ליאור אליפנט, הכותבת את עבודת הדוקטורט שלה בהנחייתה של פרופ' ניצה ברקוביץ על נשים בתעשיית הקולנוע העלילתי בישראל, זכתה בתואר עמיתת כבוד של סמינר הקיבוצים. מעניקי הפרס כותבים:: התואר ניתן לה על פועלה לתיקון אי השוויון המגדרי בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. במסגרת פעילות זו כתבה יחד עם אתי קונור-אטיאס, יעל חסון ונוגה דגן-בוזגלו את הדוח: תקרת הצלולויד: מבט מגדרי על חלוקת העבודה, הפרסים והתמיכות בקולנוע הישראלי.
![](/humsos/soc-ant/DocLib/Pages/news/elefant-celluloid-ceiling/הודעה%20על%20עמיתת%20כבוד.jpeg)
קישור לדוח:
https://adva.org/he/celluloid-ceiling/
![](/humsos/soc-ant/DocLib/Pages/news/elefant-celluloid-ceiling/עטיפת%20דוח%20תקרת%20הצלולואיד.png)
וחשוב במיוחד, לאור ממצאי הדו"ח , ביה"ס לקולנוע בסמינר הקיבוצים, לקח על עצמו לנתח את הממצאים ולפעול לתיקון האי שוויון במגמות הקולנוע במסגרת ההתנסות המעשית ולימודי הפדגוגיה - בייצוג, חשיפה, ועריכת תכנים ייעודים..