​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

מערכת שעות שנה"ל תשפ"ג:

*****המערכת עדיין נתונה לשינויים*****

​​את מערכת השעות של השנים ה​קודמות ניתן למצוא בקישור זה.​

מערכת ש​עות תשפ"ג: קורסים 22-23.xlsx


קורסי חובה: לכלל מסלולי הלימוד (28 נק"ז + 56 נק"ז):

שם ​​הקורס

מרצהנק"זיוםשעההערותסמסטר
האיחוד האירופי - משטר ופוליטיקה
1871003901
1871039202
ד"ר הילה זהבי4ג'
10:00-12:00חובה (שנה א ')

שנתי
האיחוד האירופי - זהויות אזרחויות ולאומיות
1871002101
1871002102
פרופ' שרון פרדו4
ב'
ד'
16:00-18:00
12:00-14:00

חובה 
(שנה ב')

ב'
*נדרש גם סמינר וקורס שפה לבחירה


קורסי חובה: למסלול 56 נק"ז (בחירה למסלול 28 נק"ז):​

שם הקורסמרצהנק"זיוםשעההערותסמסטר
אפריקה בתקופה הקולוניאלית 192-1-00​43 ד"ר גיא רופא4ב'
ה'
12:00-14:00
10:00-12:00
 א'
מבוא לדיפלומטיה בינלאומית 
187-1-0016-01
187-1-0016-02
פרופ' שרון פרדו
4ד'
16:00-18:00

שנתי
מבוא לשיטות מחקר כמותיות במדעי החברה
1291010201
 פרופ' תהילה קוגוט
6
ד'

 

10:00-12:00

 

 

שנתי
תרגול מבוא לשיטות מחקר כמותיות במדעי החברה
שנתי
מבוא לעת החדשה המאוחרת
127-1-6091


2

​במסגרת מסלול 56 נק"ז הסטודנטים מחויבים או במבוא לעת החדשה המאוחרת או במאה העשרים: מבטים על אירועי מפתח בעידן העכשווי, 1941-2001 ​ ​ ​ ​או מבוא היסטורי לפוליטיקה בת זמננו​ ​ ​138-1017101
המאה העשרים: מבטים על אירועי מפתח בעידן העכשווי, 1914-2001
127-1-0185
ד"ר נתן מרקוס
2ה'
12:00-14:00

א'
​מבוא היסטוריה לפוליטיקה בת-זממנו
138-1017101

138-1018101

ד"ר עדו נבו
​5
​א'
​16:00-18:00


שנתי
תרגול מבוא היסטוריה לפוליטיקה בת-זממנו​


שנתי
** תחת המסלול המורחב נדרשת שפה אירופית נוספת – כלומר סה"כ 2 שפות אירופיות וסמינר אחד


​​קורסי בחירה לחטיבות 187+157:

שם הקורס מרצהנק"זיוםשעההערותסמסטר
סוגיות באירופה בימינו- סיור לימודי ליוון
1871006801
​ד"ר הילה זהבי
​2
​ה'
18:00-20:00מותנה בראיון אישי
א'
​נאט"ו והאיחוד האירופי- היסטוריה והתפתחויות עכשוויות​
187.1.0083
​מר רוני לשנו יער
​2
​ד'
08:00-10:00
הקורס לא יקנה נק"ז למי שקיבל נק"ז על הסיור הלימודי לבריסל. ניתן להירשם כשמוע חופשי, או לחזור על הקורס.
​​א'
מדיניות החוץ של מדינות האיחוד האירופי והמזרח התיכון
1871008101​

פרופ' שרון פרדו
4ב'
ד'
16:00-18:00
12:00-14:00
הקורס מועבר בשפה האנגלית

א'
יחסי האיחוד האירופי וישראל
1871007102
 ד"ר יובל ריינפלד 2א'12:00-14:00​באנגלית
ב'


כלכלה פוליטית
4ג'10:00-12:00 שנתי
מבוא למחשבה מדינית
1381013101
1381014102
ד"ר ניר ברק5א'14:00-16:00 שנתי
תרגול מבוא למחשבה מדיניתא' 12:00-13:00 קבוצת תרגול 11
א' 13:00-14:00 קבוצת תרגול 12
ג' 9:00-10:00 קבוצת תרגול 13
ג' 18:00-19:00 קבוצת תרגול 14
ג' 19:00-20:00 קבוצת תרגול 15 ​ ​ ​ ​
שנתי
מבוא ליחסים בינלאומיים
1381024101
1381025101
פרופ' גיא בן-פורת5ד'14:00-16:00 שנתי
תרגול מבוא ליחסים בינלאומייםא' 18:00-19:00 קבוצת תרגול 11
ר' 19:00-20:00 קבוצת תרגול 12
ב' 18:00-19:00 קבוצת תרגול 13
ב' 19:00-20:00 קבוצת תרגול 14
ד' 18:00-19 קבוצת תרגול 15
ד' 19:00-20:00 קבוצת תרגול 16 ​
​ ​ ​
דיפלומטייה- היבטים פרקטיים
1871012302

2
ה'
12:00
14:00
ב'
פילוסופיה ופוליטיקה סביבתית
1381043201
1381044202
ד"ר ניר ברק​4
​ב'
​10:00-12:00
 
שנתי
קולוניאליזם והתפתחות העולם המודרני
1381022701
פרופ' אחמד סעדי​2
​ג'
​12:00-14:00
 א'
מבוא לפוליטיקה השוואתית
1381029101
פרופ' גל אריאלי​4
​ב'
ד'
​14:00-16:00
10:00-12:00
 א'
משטרים דמוקרטים וסמכותניים: גורמים מעצבים, דינמיקה והשלכות
1381028601
פרופ' גל אריאלי
2
ב'
10:00-12:00


