​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​במרכזפועל צוות מחקר רחב – הכולל חוקרות, חוקרים ותלמידי/ות מחקר – המוביל את התהליכים המחקריים בשותפויות המחקר והפיתוח. חברי מועצת המרכז בעלי ותק רב ותחומי מומחיותם מגוונים. בנוסף, במרכז פועל צוות ליצירת חיבורים משמעותיים בין האקדמיה לשטח, בין היתר על מנת לקדם את רלוונטיות המחקר ותוצריו לשדה העשייה החינוכית. רבים מחברות וחברי הצוות בעלי ניסיון בהוראה, ניהול ו/או הדרכה. 


מועצת המרכז


BG IMAGERY WEB-10.png
יריב פניגר
יו"ר המרכז
fenigery@bgu.ac.il
פרופסור חבר בבית ספר לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ויו"ר המרכז, וחבר מועצת המרכז. בעל דוקטורט בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת תל אביב (2009). תחומי העניין המרכזיים שלי הם אי-שוויון השכלתי ומדיניות חינוך. מחקריי מתמקדים בפערים מעמדיים, אתניים ומגדריים בחינוך העל-יסודי ובהשכלה הגבוהה וכן בהשפעות של מבחנים סטנדרטיים ארציים ובינלאומיים על מדיניות החינוך ועל בתי הספר.​​
הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-11.png

אדם לפסטיין
חבר מועצת המרכז
​adam.lefstein@mail.huji.ac.il​
אני מנהל בית הספר לחינוך ע"ש שלמה (סימור) פוקס באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר מועצת המרכז. הקמתי את המרכז והייתי היו"ר הראשון שלו. מחקריי מתמקדים בפדגוגיה, שיח ויחסי גומלין בכיתות לימוד, הוראה דיאלוגית, למידה של מורים ותהליכי שינוי חינוכי. אני מתעניין במיוחד בממשקים שבין מחקר ועשייה פרופסיונאלית, וכיצד לערוך מחקרים משמעותיים וקפדניים מבחינה מדעית שגם תורמים לאנשי חינוך מבחינה מעשית. בטרם תפקידי הנוכחי באוניברסיטה העברית הייתי חבר סגל במחלקה לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ובמכון לחינוך של אוניברסיטת לונדון. בטרם כניסתי לאקדמיה עבדתי כמורה ומנחה מורים במכון ברנקו-וייס לטיפוח החשיבה.

הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-02.png

דורית טובין

חברת מועצת המרכז

dorittu@bgu.ac.il

פרופסור חברה בבית ספר לחינוך, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ראש האשכול לייעוץ ופיתוח ארגוני בחינוך וחברת מועצת המרכז. בעלת דוקטורט בחינוך מאוניברסיטת תל אביב, עם מלגת פולברייט בבית הספר לחינוך באוניברסיטת הרווארד (Harvard Graduate School of Education). מחקריי עוסקים במנהלים של בתי ספר מצליחים, בינוניים וחלשים, במבנים ורוטינות ארגוניות בבתי ספר, ובתרבות הישראלית ובית הספר. בנוסף, הובלתי את תכנית הכשרת מנהלים של אבני ראשה באוניברסיטת בן גוריון (2010-2021) ויועצת לרשויות מקומיות ומנהלי בתי ספר. ​​​

הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-12.png

​​גדעון דישון

חבר מועצת המרכז
gdishon@bgu.ac.il
מרצה בכיר במחלקה לבית ספר לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון בנגב וחבר במועצת המרכז. תחומי המחקר המרכזיים שלי הם פילוסופיה של החינוך, בתפיסות ביקורתיות של טכנולוגיות חינוכיות מדעי הלמידה. המחקר העכשווי שלי מתמקד באימוץ נקודת המבט של האחר (social perspective taking) בסביבות למידה דיאלוגיות, במאפייני השיח החינוכי אודות טכנולוגיות דיגיטליות, ובגישות אלטרנטיביות לחינוך.

את לימודי הדוקטורט השלמתי בבית הספר לחינוך ב-University of Pennsylvania. בנוסף, השלמתי תואר שני במכון להיסטוריה של המדעים והרעיונות, ותואר ראשון בפילוסופיה ובספרות, שניהם באוניברסיטת תל אביב.

