות והזדהות גדולה לאוניברסיטה כישות ולאנשים כבני אדם, בשלוב עם מקצועיות רבה, מוסר גבוה, תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאה.​


מקום שני - טרז פאר,

ע' רמ"ד חשבונות סטודנטים

2.png 

טרז עובדת באוניברסיטה משנת 2002 ובתפקידה הנוכחי מאז 2009.

"טרז הינה עובדת נאמנה, אחראית ומסורה, הבולטת באיכות עבודתה, ביכולותיה המקצועיות באחריות וברצינות. יכולותיה הגבוהים של טרז באו לידי ביטוי במיוחד בשנה האחרונה כאשר עקב היעדרות ראש המדור ומתוך אחריות רבה לתקינות המערכת מילאה טרז את תפקיד ראש המדור בצורה מעולה זאת בנוסף לאחריותה לניהול ולתפקוד עובדי המדור" פרס​י סגן נשיאה ומנכ"ל


רותי פלד 

ממונה על המנהל - המחלקה למתמטיקה, הפקולטה למדעי הטבע

3.png 

רותי עובדת באוניברסיטה מאז שנת 2000 וכממונה על המנהל החל מ 2004.

רותי הינה עובדת מקצועית בעלת יכולות גבוהות מאוד. רותי בעלת יכולת ארגון ברמה גבוהה, חרוצה מאוד ומשקיעה שעות רבות, גם מעבר לשעות העבודה הרגילות, בכדי לעמוד במשימות ובלוחות הזמנים הנדרשים. היא מנהלת ביעילות רבה מחלקה מורכבת וגדולה תוך שימת לב רבה לפרטים ולנהלי האוניברסיט


סיגל אדרי 

ממונה על המנהל - המחלקה לספרות עברית, הפקולטה למדעי הרוח והחברה

4.png

סיגל עובדת באוניברסיטה החל משנת 1996 ובתפקידה כממונה על המנהל החל משנת 2007. 

"סיגל הינה עובדת מקצועית הנותנת שירות מצוין, נוטלת על עצמה משימות מעבר לתפקידים המוגדרים לה". "סיגל הינה עובדת לדוגמא: במקצועיותה הבלתי מתפשרת ובחוכמתה, ברגישות לפרט ובראייתה את המכלול, ותמיד במאור פנים. היא מהווה עמוד תוון במחלקה לספרות עברית."


מזל רובין 

עובדת מעבדה, המחלקה לפרמקולוגיה, הפקולטה למדעי הבריאות​מזל עובדת באוניברסיטה מאז 1970 ובתפקידה כעובדת מעבדה מאז שנת 1987.

מזל מבצעת משימות רבות מעבר לתפקידה המוגדר וכל זאת מתוך ראיית טובת המערכת. מזל מהווה גורם מקשר בין חברי המחלקה לרשויות השונות בסגל המנהלי. מזל מהווה את הדבק בין הסטודנטים ואחראית ביוזמתה על עניני החברה והגיבוש במחלקה.

פרסי הוקרה

רבקה אמונה 
מחסנאית מחלקת רכש והספקה​

9.png

רבקה עובדת באוניברסיטה החל משנת 1999 ובתפקידה הנוכחי החל מ 2007.

ריקי מתבלטת ברצינות ואכפתיות בעבודה, היא יוזמת פעילויות לייעול העבודה תוך לויאליות מוחלטת למוסד בכל תחום הקשור למחסן". "ריקי מהווה את הגורם המרכזי במחסנים והרוח החיה בו. ריקי מצליחה לגבש את הצוות ומגלה כושר מנהיגות ומקצועיות ומשרה על כולם את נורמות העבודה הגבוהות שלה ע"י דוגמא אישית.


ארני שליסל 
רכז שיווק , הרשות למחקר ופיתוח

91.png 

 ארני עובד באוניברסיטה מחל מ 1977 ובתפקידו הנוכחי מאז 2004.

ארני הינו אחד העובדים הוותיקים באוניברסיטה, את תפקידו כמשווק במדור קשרי מחקר הוא ממלא בצורה מסורה ומקצועית מאוד. ארני מגלה מוסר עבודה גבוהה מאוד, תוך הפגנת מקצועיות רבה. ארני יוזם פעולות לצורך קידום הצעות המחקר ופועל רבות בכדי לענות על צרכי החוקרים תוך חיפוש אפשרויות חדשות ומענה לחוקרים, גם אם הדבר כרוך בעבודה בשעות חריגות מביתו. לארני קול ייחודי וראיית עולם מקיפה שאותה הוא מציג ומשמיע גם כשלא מסכימים איתו. הוא אינו נרתע להביע ביקרות ודעות לא מקובלות. קולו הוא קול חשוב בכל דיון.