• ​מנהל בכיר מצטיין

  מאיה בנימין נגר- חשבת אגף כספים

  מאיה בנימין נגר - עובדת באוניברסיטה משנת 2003 בתפקיד חשבת.

  "מאיה רואה באוניברסיטה את ביתה השני, היא גדלה בבאר שבע, למדה באוניברסיטה (תואר ראשון ושני) ורואה בה את עתידה. מביאה מהבית ערכים שראויים להערכה ואימוץ. היא מקצוענית, חריפה וביצועיסטית ומנגד ענווה ונעימה." "מחוברת למטרות האוניברסיטה ומבצעת בהקשר זה את תפקידה בצורה המקצועית ביותר,מהווה סמכות ניהולית". "שותפה לתהליכים מרכזיים באגף ומחוצה לו , כמו כן מובילה מהלכים בחשבות ובאגף כספים כולו.  הדרך שבה ניהלה את פרויקט ההסבה והפיתוח של מערכת הכספים אי תפנית מאומצת ע"י החברה החיצונית כמודל". "מקדישה תשומת לב רבה לעובדיה, קשובה לצורכיהם, רגישה תומכת ומאצילה סמכויות. 

  בחריצותה והתנהלותה הנעימה מהווה דוגמה ומודל לעובדיה". "אבני היסוד של תפיסתה את התפקיד הם: שירותיות, מקצועיות וענייניות"​


  פרסי נשיאה

  מקום ראשון אירית קוגן

  ראש מדור התקנות והתאמות באגף פיתוח ולוגיסטיקה

  1.png 

  עובדת באוניברסיטה משנת 1996 כראש מדור התקנות והתאמות באגף פיתוח ולוגיסטיקה.

  "עובדת חרוצה, יוזמת ומחויבת לעבודתה ולסביבתה במידה ראויה לשבח. אדם שמשמש אמת מידה הן כבעלת מקצוע והן כאדם. לוקחת תחת אחריותה נושאים רבים שהיא מובילה בדרכה השקטה, לסיום מוצלח ותוך סחיפה של אחרים אחריה. מקפידה על כבוד לזולת, שיתוף פעולה ומוכנה לתת מעבר לנדרש למימוש מטרות המדור. בולטת ביכולותיה הבין אישיות, מאופיינת במקצועיות ובביצוע תפקידה באיכות גבוהה".

  מקום שני פטי פרידריך, 

  קניינית חו"ל בכירה, מחלקת רכש והספקה​

  2.png

  עובדת באוניברסיטה משנת 1986 כקניינית חו"ל בכירה, במחלקת רכש והספקה.

  "אישה נדירה, ראויה להערצה וניחנת בנתינה ללא גבולות. בכל בעיה היא עוזרת מכל הלב. פטי מהווה מודל לחיקוי בעבודתה המקצועית והמעמיקה. מהווה נכס לעמיתיה בשל הפגנת ידע נרחב בכל תחומי המחלקה. השירות של פטי הוא תענוג ללקוחותיה בשל אופייה האדיב, הסבלני והנעים לסובביה. עושה הרבה מעבר למצופה, על אף לחץ העבודה. עוזרת לקידום המחלקה תוך היותה דוגמא אישית לכולם".​


  פרסי סגן נשיאה ומנכ"ל

  יפים מגריל 

  ספרן, ספריית מכון בן-גוריון לחקר ישראל

  3.png

  עובד באוניברסיטה משנת 2000 כספרן בספריית מכון בן גוריון לחקר ישראל.

  "איש אדיב, נעים הליכות וחרוץ. יפים עובד בצורה יוצאת מן הכלל ביעילותו, שירותו ובמקצועיותו. אדם המתואר כראש גדול עם לב זהב. יפים אינו מכיר את המושג 'בלתי אפשרי', בכל בקשה שמופנית אליו הוא איננו מרפה עד מימושה וכל זאת על הצד הטוב ביותר. "כייף לעבוד עם אדם שבכל פן בעבודתו הוא מגלה מקצועיות ופועל מתוך רצון אמיתי לסייע". משרה אווירה נעימה ונינוחה. לא רק עושה את עבודתו בשקדנות, יסודיות ומסירות, אלא גם פועל בסבר פנים יפות. מפגין ראש גדול בנקיטת יוזמות".


