בפקולטה לניהול רואים חשיבות עצומה בפיתוח תכניות למצוינות. מספר תכניות נפתחו עם דגש למצוינות ובעלות תנאי קבלה מהגבוהים בארץ:
תמונה2.jpg

​תכנית מנדל MBA במנהיגות ​​חברתית

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב וקרן מנדל ייסדו תכנית מובילה לתואר שני במנהל עסקים במגמה למנהיגות חברתית. התכנית מכשירה ומקדמת מנהיגים עבור ארגונים ללא כוונות רווח בישראל. מנהיגות חברתית מחייבת שילוב בין ידע ומיומנויות ניהוליות מתקדמות וכישורי מנהיגות מפותחים לבין מחויבות עמוקה לשליחות חברתית. התכנית מציעה תכנית לימודים ייחודית המשלבת הכשרה ניהולית, לימודי מנהיגות ולימודי סוגיות חברתיות. הלימודים מאפשרים לבוגרים הבנה מעמיקה של תפקידי החברה במדינה דמוקרטית מודרנית. התוכנית שמה דגש על הקבוצה כמשאב ועל יצירה של מחויבות הדדית של חברי הקבוצה בתהליך הלמידה.
 
תכנית זו נוסדה ביוזמתה של קרן מנדל-ישראל ונתמכת על ידה, ובכך מאפשרת חיבור לחזון, לידע ולקהילת מנדל. מיועדת לבוגרי תואר ראשון בממוצע 88 ומעלה ונסיון במגזר שלישי.

לוגו.JPG

​מסלול משואות

מ
סלול משואות הינו מסלול לימודים דו-שנתי המתווסף ללימודי התואר השני במחלקות השונות המיועד לטפח את הדור הבא של המנהיגים בישראל. המסלול מקנה למשתתפים כלים ניהוליים, ידע ונקודת מבט רחבה וכוללת הלוקחת בחשבון את החברה בכללותה ואשר  מפתחת את יכולתם להתמודד עם שינויים תכופים ,להוביל צוותים ,לקדם תהליכים מורכבים ולהבי​​א להצלחות בכל ארגון בו הם יבחרו לפעול.
הלימודים במסלול מהווים רובד נוסף ללימודים האקדמיים של מחלקת האם אליה נרשמים המועמדים. בנוסף ללימודים במחלקות השונות, הסטודנטים נהנים מפעילות בקבוצה נבחרת וייחודית תוך שהם מעצימים את מערך הקשרים שלהם, מתנסים באופן פעיל בתהליכי עבודה ונחשפים לכלים יישומיים חדשניים.

435998-PEA2NT-279 (1).jpg
תכנית המצטיינים למחקר של הפקולטה לניהול

​תכנית המצטיינים של הפקולטה לניהול מעודדת תלמידי תואר הראשון מצטיינים להמשיך בלימודי מחקר במסגרת הפקולטה. לתוכנית מתקבלת קבוצה מובחרת של תלמידים מצטיינים בתחילת שנה ג' של לימודי התואר הראשון במחלקה לניהול. משתתפי התוכנית זוכים למלגת קיום ולמימון מלא של שכר הלימוד לתואר השני. 
משתתפי התוכנית מסיימים את לימודי התואר הראשון והתואר שני עם תזה בפקולטה לניהול, בתוך ארבע שנים מתחילת לימודי התואר הראשון.  המסלול פתוח לתלמידי התואר הראשון לניהול בכל המסלולים (חד ודו-מחלקתי).  ​

attach.pngפרטים נוספים והגשת מועמדות >>

964 (1).jpg

תכנית איתן למצטיינים: לימודים באקדמיה בהתאמה אישית​

​תכנית אוניברסיטאית למצטיינים ללימודים במסלול ישיר לתואר שני. התוכנית שנפרשת על פני ארבע שנים, פונה למספר מצומצם של תלמידים בעלי כישורים גבוהים במיוחד וחשיבה עצמאית, בעלי עניין במחקר בין-תחומי. 
התוכנית מאפשרת לימודים וחקר של שאלות בין-תחומיות, החוצים את הגבולות המובנים של דיסיציפלינות, באופן המבדיל אותה מתוכניות מצטיינים רגילות, פקולטיות או מחלקתיות.

attach.png​עוד על התכנית באתר >>