מועמד/ת יקר/ה


אוניברסיטת בן-גוריון בנגב שואפת להיות הבחירה הראשונה של סטודנטים וסטודנטיות לתארים מתקדמים, בזכות המחקר האיכותי ופורץ הדרך הנעשה באוניברסיטה, בזכות חברי וחברות הסגל המובילים/ות בתחומיהם/ן ובזכות הוראה והנחייה מיטבית.

אחת המטרות המרכזיות של האוניברסיטה היא להכשיר את הדור הבא של החוקרים והחוקרות האיכותיים/ות ביותר, שיוכלו להשתלב באקדמיה ובמקומות אחרים שבהם יוכלו לתרום לקידום והתפתחות הידע האנושי.

הבוגרים והבוגרות שלנו לתארים מתקדמים מתקבלים בברכה באוניברסיטאות בארץ ובעולם, במוסדות מחקר, במעבדות מו"פ ובמגזר העסקי.

האווירה המיוחדת של האוניברסיטה ומיקומה בעיר, בצמוד לפארק ההיי-טק האוניברסיטאי ולבית החולים האוניברסיטאי סורוקה, מאפשרים מחקר במגוון גדול מאוד של תחומים, בין במחקר בסיסי ובין במחקר יישומי.

המכונים והפקולטות- למדעי הרוח והחברה, מדעי הטבע, מדעי ההנדסה, מדעי הבריאות, הפקולטה לניהול, וכן המכונים לחקר המדבר בשדה בוקר – מציעים תחומי לימוד ומחקר מאתגרים ומעניינים שיאפשרו לך להתפתח אישית ומקצועית ויספקו לך את הכלים להפוך לחוקר/ת עצמאי/ת.

אנו מחפשים אתכם/ן, בוגרים/ות מצטיינים/ות של התואר הראשון והשני מכל האוניברסיטאות בארץ. בואו להתרשם ממה שיש לאוניברסיטה המיוחדת שלנו להציע. בואו ללמוד ולעבוד עם חוקרים וחוקרות מובילים/ות בתחומיהם, עם חדוות עשייה ורצון להכשיר את הדור הבא. בואו הצטרפו למשפחת אוניברסיסטת בן-גוריון בנגב.


בברכה ובהצלחה

​פרופ' חיים היימס
רקטור

​פרופ' חיים היימס