מלבד עבודתי המחקרית בתחום החינוך, עבדתי כמורה לספרות ולמתמטיקה ברום-פרט, מכינה קדם אקדמית אשר התמחתה בעבודה עם תלמידי שאובחנו כבעלי לקויות למידה, וגם אימנתי קצת קבוצת כדורסל נשים.  

הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-05.png

​עיד​​ית פסט

חברת מועצת המרכז
fast@bgu.ac.il

​אני מרצה בבית ספר לחינוך וחברת מועצת המרכז. חוקרת הטמעת מדיניות חינוך בבתי ספר ותוצאותיה, מודלים של אינטגרציה בחינוך, ויחסי הורים-בית הספר. הדוקטורט שלי הוא מהמחלקה לסוציולוגיה מאוניברסיטת רטגרס בארצות הברית ולאחר מכן המשכתי לפוסט דוקטורט במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית. בעברי עסקתי בחינוך לא פורמלי,בהדרכה במרכז קליטה, כיתת אולפן ובית ספר מקצועי.

הצג הכל
הסתר הכל


unnamed.png
עליזה סיגל

חברת מועצת המרכז

alizas@bgu.ac.il

​אני מרצה בכירה לבית ספר לחינוך, מגיעה מתחום האנתרופולוגיה של החינוך, ובעלת תואר שלישי מהאוניברסיטה העברית בירושלים. תחומי העניין שלי כוללים שיח בכיתה ושיח מקצועי של מורים, עם דגש על סוגיות של ידע, תרבות וזהות. מחקריי בתחום השיח בכיתה מתמקדים בהוראה דיאלוגית ובהוראת טקסטים בעלי ערך תרבותי. מחקריי על השיח הפדגוגי מקצועי של מורים עוסקים בתחומים כגון: ניכוס כלים על ידי צוותי מורים, נרטיבים בשיח הפדגוגי של מורים, זהות מורים ביחס לתפקידיהם ולתחומיהם הדיסציפלינריים, ועוד. במרכז אני חברה בצוות הליבה ואחראית על המחקר על אימון אורייני (שנעשה בשותפות עם מישרים).

הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-04.png

​אסף משולם

חבר מועצת המרכז
assafmsh@ bgu.ac.il

מרצה בכיר בבית ספר לחינוך וחבר מועצת המרכז  (PhD – University of Wisconsin-(Madison. אני עוסק בקשר שבין חינוך וחלוקת כוח בחברה, ומתמקד בתאוריות חינוך ביקורתיות וחינוך לצדק חברתי. מחקרי עוסקים בבתי-ספר המחנכים לדמוקרטיה, כגון בתי-ספר דו-לשוניים דו-סטריים בישראל ובארה"ב; ובמדיניות חינוכית, כגון בחירות חינוכיות של הורים מאוכלוסיות מיעוט ורוב, וכן בדמוקרטיזציה של המרחב החינוכי. לפני האקדמיה לימדתי במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות והייתי מדריך חבורות רחוב.

הצג הכל
הסתר הכל

​​צוות המרכז
BG IMAGERY WEB-17.png

הדר בהרב
מנכ"לית המרכז
baharavh@bgu.ac.il

אני מאמינה שעבודה משותפת של קבוצות העניין השונות בשדה החינוכי – העוסקים בפרקטיקה החינוכית, מתווי המדיניות, וחוקרי חינוך – מקדמת עשייה רלוונטית ומקרבת כל קבוצה לעבר מימוש תכליתה. טרם השתלבותי במרכז עבדתי בבית הספר לחינוך באוניברסיטת סטנפורד שבקליפורניה במרכז למחקר יישומי-שיתופי. בסטנפורד ניהלתי פרויקטים מחקריים במסגרת שותפויות עם ארגונים חינוכיים/חברתיים לשם שיפור מדיניות, תהליכים, ועשייה עבור אוכלוסיות היעד; בנוסף, ליוויתי ארגונים ושותפויות אזוריות בפיתוח מיומנויות מחקר ולמידה ארגונית לשם הובלה אסטרטגית וכינון מדדי תהליך ותוצאה.

אני בעלת תואר דוקטור בחינוך, בדגש על שיטות מחקר כמותיות, מאוניברסיטת קליפורניה בסנטה ברברה (UCSB), תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מאוניברסיטת בר-אילן, ותעודת הוראה מסמינר הקיבוצים.

