​


 

ניצן רמות -  מנהלת משרד
icqm@bgu.ac.il 

יובל סער הימן- חוקר בכיר
yuvalsaarheiman@gmail.com


 

  • פרופ' לאה קסן - יו"ר מועצת המרכז
    kacen@bgu.ac.il        

  • ​​

חוקרות ותלמידות המרכז

Name
  
Email
  
אדוה ברקוביץ'-רומנו | Adva Berkovich-Romanoadvaberko@gmail.com
עינת וגר-אטיאס | Eynat Veger-Atiaseynatva@gmail.com
רלי מזרחי - עוזרת מחקר | ​Reli Mizrahi - Research Assistantreli22m@gmail.com
ד"ר כלנית צאלח - חוקרת בכירה | Dr. ​Calanit Tsalach - Senior Researcher
אלה ברנד-לוי | ​Aila Brand Leviailabrand@gmail.com
​עינת גלבוע - עוזרת מחקר | ​ ​Einat Gilboa-Oppenheim - Research Assistanteinagelb@gmail.com
ד"ר אנשיראח ח'ורי- פוסט דוקטורנטית | Dr. Ensherah Hourye - Post Dockhouryen@gmail.com
ד"ר חגית סיני גלזר | Dr. Hagit Sinai Glazerhagit.sinaiglazer@mail.mcgill.ca
צהלה סרמונטה | Tsahala Sermonetatsahala@post.bgu.ac.il
קא-רין רועי-שפירא | Karin Roi-Shapirazarfatik@post.bgu.ac.il
ברית זכאי | Britt Zakaibritt@post.bgu.ac.il