מעבדה לאופטיקה ביורפואית

המעבדה לאופטיקה ביו רפואית מפתחת טכנולוגי בתחום של הביו-רפואה וה ננו-פוטונים ומיישמת אותם בתחומים של הביולוגיה והרפואה.

חוקר ראשי: ד"ר בילנקה אלברטו

מעבדה לעיבוד אותות ביורפואיים

במעבדה לעיבוד אותות ביו-רפואיים אנו מקדמים טכנולוגיה למיצוי מידע קליני ופיזיולוגי מתוך אותות פיזיולוגיים. שיטות חדשות לעיבוד אותות המציעות פתרונות יעילים לאבחון בעיות רפואיות שונות מפותחות במעבדה. דגש ניתן למחקר בתחומים של הפרעות שינה, נשימה ולב.

לפרטים נוספים כנסו לאתר המעבדה.

חוקר ראשי: ד"ר ציגל יניב

מעבדה לננו-ביו-אלקטרוניקה

במעבדה לננו-ביו-אלקטרוניקה (נב"א) אנו חוקרים טכנולוגיות מיקרו- וננו-אלקטרוניות לחישה ותמרון של מערכות ביולוגיות ורפואיות. אנחנו משתמשים בשיטות כימיות, פיזיקליות, וביולוגיות שונות כדי לתכנן, לייצר, ולחקור התקנים ביו-מיקרואלקטרונים חדשים המסוגלים לחוש ולהשפיע על סממנים ביולוגים וכימים, ובעלי יכולת לעזור בפתרון בעיות ממשיות מתחומי הביולוגיה והרפואה. הטכנולוגיות המפותחות במעבדה מיושמות במחקר המתמקד בתחומי האבחון והטיפול של מחלות נוירולוגיות, מטבוליות, וסרטן.

לפרטים נוספים כנסו לאתר המעבדה

חוקר ראשי: דר' הדר בן-יואב.

מעבדת תהליכים  כימיים בביורפואה

מעבדת התהליכים הכימיים עוסקת במספר כיווני מחקר: זיהוי ביו-סמנים של מצבים פיסיולוגיים לא רגילים בהפרשות הגוף (כולל: שתן, נשיפה, זיעה וצואה), ייצורואפיון ננו-חלקיקים ביו-קומפטביליים לשימוש בהובלת תרופות, לימוד שינויים בהתפלגות מתכות כבדות במוח במצבים פתולוגיים. לפרטים נוספים כנסו לאתר המעבדה.

חוקר ראשי: פרופסור יהודה זעירי

מעבדה לרובוטיקה ביורפואית

אנו משתמשים בתיאוריות של בקרת תנועה חישובית, אדפטציה, ולמידה מוטורית על מנת לפתח מערכות רובוטיות רפואיות בהפעלה אנושית. אנחנו גם משתמשים ברובוטים רפואיים כדי לחקור כיצד בקרה מוטורית מתבצעת במצבים מורכבים שונים, כגון ניתוחים. אנו מקווים כי המחקר שלנו ישפר את איכות הטיפול עבור חולים, יקדם פיתוח שיטות אימון חדשות לרופאים מנתחים, פיתוח טכנולוגיות של הפעלה מרחוק בדגש על העברת תחושת המגע המרוחקת, ואת הבנת המוח.

לפרטים נוספים כנסו לאתר המעבדה .

חוקרת ראשית: ד"ר אילנה ניסקי​