​​2תמונה לאתר .jpg

-  מדיה וזיכרון: סמינר שבו ילמדו הסטודנטים על הקשר שבין תהליכי זיכרון ושכחה לאמצעי התקשורת השונים.

-  מדיה וקהלים צעירים: קורס החושף את הסטודנט לעולם המדיה העשיר שמלווה את הילדים מגיל הלידה. נכיר במהלכו את האתגרים המורכבים בפניהם ניצבים כיום הורים צעירים שעבורם המסך הופך למכשיר רב-תכליתי המשלב בין לול למוצץ דיגיטלי.

-  כנס אילת לעיתונות: שלושה ימי מפגש למידה בלתי אמצעית עם כאלף אנשי תקשורת בכנס העיתונות הגדול בישראל.

-  מערכות יחסים בעידן הדיגיטלי: קורס המציג את הדרכים בהן אנו חיים, אוהבים ונפרדים במדיה. סוקר שלושה סוגי יחסים חברתיים באמצעי התקשורת הדיגיטליים: מערכות יחסים רומנטיות, קשרי משפחה וקבוצות.

-  יחסי אדם-טכנולוגיה: קורס המתמקד ביחסים המתפתחים בינינו, המשתמשים, לבין טכנולוגיות חדשות שהפכו לחלק בלתי נפרד משגרת היום-יום שלנו. נסקור את השפעותיהן עלינו ואת התלות אשר פיתחנו בהן.

-  פליטים ומדיה: בשנים האחרונות תופעת הפליטות וההגירה הגיעה לשיא כל הזמנים. בקורס נלמד על הקשר ההדוק שבין התקשורת ובין חווית הפליטות המודרנית ונבין כיצד פליטים משתמשים ומוצגים בתקשורת.

-  פרקטיקום: התמחות בעבודה תקשורתית מעשית בארגוני תקשורת בדרום ובמרכז.

-  מדיה והגוף: קורס הבוחן את האופנים שבהם הגוף האנושי מיוצג במדיה, מושפע ונחווה דרכם. במונח "גוף" הכוונה היא למגוון סוגיות בנושא הגוף הפיזי הקשורות לזהות, יכולות ומוגבלויות, גיל, מיניות, מעמד חברתי ובריאות.

-  מעקב, טכנולוגיה, פוליטיקה: בחינת הדרכים שבהן גורמים שונים, כמו מדינות ותאגידים, משתמשים בטכנולוגיות חדשות על מנת לעקוב ולפקח אחר אזרחים וצרכנים.

-  איך אנחנו נראים: להבין מדיה חזותית: קורס המאפשר לסטודנט להבין לעומק את מה שמוצג בפניו. חשיבות אופי ההצגה בתקשורת, החל מהצבעים, התפאורה, הלבוש ואופי הצילום, שמעצבים  מסרים משפיעים.

-  מובילי חדשנות: סיורים​ בכלי תקשורת ומפגש עם אנשי תקשורת חדשנים ואפליקציות הנמצאות בחזית הטכנולוגיות בתחום החדשות.

-  ​קורס מצטיינים: קורס ייחודי לתלמידי שנה ג' אשר הצטיינו בלימודיהם בשנתיים הראשונות לתואר. הקורס מכין אותם למסלול מחקרי בתואר השני ומקצר תהליכים בהמשך