בית המדרש 'דרומא' זוכה לתמיכה רבה מאוניברסיטת בן-גוריון בה הוא פועל, אך עם זאת, עיקר הפעילות של בית המדרש נשען על תרומות פרטיות. אנחנו שמחים להיות בית מדרש 'ישראלי' וככזה, גם עלינו לא פסחו הקשיים הכלכליים. לקראת שנת הלימודים הנפתחת בשבועות הקרובים, חסר לבית המדרש הסכום הדרוש על מנת להמשיך ולקיים מפעל חשוב זה בצורה מלאה. נודה לכם מאוד אם תוכלו לקחת חלק בבניית בית המדרש ולתרום לצורך המשך פעילותו.

בנוסף, עובר בית המדרש 'דרומא' בימים אלו תהליכים של רישום כעמותה ברשם העמותות, תהליך אשר יפשט את מנגנון גיוס הכספים העצמאי של בית המדרש. עם זאת, ועד לתום התהליך, נעזר בית המדרש באוניברסיטת בן גוריון לצורך גיוס התרומות. קיימות לפיכך שלוש דרכים בהן ניתן לתרום כספים לבית המדרש (ולכן מומלץ ליצור קשר בטלפון או אי-מייל לפני שתורמים, לוודא כי התרומה מגיעה בדרך הרצויה):

  • באמצעות צ'ק: ניתן לשלוח צ'ק לכתובת: בית המדרש דרומא, המחלקה למחשבת ישראל, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ת.ד. 653, באר שבע 84105. את הצ'ק יש לרשום לפקודת אוניברסיטת בן-גוריון. תרומה בדרך זו הינה מוכרת לצרכי מס.

  • באמצעות כרטיס אשראי (בטלפון): ניתן להתקשר לטלפון 050-2054426 (אורי) ולמסור את פרטי כרטיס האשראי. תרומה בדרך זו הינה מוכרת לצרכי מס.

  • באמצעות כרטיס אשראי (באינטרנט): לרשות בית המדרש חשבון "Pay pal" (פייפל) המאפשר ביצוע תרומה מאובטחת באמצעות כרטיס האשראי באינטרנט. כיוון שבית המדרש עדיין נמצא בשלבי רישום כעמותה ואיננו עמותה רשומה, תרומה בדרך זו עדיין אינה מוכרת לצרכי מס.


  • קישור לתרומה מאובטחת באמצעות אתר PayPal

 

בתודה רבה

ארז ניר- ראש בית המדרש

 

לבירורים  ולתרומות:

סלולארי: 052-5257728

דוא"ל:  123nir@gmail.com

 

Amitie_Bronfman_logo.jpgבית המדרש דרומא פועל בתמיכת קרן יזמות הבוגרים של עמיתי ברונפמן.