​שם​

תפקיד​

​מחלקה

פרופ' ירון זיו 

יו"ר

הפקולטה למדעי הטבע

מר שגיא לנגר 

מנכ"ל 

ממ"ח שיווק

גב' אורית בורובסקי

רכזת קמפוס ירוק

שיווק

ד"ר רחל גולן

ראש הועדה למחקרים וכנסים

הפקולטה למדעי הטבע

פרופ' אורית בן צבי אסרף

ראש הועדה לחינוך וקהילה

הפקולטה למדעי הרוח והחברה

מר אלכס קירילובסקי 

ראש ועדת לוגיסטיקה ותשתיות

מחלקת אחזקה והפעלה

מר דניאל רימברג 

ראש ועדת אירועים

אגודת הסטודנטים - רכז מעורבות קהילתית

מר מהדי חסן

רכז הועדה לחינוך וקהילה

הפקולטה למדעי ההנדסה

ד"ר רחל גולן

ראש ועדת מחקרים וכנסים

הפקולטה למדעי הבריאות

פרופ' עלוה פלד

 

הפקולטה למדעי ההנדסה

פרופ' אשר ברנר 

 

הפקולטה למדעי ההנדסה

פרופ' מידד קיסינגר

 

הפקולטה למדעי הרוח והחברה 

ד"ר אופיר רובין

 

הפקולטה לניהול

​​​ד"ר חן קיסר

​​​

​​​הפקולטה למדעי הטבע​

פרופ' עמית גרוס 

 

המכונים לחקר המדבר

פרופ' יצחק מאיר (סקיס) 

 

המכונים לחקר המדבר

פרופ' משה כספי

 

דיקנאט הסטודנטים

עו"ד ורד סרוסי

 

היחידה למעורבות חברתית

מר רפי סרוסי 

 

ראש אגף תפעול

מר אייל חייק

 

מהנדס האוניברסיטה

מר יעקב (קיקו) עייאש

 

ממ"ח משק

מר מתן תרשיש

 

ממ"ח בינוי

גב' אושרית שמשון

 

רל"ש מנכ"ל

גב' מרב יוסף-סולומון

 

דיקנאט הסטודנטים

גב' טל רפאלי

 

הרשות למחקר ופיתוח

גב' נועם קורן

 

תא סטודנטים 'מגמה ירוקה'

גב' רונית איבגי 

 

עיריית באר-שבע, מתאמת קיימות עירונית

גב' רויטל ריקלין

 

המשרד להגנת הסביבה, רע"ן חינוך וקהילה

גב' גלית פרג

 

החברה להגנת הטבע, מנהלת קהילת באר-שבע

גב' נדינה לויט​

​​​

​​​​תא ​סטודנטים 'פלסטי"ק'

​  

ועדות:

I.  ועדת מחקרים וכנסים:

ד"ר רחל גולן

יו"ר

הפקולטה למדעי הבריאות

פרופ' עלווה פלד

הנדסת בניין

ד"ר עמית גרוס

המחלקה להידרולוגיה ומיקרוביולוגיה של הסביבה

ד"ר עודד ברגר - טל

המחלקה לאקולוגיה מדברית ע"ש מיטרני

ד"ר שירלי בר - דויד

המחלקה לאקולוגיה מדברית ע"ש מיטרני

 ​

II.  ועדת חינוך וקהילה:


שם

תפקיד

מחלקה

פרופ' אורית בן צבי אסרף

 יו"ר

הוראת המדעים

מר מהדי חסן​

רכז ועדה

​הפקולטה למדעי ההנדסה​

​גב' טל רפאלי

היחידה רשות המחקר

ד"ר שמרית ממן

גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי

עו"ד ורד סרוסי

המחלקה למעורבות חברתית

גב' רונית איבגי


עיריית באר שבע 

ד"ר אופיר רובין


מנהל ומדיניות ציבורית

גב' רויטל ריקלין

המשרד להגנת הסביבה 

​גב' גלית פרג



​​​​החברה להגנת הטבע

​​


III
.  ועדת לוגיסטיקה ותשתיות:

שם

תפקיד

מחלקה

מר אייל חייק

יו"ר​

מהנדס האוניברסיטה​

פרופ' יצחק מאיר (סקיס)

המכונים לחקר המדבר

פרופ' עמית גרוס

המכונים לחקר המדבר​

מר אלכס קירילובסקי

מחלקת אחזקה והפעלה​

מר יעקב עייאש (קיקו)

ממ"ח משק​

 ​​

IV.  ועדת אירועים:

שם

תפקיד

מחלקה

מר דניאל רימברג 

יו"ר

אגודת הסטודנטים

גב' נועם קרון

תא סטודנטים 'מגמה ירוקה'

גב' גלית פרג


החברה להגנת הטבע

מר מהדי חסן

​רפרנט קמפו​ס ירוק

​הפקולטה למדעי ההנדסה

​