איתי טריפמן
גל פילברג
הגר רשף
ליאת רייכמן
מור פנחס
שי איגרא

איתי טריפמן

הלימודים עזרו לי בפירוק התנגדויות וקיום שיח בתור מדריך במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ובניהול משא ומתן בחיי היום יום. כיום אני מנהל את מחוז דרום בעמותה חינוכית, ומוצא את עצמי משתמש בטכניקות בין אישיות שרכשתי במהלך התואר.

גל פילברג

הבחירה בחטיבה הייתה מוצלחת מאוד! יחס אישי של מרצים, קורסים מגוונים ושיח על סוגיות שונות בחברה הישראלית ובעולם, העשירו ופיתחו אותי. הלימודים תרמו לי הן מבחינה פרקטית במתן כלים לניהול ויישוב סכסוכים ולמשא ומתן והן מבחינה אינטלקטואלית.

הגר רשף

הלימודים בחטיבה היו עבורי חוויה מוצלחת. השילוב בין שיעורים פרונטלים לבין סדנאות מיוחדות והלמידה תו"כ דיונים עם הכיתה והמרצה איפשרו לי לחוות חווית לימודים מעמיקה ומעניינת. הקורסים העניקו לי זוויות מבט שונות על החברה הישראלית.

ליאת רייכמן

את לימודי בחטיבה התחלתי בשנה השנייה לתואר הראשון - החטיבה היא בית, היחס אישי, הדיונים אינטימיים והמרצות המנהלות אותם מאפשרות לכל אחד ואחת להביע את דעתו בכבוד. בתוך מוסד כה גדול, החטיבה מרגישה כמו מעטפת חמה- חיבוק. תודה על המסע.

מור פנחס

החטיבה לניהול ויישוב סכסוכים היוותה עבורי פתח להכרת סוגיות חדשות, ללמוד כיצד משא ומתן בעולם האמיתי מתנהל הן בזירה הישראלית והן בזירה הבינלאומית. יותר מהכל למדתי כיצד לנהל ולהתנהל בקונפליקטים ובסוגיות שונות בחיי האישיים.

שי איגרא

נתקלתי בצוות הוראה מקצועי ונגיש, אכפתי, וייחודי בהרכבו. לצד לימודים מרתקים ומגוונים, וכלים שתורמים לי כיום, בהמשך הדרך, הלימודים בחטיבה הקנו לי את התחושה שיש לי גם את הבמה והמקום להביע את עצמי, ולפעול באופן אקטיבי עבור התפתחותי האישית.