11 מאי 2022

​​​​

יום החשיפה למחקר לתארים מתקדמים שהתקיים בחודש מרץ 2022  בהובלתן של פרופ' נטע סל-מן, סגנית דיקן למחקר ושל פרופ' איילת דוד, יו"ר הועדה לתלמידי מחקר, נחל הצלחה כבירה.

לאירוע הגיעו מעל 130 מתעניינים ומתעניינות, מספר הגבוה מזה עשור.

 

המספר הרב של המתעניינים הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין המערך בפקולטה למחלקת השיווק של האוניברסיטה שבכוחות משותפים יצאו בקמפיין  הסברתי רחב היקף,  בתקשורת, בשילוט חוצות וברשתות החברתיות, הן של הפקולטה למדעי הבריאות והן של אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

 במסגרת הקמפיין עלו לאוויר שלושה קליפים וסרט תדמיתי חדש, שהציגו את תחומי המחקר המגוונים, היתרונות בלימוד תואר בפקולטה, וחווית הלימודים מנקודת מבטם של הסטודנטים לתארים מתקדמים בפקולטה למדעי הבריאות.

 המועמדים, שהגיעו מכל רחבי הארץ, למדו במהלך המפגש  על מסלולי הלימוד והאפשרויות העומדות בפניהם, נחשפו לפעילות המחקרית המתרחשת בפקולטה, קיבלו טיפים מהסטודנטים הלומדים בפקולטה ונפגשו עם חברי סגל שהסבירו על הנעשה במעבדתם, בגובה העיניים ובאווירה חברתית. כדי להקל על המתעניינים החוקרים שובצו בארבע אשכולות מחקר: סרטן, דלקת ותאי גזע, מחלות זיהומיות, מחלות מטאבוליות וגנטיות, ונויירוביולוגיה ומדעי המוח.

אנגל פורגדור: ערב החשיפה במתכונת החדשה נועד להעניק למועמדים והמועמדות הזדמנות מצוינת להכיר את החוקרים בפקולטה ולהתוודע פנים אל פנים על הנעשה בתחום המחקר בפקולטה ובמקביל הזדמנות לחוקרים ולחברי מעבדות המחקר להכיר את המועמדים.

נטע סל-מן : "הענות הרבה של המשתתפים הוכיחה עד כמה  זה ארוע חשוב למתעניינים בתארים מתקדמים. המפגש הבלתי-אמצעי  היווה הזדמנות לקבל מידע, להפגש עם חוקרים ולהבין מהם היתרונות הייחודים והאפשרויות הרבות של מסלולי הלימוד והמחקר בפקולטה. ​

IMG-20220403-WA0022.jpg