א'
​הפוליטיקה של האימפריות במזרח התיכון
1381028601
ד"ר מנוצר נסאסרה
2
ד'
10:00-12:00


​ב'
ספורט ופוליטיקה 
138-1-0057-01
​ד"ר עדו נבו
​2
​א'
​12:00-14:00
​ב'
​לעולם לא עוד? זיכרון השואה בעידן הגלובלי
​10210283
​רוני מיקל אריאלי

​ב'
​14:00-16:00

ב'
​​אוקראינה בלהבות: ההיסטוריה של אוקראינה ואתגריה
127-1-0283
​ד"ר ולדימיר לוין
​2
​א'
​18:00-20:00

א'
​Knowledge and Power in Colonial Contexts-ידע וכוח בהקשרים קולוניאליים
127-1-0176
​פרופ' רות ג'יניאו
​2
​ג'
​12:00-14:00
באנגלית

א'
​מלחמת העולם השניה
124-1-2341
​פרופ' רות ג'יניאו
​2
​ד'
​14:00-16:00


ב'
​וינה מ-1900 ועד 2000: זהויות ומשברים בפוליטיקה ובתרבות
ד"ר נתן מרקוס​
​4
​ה'
​08:00-10:00

​א'

מפגשי הגירה: חברות מהגרות ומקומיות בהגירה אפריקאית בת זמננו
192-1-0083
​ד" נועה לוי
​2
​א'
​10:00-12:00
​מקוון
​ב'
​אירופאים אחרים
​ד"ר דני קרנץ
​​2
​ב'

גרמניה וישראל: עבר, מתנה, עתיד
​ד"ר דני קרנץ
​2

​ב'


קורסי בחירה לחטיבה המורחבת (157) בלבד:
שם הקורס
מרצהנק"זיוםשעההערותסמסטר
שורשי המדינה המודרנית באירופה
127-1-0261
פרופ' הלי זמורה
2
ד'
14:00-16:00
א'
בריטניה במאה ה-18 הארוכה: יסודות המודרנה
127-1-0383
ד"ר אורי ארמן
2
ה'
10:00-12:00
א'
המהפכה הצרפתית 1789
127-1-2111
​ד"ר נתן מרקוס
​2
ה'
14:00-16:00
א'
​גרמניה בימי הביניים ובעת החדשה המוקדמת
127-1-0443
פרופ' הלי זמורה​​2
​ד'
​16:00-18:00

ב'
​מיומנויות למידה היסטוריות 
127-1-0168
​ד"ר גיא רופא
​2
​ה'
​14:00-16:00
​א'



סמינרים:


שם הקורס
מרצהנק"זיוםשעההערותסמסטר

האיחוד האירופי כמעצמה רגולטורית גלובלית
1871010301
1871011302
ד"ר יובל ריינפלד
4א'10:00-12:00
סמינר שנתי

תיאוריה פוליטית של העיר
1381008201
1381009202
ד"ר ניר ברק4
ג'16:00-18:00 סמינר שנתי
​תחילת המלחמה הקרה
127-1-3261
​ד"ר נתן מרקוס
​4
​ה'
12:00-16:00​

סמסטר ב'​​


התמחויות:

שם הקורס
מרצהנק"זיוםשעההערותסמסטר
התמחות במשרדי ממשלה - היבטים משפטיים וציבוריים פרקטיקה ותיאוריה
38-1-0278-01
138-1-0339-02
מר עמרי כהן 
ה'
12:00-14:00 שנתי

אקטיביזם חינוכי​ ומדיניות - התמחות בארגוני חברה אזרחית
1381045201

1381046202

גב' שרון חג'בי

 

ה'

12:00-14:00

 

שנתי

דמוקרטיה פרלמנטרית
1381024601

מר דוד גלבוע

 

ה'

12:00-14:00

 

​שנתי 

התמחות בכנסת

1381026601
1381027602


שנתי​

 

קורסי שפה: 

שם הקורס
מרצה
נק"זיוםשעההערותסמסטר
לטינית למתחילים​
152.1.1041
ד"ר נורית שובל- דודאי
8
ב
ה
10:00-12:00

שנתי
יוונית עתיקה למתחילים
152.1.1061  
ד"ר נורית שובל- דודאי
8ב
ה​​
12:00-14:00
שנתי
צרפתית למתחילים
152.1.1011/1191  
 רעיה קוייפמן
8א
ג
14:00-16:00
14:00-16:00

שנתי
​א
ג
​16:00-18:00
16:00-18:00

גרמנית למתחילים
152.1.1021/1131  

רמונה פון
8א
ג
12:00-14:00
10:00-12:00
שנתי
​א
ג
​14:00-16:00
12:00-14:00
גרמנית למתקדמים
152.1.1031/1141  
רמונה פון
4ג
14:00-16:00
שנתי

איטלקית
152.1.1091/1171  ​


8

איטלקית למתקדמים
152.1.1111/1181

4
ספרדית
152.1.1281/1291  

דבי יהושפט
8
ב
ד

12:00-14:00
12:00-14:00

שנתי
​ב
ד
​14:00-16:00
14:00-16:00
ספרדית למתקדמים​דבי יהושפט
4ד
10:00-12:00
שנתי

לאדינו למתחילים
152.1​​.0027/37

דוד מנריקה

4
א
12:00-14:00
שנתי
תורכית למתחילים
152.1.0048/58 
חני כהן ינרוג'ק
8ב
10:00-14:00


שנתי
רוסית למתחילים
152.1.1101
הלנה קרוטקוב
8
א
ד
14:00-16:00
14:00-16:00
שנתי

::-