יום עבודה טיפוסי

08:30 - נסיעה והאזנה לפודקאסט (בתקופה האחרונה "שיר אחד" של כאן), בדרך לעבודה. 

09:00 - מעבר על הסלאק ועל מיילים והתעדכנות על התפתחויות מהלילה. החברה שלי פועלת ברחבי העולם, ובייחוד בצפון אמריקה שם היא משרתת מאות בתי חולים בתחום סייבר עבור IoT, כך שתמיד יש הרבה על מה להתעדכן. 

10:00- פגישת צוות לתכנון הספרינט הקרוב. בפגישה אנו מחליטים על הפיצ'רים החדשים שנפתח בשבועיים הקרובים ומתעדפים ביניהם.

11:00- איפיון פיצ'רים החדשים. את רוב העבודה אני עושה בעצמי: מהבנת הצורך מצד הלקוחות ועד תכנון הלוגיקה  וכתיבה מפורטת של התנהגות הפיצ'ר במצבים השונים. 

לצורך תכנון ה- UI, אני נעזרת במעצב המוצר. בעבודה עם המעצב, אני שמה דגש על חווית המשתמש, והמעצב דואג שהפיצ'ר החדש ישתלב בשפה העיצובית של המוצר. ​

13:00- ארוחת צהריים. בדרך כלל אצא יחד עם הצוות להתאוורר בחוץ באחת המסעדות בקרבת המשרד.

14:00- פגישות עם צוותי הפיתוח השונים: מעבר על תכנית הספרינט הקרוב עם ראשי צוותי הפיתוח: מעבר על התעדוף בין הפיצ'רים השונים וזיהוי עיכובים אפשריים. בנוסף, לא מעט פגישות סביב פיצ'רים ספציפיים לתיאום הפתרון הטכנולוגי עם כל אנשי הפיתוח הרלוונטים. חלק מהפיצ'רים מצריכים גורמים נוספים בחברה, כגון אנשי דאטה, אנשי בסיסי נתונים ועוד.

19:00- יציאה הביתה. בדרך כלל למפגש עם חברים, ספורט או סתם ערב שקט לשם שינוי :)

מסר לסטודנטים​​

עם סיום הלימודים באוניברסיטה בחרתי במשרת data scientist בחברה גדולה. דרך עבודה משותפת עם קולגות בחברה, נחשפתי למנעד רחב של תפקידים, מה שהשפיע מאוחר יותר על החלטתי לעבור לתפקיד product manager בחברת סטרטאפ הצומחת בקצב מהיר (שינוי משמעותי הן באו​פי התפקיד והן באופי הארגון). הרקע והניסיון בתפקיד הראשון, נתנו לי בסיס טוב והיוו יתרון בתפקיד החדש.

העולם שלנו, ובטח תעשיית ההיי-טק, משתנה בקצב הולך וגובר. מעבר לאינטנסיביות הכרוכה בכך, השינויים גם מהווים הזדמנות להתפתחות אישית ולקריירה מגוונת. עלינו להכיר בכך ולנהל את הלימודים ואת הקריירה שלנו בהתאם: למידה בלתי פוסקת, גמישות מחשבתית, יכולת הסתגלות והרבה סקרנות.