Department

ראש המחלקה: פרופ' אריאל פלנר    

ס. ראש המחלקה: פרופ' מאיר קלך    

ועדת מינויים -   פרופ' אריאל פלנר (יו"ר), חברים: פרופ' מרק לסט, פרופ' יובל אלוביץ; פרופ' ברכה שפירא, פרופ' יובל שחר, פרופ' ליאור רוקח, פרופ' גיא שני.

וועדת תכנית: פרופ' יובל שחר (יו"ר), פרופ' קובי גל (יו"ר), פרופ' ארנון שטורם, פרופ' מרק לסט, ד"ר אורן צור, פרופ' ליאור רוקח; ד"ר נדב רפופורט

נציג המחלקה בוועדת מינוים פקולטית: פרופ' יובל שחר

ממלא מקום בועדת מינוים עליונה: פרופ' אריאל פלנר

סגנית דיקן לענייני מחקר: פרופ' ברכה שפירא

יו"ר ועדה אתית לניסויים בהשתתפות בני אדם: פרופ'  נעם טרקטינסקי

ראש מרכז הסייבר: פרופ' יובל אלוביץ

ראש מרכז מדעי הנתונים: פרופ' אריה קנטורוביץ'

מרכז בית ספר קיץ לסייבר: פרופ' אסף שבתאי

מרכז ספריה ופרסומים: ד"ר אסף זריצקי

מרכז אתר האינטרנט: ד"ר ישראל מירסקי

מרכז מעבדות ומחשבים: פרופ' ליאור רוקח

קשר עם תעשיה: ד"ר אורן צור

מרצה מלווה לקורסי שירות: ד"ר איסנה וקסלר


Undergraduate Programs

ראש התוכנית להנדסת מערכות מידע: פרופ' ארנון שטורם

ראש התוכנית להנדסת נתונים: פרופ' מרק לסט

ראש תכנית הנדסת תוכנה: פרופ' גרא וייס

סגן ראש התכנית: פרופ' רוני שטרן

רכזת התוכנית ומזכי רת סטודנטים / שנים א'-ב': גב' שרה לייבוביץ

רכזת לענייני סטודנטים / שנים ג'-ד': גב' חן שפירא

יו"ר ועדת הוראה שנה א': ניימן עופר ר"ד

יו"ר ועדת הוראה שנה ב': ד"ר מאיר גולדברג

יו"ר ועדת הוראה שנים ג'-ד': ד"ר אסף זריצקי

 

יו"ר ועדת הוראה תואר ראשון: פרופ' ארנון שטורם

חבר ועדת הוראה - שנים א' ב':  פרופ' רוברט מושקוביץ

חבר ועדת הוראה - שנים ג' ד':  ד"ר נעם ברדה

מרכזת פרויקטים שנה ד': פרופ' ברכה שפירא

אחראי תכנית מצטיינים: ד"ר ניר גרינברג


Graduate Programs

מרכז תכנית סייבר תואר שני: פרופ' אסף שבתאי

מרכז תוכנית למידה חישובית: פרופ' מרק לסט

מרכז תוכנית בינה מלאכותית: פרופ' קובי גל 

יו"ר תכנית מית"ר: ד"ר אחיה אליסף

וועדת הוראה תואר שני: ד"ר רמי פוזיס (יו"ר), ד"ר מיקי פייר, ד"ר נדב רפופורט

ועדת דוקטורט: פרופ' אריאל פלנר (יו"ר), פרופ' נעם טרקטינסקי, פרופ' ברכה שפירא

מרכז סמינר מחלקתי מדעי הנתונים: ד"ר גלעד כץ וד"ר איסנה וקסלר

מרכז סמינר מחלקתי סייבר ובינה מלאכותית: ד"ר ישראל מירסקי וד"ר מרדכי גורי

ועדת מלגות: ד"ר אורן צור