יום עבודה טיפוסי​​

07:00 - כל יום אני עושה פעילות גופנית על הבוקר. האינטנסיביות של העשייה שואבת ומאד חשוב לפרוק ולהזרים בדם את ההורמונים הנכונים כדי לשמור על בריאות נפשית ופיזית.

08:00 - היום שלי גדוש בפגישות עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. אין יום ללא פגישות צוות או פגישות אחד על אחד עם הצוות המדהים של דיגיטלמור שמתפעל את כל המערך. פגישות אסטרטגיות שמסתכלות על הדברים במבט על ומכוונות כמה צעדים קדימה - חשוב לצאת מהאופרציה היום יומית.

17:00 - טיפול רגשי בתחילת יום או סוף יום ביום / ימים קבועים בשבוע. מי שעוד לא ניסה ומי שכבר ניסה - מומלץ בחום.

משפחה - בתוך כל החיים העמוסים האלה חשוב מאד למצוא תמיד את הזמן לשוחח עם המשפחה, להשמיע ולשמוע, לשתף ולהכיל - ערך המשפחה הוא ערך עליון שצריך לקבל תעדוף עליון.

מוסיקה, אוכל, לבשל, שקיעה בים או כל דבר אחר שעושה לכם טוב !​

מסר לסטודנטים

תואר רחב, מעמיק ופרקטי. פרקטי גם מכיוון שהתואר בהנדסה תעשייה וניהול בבן גוריון מוערך מקצועית בשוק ולכן פותח הרבה דלתות ופרקטי גם במובן של התכנים ואיכות הקורסים והמרצים הידע והניסיון שצוברים בתואר שזור בתוך הפרקטיקה של מגוון כל כך רחב של תפקידים בשוק. לכן, המסר שלי הוא, דעו לכם שבחרתם במחלקה מצוינת ובתואר מצוין שלא מחייב אתכם להחליט עכשיו מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים :) התואר יפתח לכם הרבה דלתות. כל מה שנותר לכם הוא להשקיע ולהעמיק בלמידה של הקורסים ולא רק להתמקד בלצלוח את הגשת העבודות ולעבור את המבחנים אלה באמת להבין וליישם את התכנים. תשאפו למצוינות ותגיעו רחוק.

שיהיה המון בהצלחה !!!!

אשמח לייעץ למי שמרגיש צורך בהכוונה.​

DataSc.webp