אני אמא לעילאי ולאיתמר, נשואה לרועי, וגם שחקנית כדור-רשת בליגת מאמאנט בעיר רמת-גן. ​

הצג הכל
הסתר הכל


מתן.jpg​מתן ברק
מנהל פיתוח
barakmatan@gmail.com

אני מנהל הפיתוח במרכז. במסגרת תפקידי אני תומך בתהליכי הפיתוח בשותפויות אקדמיה-שדה, כולל גיבוש אסטרטגיה, עבודה ולמידה משותפים, עיצוב תוצרי פיתוח והפצתם. בנוסף, אני עוסק במחקר של תהליכי פיתוח משותפים אלה. אני בעל תואר שלישי מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, במסגרתו עסקתי בהטמעה של דיאלוג לימודי ואתגרי שינוי השיח בכיתה. כחלק מביצוע המחקר, הובלתי את עבודת הפיתוח בתכנית "דיאלוג לימודי פורה", הנחיתי ועבדתי יחד עם מורות ומדריכות בפיתוח כלים ומשאבים מקצועיים. בעבר שמשתי במשך עשור כמחנך ומורה בתיכון, בהמשך הייתי עמית בבית-הספר למנהיגות חינוכית במכון מנדל ועבדתי במחקר ופיתוח במכון אבני ראשה. אני גר בתל אביב עם בת-זוגי ושני ילדיי, אוהב לבשל ומשתדל לרוץ.​

הצג הכל
הסתר הכל
​​
BG IMAGERY WEB-15.pngנגה קנולר
מנהלת תחום שיתוף בידע ופיתוח למידה

knoller@bgu.ac.il

​אני עוסקת בפיתוח, הנגשה ושיתוף בתוצרי ידע מבוסס מחקר (ביניהם, חוברות, כלים מעשיים, סרטונים ועוד) המתפתחים לאורך המחקרים במסגרת השותפויות שבמרכז. אני בוגרת תואר שני במסלול תוכניות לימודים והוראה, ובעלת תואר ראשון בחינוך ותקשורת מאוניברסיטת בן-גוריון. בעבודת התזה שלי בחנתי את הדרכים שבהן מורות, השותפות בתוכנית דיאלוג לימודי פורה, מנווטות בין מטרות סותרות בדיונים בשיעורי שפה – בין קידום השתתפות וביסוס הדיון על קולות התלמידים ובין יצירת לכידות בדיון ולימוד התכנים שתוכננו לשיעור, מושגים חדשים לתלמידים ותכנים הקשורים בדיסציפלינת הספרות. עסקתי גם בתחום החינוך הבלתי פורמאלי – בהוראת מחול ובריכוז שבט בתנועת הצופים.

שירלי.png
​​שירלי עופר
מנהלת שותפויות חינוכיות

Shirliof@bgu.ac.il

מנהלת שותפויות חינוכיות וחברה בצוות הליבה של המרכז. במסגרת תפקידי, אני מרכזת את ממשקי העבודה ושיתופי הפעולה של המרכז עם גורמים חינוכיים. בעלת תואר שני כפול: במנהל מערכות חינוך ותוכניות לימודים, ותואר ראשון בחינוך מיוחד. בעלת 19 שנות ניסיון במערכת החינוך, מתוכן 7 שנים כמנהלת בית-ספר.

BG IMAGERY WEB-03.png

​דבורה קרמר
רכזת מנהלית
dvorak@bgu.ac.il ​

אני עובדת באוניברסיטת בן גוריון בנגב כ-20 שנה במגוון תפקידים, בשנים אלו צברתי ניסיון ורכשתי מיומנויות רבות בתחום הריכוז האדמיניסטרטיבי. בעלת תואר ראשון ב-B.A כללי. אוהבת אומנות ולטייל.

BG IMAGERY WEB-07.png

איסלאם אבו אסעד
חוקרת בתר-דוקטור
abuasaad@post.bgu.ac.il
המחקר שלי עוסק בהקשר התרבותי כמעצב את רכישת האוריינות בכיתות א'-ב'. הדוקטורט שלי, מאוניברסיטת בן-גוריון בנושא: המפגש בין מהלך 'השקפה' ארצי לתרבות המקומית בבתי ספר בחינוך הערבי בישראל, בהנחיית פרופ' אדם לפסטיין. בעת לימודי הדוקטורט הייתי חברה במעבדה לחקר הפדגוגיה ו ליוויתי מורים מובילים בבתי ספר במהלך השקפה במחוז מרכז.

