יום עבודה טיפוסי

08:00 - 07:00 -  השעון המעורר מצלצל.

09:00 - 08:00 - הגעה למשרד.

מהלך היום - הימים שלי מאוד מגוונים ואינטנסיביים ונעים בין פגישות עם גורמים רבים במשרד הבריאות ומחוצה לו, מענה לאימיילים ושיחות עם הצוות שאיתו אני עובדת על הפרויקטים והמשימות שאנחנו מקדמים יחד. העבודה היה לרוב מהמשרד בירושלים ולעיתים קרובות גם מתל אביב או מתל השומר. אין זמן קבוע לארוחת צהריים ופעמים רבות אנחנו אוכלים משהו "על הדרך" בין משימות.

סיום יום העבודה משתנה מאוד, במיוחד בתקופה זו בו לרוב עוזבים את המשרד בשעות הערב. בכל מקרה העבודה לא נגמרת, גם כשהולכים הביתה, הזמינות היא 24/7 למקרים דחופים (ויש כאלה)​.

מסר לסטודנטים

תעשיה וניהול זה מקצוע מגוון מאוד ואפשר לקחת להרבה כיוונים. כשאתם בוחרים כיוון, תחשבו מה מתאים לכם לעשות ובאיזו סביבת עבודה תקומו מסופקים לעבודה בבוקר. אחרי שהחלטתם על הכיוון - תנסו להתקדם ולהתמקצע כמה שיותר בכיוון שבחרתם. 

אנחנו מקדישים המון שעות לעבודה וכדאי שנהיה מרוצים ממה שאנחנו עושים. לכל אדם נדרש מינון אחר מכל מרכיב בשביל להיות מרוצה- תנאים, עניין, שכר, סיפוק, אווירה, איזון בית- משפחה, נסיעות, חופש פעולה ועוד. קחו את המרכיבים האלה בחשבון ותחפשו את עבודת חלומותיכם לאור מי שאתם, מה שאתם טובים בו, מה שמשמח וחשוב לכם. בהצלחה!

Final33.jpg