​​דבר הדיקן פרופ' מיקי מלול

​​​​​​​SHY_4399.jpgשלום רב​,

הפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר היא הפקולטה הדינמית ביותר בישראל, עם המגוון הגדול ביותר בארץ של תוארי BA, MA ו- MBA. לפקולטה שלנו ערך מוסף ייחודי של מנהיגות ואחריות חברתית המושרש  בכל העשייה האקדמית: בתכנית לימודים, במחקר רלוונטי, ובפעילויות סטודנטים.

אני מזמין אתכם להגיע אלינו ללימודים לתואר בניהול במחלקות הפקולטה BA ניהול, BA ניהול מלונאות ותיירות, BA ניהול מערכות מידע, BA דו-מחלקתיים עם הפקולטה למדעי הרוח והחברה, MA ניהול תיירות ומלונאות, MA מנהל ומדיניות ציבורית, MA ניהול מערכות בריאות, MBA מנהל עסקים, MBA למנהלים, MBA במנהיגות חברתית, תכנית MBA בינלאומית, PhD ותכנית עתידים צוערים לשלטון המקומי. בוגרי הפקולטה יוצאים עם ערך מוסף משמעותי במנהיגות ואחריות חברתית, בחיבור לפרקטיקה ובהטבעת חותם על פתרון בעיות ניהוליות וחברתיות. תואר בפקולטה לניהול יקנה לכם יתרון תחרותי משמעותי בשוק העבודה. הכלים הנרכשים בתואר נותנים מענה לצורך ההולך וגובר במנהלים שהם גם מנ​היגים ושהינם בעלי ראייה רחבה המביאה בשיקוליהם גם את החברה והסביבה.  ​

הפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר הינה פקולטה דינאמית המובילה במצוינות, בחדשנות במחקר ובהוראה. הפקולטה שמה לה למטרה להכשיר את הסטודנטים לשוק העבודה העתידי המשתנה ולתת להם את ארגז הכלים הטוב ביותר. הלימודים בפקולטה כוללים למידה התנסותית וגם חיבור לפרקטיקה דרך שילוב מנהלים ואנשי שטח בהרצאות וסדנאות המשלבות ידע אקדמי חדש יחד עם פיתוח שימושים פרקטיים לידע. בוגרי הפקולטה נמנים עם המנהלים המובילים בשדרת הניהול הבכיר בארץ ובחו"ל: במגזר העסקי, במגזר הציבורי ובמגזר השלישי.  הפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר הינה היחידה בארץ שיש בה מכון למנהיגות (המכון למנהיגות ע"ש מנדל). המכון למנהיגות מאפשר לנו לשלב בתכניות הלימוד השונות סדנאות וקורסים בנושא מנהיגות בדך זו בוגרינו מקבלים כלים לפתח את מנהיגותם מה שיקנה להם כלים טובים יותר כמנהלים בכירים בארגונים השונים במשק. מעבר לכך אנו הפקולטה לניהול היחידה בארץ שמוסיפה דגשים של אחריות חברתית ללימודי הניהול במחלקות השונות. בעולם שבו נדרשת ראייה רחבה ממנהלים ובעולם עסקי שבו ראיית החברה והסביבה הינה חלק אינטגרלי והכרחי בשיקולי הניהול בוגרי הפקולטה נהנים מיתרון תחרותי משמעותי על פני בוגרי פקולטות לניהול אחרות.

מרצי הפקולטה הינם מהשורה הראשונה בארץ ובעולם. מעבר להימצאותם בחזית הידע העולמי המרצים שלנו מחוברים לעולם הפרקטיקה.  כמו כן מנהלים בכירים מהשטח משתלבים בהוראת הקורסים ובסדנאות במהלך התואר ובדרך זו אנו מביאים בעיות ניהוליות וחברתיות אקטואליות אל מרחב הלמידה. צורת הוראה זו מאפשרת לסטודנטים ליישם בצורה פרקטיות בעיות אמתיות מעולם הניהול ויחד עם זאת להפעיל יצירתיות וחדשנות במציאת הפתרונות.

במהלך הלימודים הסטודנטים משתתפים באתגרים מרוכזים (האקתונים hackathons) לפתרון בעיות ברמת המאקרו (צרכנות, חברה ועוד..) וברמת המיקרו (אתגרים ניהוליים מהשטח). באתגרים אלו הסטודנטים משתמשים בידע שרכשו אך לא רק, כאן נדרשת חדשנות, יצירתיות ועבודה בצוות. בדרך זו לא רק שהסטודנטים מתנסים בפתרון בעיות מה שמקנה להם נקודת יתרון משמעותית על פני בוגרי פקולטות אחרות אלא גם מטביעים חותם של תרומה אמתית למשק, לחברה ולעולם הניהול.

אל תסתפקו בפחות! בואו אלינו. זה הזמן שלכם להתקדם, להוביל ולהשפיע!

פרופ' מיקי מלול​