עסקתי בשנים האחרונות כמרצה ומדריכה פדגוגית במכללת סכנין להכשרת עובדי הוראה, ובארבע השנים האחרונות עבדתי כמנחה וחוקרת במרכז הסימולציה. ליוויתי גם מהלך חינוכי יישובי בלמידה חברתית רגשית (SEL). עבדתי בעבר בפיתוח תכניות להכשרת גננות ומחנכות בגיל הרך, מהחינוך הערבי, כמו: ללמוד לחיות ביחד- טיפוח רגשי-חברתי לילדים בגיל הרך, שיחות עם ילדים ובין ילדים, הדרכה בווידאו.אני מתגוררת בנצרת עם בן זוגי ושלושת ילדינו.

ליבת.jpg

ליבת אשחר-נץ
חוקרת 
livat@post.bgu.ac.il

בעלת תואר שלישי מאוניברסיטת בן גוריון. בדוקטורט שלי חקרתי למידת מורים בקהילות למידה בדגש על פערי סטטוס, יחסי כוח והיררכיות כמשפיעים על הזדמנויות הלמידה ומידת החקרנות של המורות ופוריות השיח בקהילה. כחלק מביצוע המחקר הנחיתי מורות מובילות ואת מנחי המורות המובילות, השתתפתי בצוות מו"פ וניהלתי מספר השתלמויות מורות אודות עקרונות שיח פדגוגי פורה, עבודה חקרנית לאור ייצוגים מהכיתות והתבוננות רפלקטיבית בפרקטיקת ההוראה.כיום אני מתעניינת בשאלות של חינוך ביקורתי ובמיוחד אוריינות ביקורתית מתוך פרספקטיבה תרבותית-חברתית. דרך עדשה זו אני בוחנת אופני הוראה ולמידה בכיתה. בעבר שימשתי כמורה, רכזת ומדריכה מחוזית במקרא, וכן לימדתי בארגון בינ"ה, הישיבה החילונית. אני גרה בבאר שבע עם בן זוגי וארבעת ילדינו.​

הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-06.png
איתן כהן
חוקר בתר-דוקטור

etanc@bgu.ac.il

אני מתעניין בידע מקצועי של מורים, באופן שבו הם מפתחים ומשתפים את הידע שלהם על אודות ההוראה, ובדרכים שבהן ניתן לתמוך במורים ובהוראה. במסגרת לימודי הדוקטורט, אותם השלמתי בשנת 2020 באוניברסיטת חיפה. חקרתי קהילות למידה בתוך סביבות למידה מוגברות טכנולוגיה, שאותן גם עזרתי לעצב. בעבר הייתי מורה למחשבת ישראל ומחנך כיתה בתיכון מכבים-רעות. אני מתגורר במודיעין עם אשתיו וארבעת ילדי, ובזמני החופשי אוהב לטפס על קירות. ​

הצג הכל
הסתר הכל

טל כרמי.jpg

טל כרמי
חוקר בתר-דוקטורט
talcar@bgu.ac.il​
אני מתעניין בלמידה והתפתחות מקצועית של מורים ומורי מורים בשלב ההכשרה ולאורך הקריירה. המחקר שלי מתמקד ביחסי חניכה ובקהילות למידה ובאופנים שמסגרות אלו קשורות בהתפתחות מקצועית של אנשי חינוך. בעבר עבדתי כמורה לתיאטרון, כמרצה במכללת סמינר הקיבוצים וככותב ומפתח ידע בצוות מו"פ השקפה.​
הצג הכל
הסתר הכל
​​​