  רוחמה ר​​שף

  ממונה על המנהל, המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית​​​

  4.png 
   

  עובדת באוניברסיטה משנת 1984 וכממונה על המנהל, במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית משנת 1992.

  "מהווה נכס למחלקה בשל מקצועיותה, חריצותה ומסירותה הגבוהה. בעלת שילוב מושלם של אינטליגנציה ושל אכפתיות. רוחמה מהווה כתובת למשענת ולהתייעצות. משכילה בצורה שבה מנווטת את המחלקה. יש לה ראייה מערכתית שמעמידה אותה בשורה הראשונה של נותני השירות באוניברסיטה, שכל ארגון היה מתפאר בו. בעלת יחסי אנוש מעולים ומוכנה לתת מעל ומעבר למען סובביה. בעלת אישיות נעימה וקורנת. ניחנת בתודעת שירות גבוהה מאוד והזדהות עם מטרות הארגון. סקרנית, יצירתית, קשובה וזמינה בצורה יוצאת דופן".


פרסי הוקרה

גנדי שצ'רבק

אלקטרונאי, המחלקה להנדסת מכונות


עובד באוניברסיטה משנת 1993 כאלקטרונאי במחלקת הנדסת מכונות.

"מסירותו, נועם הליכותו וצורת הדרכתו הסבלנית הפכו את גנדי לאחד מעמודי התווך של מעבדות ההוראה במחלקה. אופן התייחסותו לסביבתו מאופיינת בחשיבה מתמדת לטובת האחר, בין אם לתלמידים ובין אם ללקוחות חיצוניים. עובד יעיל, מקצועי ואיכותי. ניחן במסירות לעבודתו שלא יודעת רסן. נכון לעזור הרבה מעבר למצופה ונורמות העבודה שלו ראויות לשבח. ההשקעה ניתנת ללא סייג תוך כדי חיוך שעושה את ההבדל".


אלה שניידר

מוקדנית במוקד אחזקה של מדור הפעלה

9.png

עובדת באוניברסיטה משנת 1996 כמוקדנית במוקד אחזקה של מדור הפעלה.

"מסורה, אכפתית ובעלת מוטיבציה גדולה, לכן תענוג לעבוד עמה. תרומתה למדור משמעותית באיכות ובמקצועיות עבודתה. מפגינה יצירתיות בפתרון כל שאלה ובעיה. התנהלותה בעבודה ראויה לציון לשבח על אדיבותה, סבלנותה וכושר שירותה יוצא הדופן. אלה הינה עובדת אחראית, שתמיד תורמת לחדשנות עם רעיונותיה וביצועה המהיר והיעיל. ניחנת בסבלנות וסובלנות ועל כן ישנה תחושה של קבלת שירות איכותי ומסביר פנים".


זהבה קובני

רכזת לענייני סטודנטים, המחלקה למדעי המחשב

 91.png

עובדת באוניברסיטה משנת 1998 וכרכזת לענייני סטודנטים במחלקה למדעי המחשב משנת 2002.

"מאופיינת בדינאמיות, בראש גדול וביצירתיות בפתרון בעיות. נכונה לעזור עם חיוך ותוך כדי זמינות גבוהה. היחס האישי שהיא נותנת לסטודנטים מחלחל ליתר חברי המחלקה. ניחנה בחריצות, מקצועיות ותמיכה אינסופית, וכל זאת על אף תפקידה התובעני. מהווה דמות שמוקירים בשל מסירותה, אדיבותה וחדשנותה בתחומים שונים שנועדו להקל על קהל מקבלי השירות שלה. זהבה משקיעה מעבר למצופה ועל כך ראויה לשבח".​