​​​​

עדכוני קורונה-

הלימודים בסמסטר סתיו ואביב תשפ"א יתקיימו בהוראה מרחוק. אין שינוי בתאריכי ההרשמה, הלימודים או הבחינות.​ הבחינות יתקיימו באופן מקוון או פיזי, על פי ההנחיות במועדי הבחינות.

בסמסטר קיץ כל הקורסים יתקיימו במתכונת הוראה מרחוק. כל המבחנים יתקיימו במועדם באופן פיזי או מקוון, ועל פי הנהלים.

להנחיות ללמידה מרחוק לחץ כאן​
למידע על הקורסים לחץ כאן


הרישום דרך האתר אינו פוטר אותך מלעיין בשנתון ובאתר המרכז.


 

הסבר מקדים לתהליך ההזדהות ברישום לקורסים

בהרשמה לקורסים יהיה צורך להשתמש בשם המשתמש והסיסמא שברשותכם.

אין אפשרות לעשות הרשמה לקורסים ללא שם משתמש וסיסמא.

קיימת אפשרות לאחזר את הסיסמה באמצעות שירות אחזור פרטי הזדהות או לגשת למערך המיחשוב, חדר 17, בניין 62 בימים א'-ה', בין השעות 18:00-08:00 (מסירה אישית בהצגת תעודה מזהה). 

לאחזור פרטי הזדהות ראשונית לחץ כאן

 

כיתות וקמפוס לימוד

כל הלימודים יתקיימו בקמפוס ע"ש משפחת מרקוס. לחץ כאן לקבלת מפת הקמפוס . חדרי לימוד ניתן לבדוק בשירות המידע האישי, לאחר הקבלה לקורס. לחץ כאן לשירותי מידע אישי

עדכונים, שינויים, הודעות שוטפות וכו' בנוגע לקורסים, יפורסמו באתר המרכז  ב"לוחות מודעות", "הודעות למתקבלים לתואר ראשון". מומלץ להתעדכן מעת לעת. לחץ כאן ללוח המודעות

 

הרשמה לקורסי קיץ 

לחץ כאן להרשמה לקורסי קדם, רענון והשלמה סמסטר קיץ תש"ף (למתקבלים לאוניברסיטה לשנת הלימודים תשפ"א)

ההרשמה לכל קורסי הקיץ סגורה

הרשמה לקורסי קדם ורענון לסמסטר א' תשפ"א

ההרשמה לקורסי קדם ורענון לסמסטר א' תתקיים במהלך הרישום לקורסים לשנה"ל תשפ"א, ותעשה בשני שלבים -

1. שלב א'-  לחץ כאן לקישור ההרשמה שלב א' , בחירה "סמסטר א", שגר בקשה. ניתן לבצע שלב זה בכל עת.

2. שלב ב' - יש לבצע שלב זה לפחות 24 שעות לאחר ביצוע שלב א' - לחץ כאן לקישור ההרשמה שלב ב'​.          יש לבחור מחלקה "500" ולהירשם לקורס המבוקש. ניתן לבצע מרגע פתיחת חלונות הזמן, כל אחד על פי התאריכים והשעות במחלקה שאליה התקבל, ועד תום תקופת השינויים.


תשלום

מחיר כל קורס מופיע בטבלה. למחיר המופיע בטבלה יתווספו דמי אבטחה, אשר יחושבו יחסית לתקופת הלימודים, כולל בחינות. לאחר אישור ההרשמה לקורס – יישלח שובר על תשלום שכר הלימוד ממדור חשבונות סטודנטים. יש לשלם את השובר עד לתאריך הנקוב על גביו. ניתן לשלם דרך הפיקדון הצבאי.

 אנו פותחים קבוצת לימוד, על פי מספר הנרשמים. לאחר ההרשמה לקורס - לא ניתן לבטל, ולא לקבל החזר כספי על הקורס. הרשמה לקורס מהווה אישור לתשלום מלוא שכר הלימוד.

ההרשמה לקורסי הקיץ הינה עפ"י רשימת ממתינים. לאחר שיהיו מספר נרשמים מתאים לפתיחת הקורס - יופיע אישור על הרישום, ויישלח שובר לתשלום שכר לימוד. ברגע שיתבצע רישום תשלח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת האישית.