BG IMAGERY WEB-18.png

​אביב אורנר

דוקטורנטית

avivorner@post.bgu.ac.il

דוקטורנטית בבית הספר לחינוך ע"ש שלמה (סימור) פוקס באוניברסיטה העברית בירושלים. אני מתעניינת בקשרים בין שפות ומגדר במרחב, בתקשורת, ברשתות חברתיות ובמיוחד בהקשרים חינוכיים. עבודת הדוקטורט שלי מתמקדת בהוגנות מגדרית בשיח כיתתי בבתי ספר יסודיים. במסגרתה אני בוחנת כיצד ניתן לקדם הוגנות מגדרית בשיח הכיתתי על ידי עיצוב קריטריונים לאבחון, מדידה והבנה של הטיות מגדריות בשיח הכיתתי, פיתוח, התנסות ושיפור שיטות להפחתת הטיות אלו, ובחינת תוצאות היישום והשלכותיו.​הבחירה שלי בעולם החינוך החלה כבר בתיכון ובצבא, יצאתי לשנת שירות במסגרת תנועת הנוער העובד והלומד, ושירתתי במסלול נח״ל כמפקדת גדנ״ע בבסיס שדה בוקר. אני בעלת תואר ראשון בלשון עברית ותקשורת מהמכללה לחינוך אורנים, ובעלת תואר שני בחינוך רב-לשוני מאוניברסיטת תל אביב. בעבר כיהנתי כיו״ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת אורנים, עבדתי כמורה לעברית במשרד החינוך, והובלתי את קהילת הטרנספורמציה הדיגיטלית של עובדי/ות הממשלה במטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית.​אני גרה בתל אביב עם אורן בן זוגי ואש הכלב המתוק שלנו, אוהבת טיולים, מוזיקה ואומנות. 

הצג הכל
הסתר הכל

BG IMAGERY WEB-13.png

נוי דלי

דוקטורנטית

dalin@post.bgu.ac.il

בוגרת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון במסלול דו-חוגי בחינוך וסוציולוגיה-אנתרופולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון. 

כיום אני עוזרת מחקר במחקר בשותפות המרכז ואבני ראשה- "המנהל ודרגי הביניים- מבנה, תפקוד והשלכות". עבודת הדוקטורט שלי עוסקת גם היא במנהלי הביניים בבית הספר ומתמקדת בתרומתם ללכידות הבית ספרית, תוך התבססות על גישות העוסקות בבריאות, לכידות, סלוטוגניות וחוסן ארגוני.

תחומי העניין המרכזיים שלי הם הכשרה ופיתוח מקצועי של מורים, מבנה והרוטינות הארגוניות בבית הספר. 

בעבר עבדתי כעוזרת מחקר בלשכת המדען הראשי במשרד החינוך ותירגלתי את הקורסים 'מבוא לסוציולוגיה של החינוך' ו'החברה הישראלית'. בימים אלו אני מלמדת את הקורס 'יסודות במדידה חינוכית' בתכנית לרכזי הערכה ומדידה ביחידה לקידום המקצועיות בחינוך באוניברסיטת בן גוריון. ​

הצג הכל
הסתר הכל

נטע.jpg

נטע לה גנק

​דוקטורנטית

nettaleg@post.bgu.ac.il​

בראשית הדרך בלימודי הדוקטורט במהלכו אחקור כיצד תפיסות של ידע מבוטאות ומעוצבות במסגרת שיח של מורות. המחקר מהווה המשך לעבודת התזה שלי, שבחנה את השפעתם של שני מודלים אפיסטמיים על תהליכי הנמקרה. 

אני בעלת תואר שני מהחוג למקרא באוניברסיטה העברית ומורה לתנ״ך במקצועי. בשנים האחרונות אני מלמדת במסגרות הכשרה למורים בסמינר הקיבוצים ולאחרונה גם במכללת קיי. אני נשואה לאסף ואם לארבעה.״.


​​מוריה.jpg

מוריה עומר אטלי

​דוקטורנטית

moriaho@post.bgu.ac.il

​אני מתעניינת בחוויית התלמיד בבית הספר ומתמקדת בשיח ובאינטרקציה הכיתית. מחקרי האחרון התמקד באירועי צחוק בכיתה – מה הם חושפים לגבי יחסי הכוחות בכיתה, כיצד הם משפיעים על השיח הכיתתי ומה בינם לבין הוראה דיאלוגית.

אני עורכת דין בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני נוסף במדיניות ומנהל בחינוך מאוניברסיטת תל אביב. הניסיון התעסוקתי שלי מגוון וכולל עיסוק בליטגציה מסחרית, עריכה בדסק החדשות של "כלכליסט" וניהול של תהליכי פיתוח כלכלי בעיר לוד. במקביל ללימודים ולעבודה, התנדבתי במסגרות חינוכיות רבות עד שבחרתי להפוך את החינוך למרכז חיי המקצועיים ומאז עסקתי בחינוך פורמלי ובלתי פורמלי, בעיקר בארה"ב. 

נשואה לאילן ואמא ללביא, איתן ואביב. אוהבת טיולים בטבע, אמנות, ופרטי אינפורמציה אזוטריים.

הצג הכל
הסתר הכל

​​BG IMAGERY WEB-01.png

הלי עמוסי לוי

דוקטורנטית

Heliam@post.bgu.ac.il

דוקטורנטית, חוקרת בפרויקט "המנהל ודרגי הביניים- מבנה, תפקוד והשלכות" בשותפות המרכז ואבני ראשה. מתעני​ינת בחקר תהליכים פרופסיונאליים הכוללים דרכי התגבשות, תהליכי הכשרה ופיתוח מקצועי של מקצועות הניהול וההוראה בבית הספר. בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית במחלקה לסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ותואר ראשון במסלול דו-חוגי בחינוך וסוציולוגיה-אנתרופולוגיה, שניהם מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. עבודת התזה שלי עסקה בתהליכי התגבשות פרופסיית הייעוץ הארגוני ותרומתם של יועצים ארגוניים לשיפור בתי ספר. עבדתי כמאבחנת בפרויקט "יום המאה" של מכון "אדם מילוא" ותירגלתי את הקורס סטטיסטיקה במחלקה לסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ואת הקורס "מבוא לסוציולוגיה של חינוך" במחלקה לחינוך. נשואה לשגיא, ואמא של דוד.


הצג הכל
הסתר הכל
​​​
​​
אדית.jpg
​אדית בוטון
חוקרת בתר דוקטורט
edith.sharon@gmail.com
תלמידת בתר דוקטורט במרכז. המחקר שלי מתמקד בהגדרות תיאורטיות ואופרטיביות של שיח לימודי פורה בכיתה, ובתוך כך אני מתעניינת במיוחד בחוויית הלומד, רווחים, אתגרים, הבדלים בין אישיים והשפעתם כל כל אלו על היכולת להרחבת הפדגוגיה הדיאלוגית במערכת החינוך בישראל. 
בדוקטורט בחנתי מתודולוגיות כמותניות לבחינת איכות השיח, ובניסיון להרחיב ולהעמיק תוצאות של מחקרי שדה כמותניים באמצעות מערך קידוד מודולרי וניתוח רשת אפיסטמי. 
בתזה בחנתי שיתוף משאבי למידה באמצעות רשתות חברתיות, בקרב בני נוער, סטודנטים וסטודנטים להוראה.  
אני גם אמא של עופרי (15), מודי (13) וצ'רלי (רועה בלגית), מורה להוראה מתקנת ואוהבת אוכל, בגדים וצפיה בטלוויזיה. ​
הצג הכל
הסתר הכל
​​​

​לימור לוטן
חוקרת בתר-דוקטור
limlot92@gmail.com
עובדת סוציאלית. מחקר הדוקטורט שלי בוצע באוניברסיטה העברית ועסק בזהות בקרב בוגרים שאומצו בארץ בהיותם פעוטות. ניסיוני בעבודה סוציאלית עם משפחות החיות בעוני והדרה חברתית הביא אותי להתעניין בפרדיגמה של עבודה סוציאלית מודעת עוני, ובמרכז אשתתף במחקר הבוחן הטמעה של הפרדיגמה בקרב צוותי חינוך בבתי ספר. ​
מרים.jpg

ד"ר מרים בביצ'נקו

פוסט-דוקטורנטית

miriamba@post.bgu.ac.il

אני בעלת תואר שלישי בחינוך מהאוניברסיטה העבריתהמחקר שלי מתמקד בלמידה מקצועית של מורים בקהילות למידה, בצוותי מורים ובהדרכות פרטניות.

אני מתעניינת במיוחד באופן שבו מורים לומדים (או לא לומדים) לאמץ פרקטיקות הוראה דיאלוגיות, ממוקדות תלמיד (student-centered) וכן פרקטיקות מקדמות הוגנות (equity-oriented practices).  במחקרים שלי אני בוחנת את שיח המורים כמקור ללמידה מקצועית, ומשלבת שיטות מחקר איכותניות וכמותניות לחקר השיח.

בעבר לימדתי מתמטיקה בחטיבת הביניים, שימשתי כמרצה במסלול להכשרת מורים באוניברסיטה העברית ובלימודי התואר השני בחינוך באוניברסיטת בן גוריון. כמו כן ריכזתי מחקרים במעבדה ללמידה (של פרופ' קריסטה אסטרחן) באוניברסיטה העברית. אני ובן זוגי מגדלים את ארבעת ילדינו במוצא עילית.

הצג הכל
הסתר הכל

​​​