09 ספט' 2019
10:00

הקמפוס ע"ש משפחת מרקוס

​​​​​​​​​​​​​ברוכים הבאים לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב!

יום האוריינטציה מיועד לסטודנטים המתחילים ללמוד לראשונה באוניברסיטה. זו ההזדמנות שלכם להיחשף לדברים החשובים שכדאי לדעת עוד לפני ששנת הלימודים מתחילה! תוכלו לפגוש את המרצים שילמדו אתכם, את צוות המחלקה וסטודנטים ותיקים שיעניקו לכם טיפים של בעלי ניסיון. בנוסף, תוצג בפניכם תוכנית הלימודים, תקבלו הסבר על הרישום לקורסים, על חובותיכם וזכויותיכם כסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, על שירותי אגודת הסטודנטים ודיקנאט הסטודנטים ועוד מידע רלוונטי. 

הודעה על מפגש המתקבלים או על יום האוריינטציה המחלקתי תישלח אליכם באופן אישי בדואר האלקטרוני.

​​


אל תפספסו! פעילויות והרצאות של דיקנאט הסטודנטים ואגודת הסטודנטים

​שעות

​מיקום

​תוכנית


10:00


אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)​

אסטרטגיות למידה באקדמיה - אנה סולטן 

הרחבת ארגז הכלים ללמידה יעילה, ארגון החומר הלימודי, סגנונות למידה, שיפור הזיכרון, למידה יעילה לבחינות ועוד.
- ההרשמה לסדנה נסגרה

​12:00​
​אולם הסנאט (בניין 71)

​ניהול זמן - חיים חדד
הרצאה פרקטית הכוללת מודלים ליישום ולהקניית כלים
לשינוי הרגלים בניהול זמן.
- ההרשמה לסדנה נסגרה

​14:00



אולם 001 (קומה מינוס, בניין 98)



הצלחה בלימודים עפ"י גישת NLP - רחל בלבן פרומוביץ​

לקיחת שליטה על הרגלים, פעולות, רגשות, תקשורת והאופן בו האדם מגיב לגירויים ויאפשר לו לחולל התנהגויות והרגלים מועילים יותר.
- ההרשמה לסדנה נסגרה

11:00, 14:00, 15:00

​אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)

המדריך לסטודנט בבן-גוריון
הדרכה לרישום לקורסים, פעילות אגודת הסטודנטים
והצגת הקמפוס והעיר באר שבע.

10:00, 12:00, 14:00

​יציאה מבית הסטודנט

סיורי אוריינטציה בקמפוס

12:30

​אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (בניין 73)​

הרצאה: מוטיבציה ללמידה - ד"ר התלהבות
הרצאה עוצמתית, מלאת הומור עם מרצה אנרגטי שיינתן לכם טיפים לחיים סטודנטיאליים.​


מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה למדעי ההנדסה

​מחלקה
​שעה
​מיקום
​הנדסת מכונות
​10:30
​בניין 92, אולם 2
​הנדסה כימית
​10:30
​בניין 90, חדר 127
​הנדסת בניין
​10:30
​בניין 92, אולם 1
​הנדסת ​חומרים
10:30
​בניין 90, חדר 230
​ביה"ס להנדסת חשמל ומחשבים
​11:00
​בניין 26, אולם 5
​הנדסת תוכנה
​11:30
​בניין 37, אולם 202
​הנדסת ביוטכנולוגיה
​11:30
​בניין 42, לובי
​הנדסה ביורפואית​
​12:30
​בניין 26, אולם אורן

מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה למדעי הטבע


​מחלקה
​שעה
​מיקום
​כימיה
​10:30
​בניין 26, אולם אורן
​מתמטיקה
​​10:30
​בניין 58, חדר מינוס 101
מדעי החיים11:30​בניין 38, אולם 10
​מדעי המחשב12:00בניין 98, אולם 001
​פיזיקה
​12:30
​בניין 54, חדר 207
​גיאולוגיה ומדעי הסביבה
​12:30
​בניין 58, חדר 018

מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר

​מחלקה
​שעה
​מיקום
ניהול מלונאות ותיירות10:30בניין 15, חדר 300
​ניהול מערכות בריאות
​11:30
​בניין 15, חדר 300​
ניהול14:30בניין 92, אולם 2

מפגשים מחלקתיים​ בפקולטה למדעי הרוח והחברה


​מחלקה
​שעה
​מיקום
פסיכולוגיה​10:30
​בניין 98, אולם 001
ארכיאולוגיה​10:30
בניין 72, חדר 505
עבודה סוציאלית​10:30
בניין 18, אולם שרה תדמור
מדעי ההתנהגות10:30בניין 72, חדר 348
הלשון העברית10:30בניין 74, חדר 432
גאוגרפיה ופיתוח סביבתי10:30בניין 72, חדר 250
לימודים רב-תחומיים​11:30
​בניין 74, חדר 109
פוליטיקה וממשל​11:30
​בניין 26, אולם אורן
​היסטוריה כללית
​11:30
​​בניין 74, חדר 316
​כלכלה
​11:30
בניין 26, אולם 6
​לימודי מזרח תיכון
​12:30
​​בניין 74, חדר 109
​פילוסופיה
​12:30
​בניין 74, חדר 343
​מקרא
​12:30
​בניין 72, חדר 406
​סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
​12:30
​בניין 72, חדר 348
​ניהול וישוב סכסוכים
​12:30
​​בניין 72, חדר 538
​ספרות עברית
​12:30
​בניין 74, חדר 301
לימודי ​מדינת ישראל
​12:30
​בניין 74, חדר 224
​אמנויות
​12:30
​בניין 74, חדר 215
​תרבות ערבית יהודית
​12:30
​בניין 74, חדר 432
​תקשורת
​13:30
​בניין 74, חדר 109
​ספרויות זרות ובלשנות
​13:30
​בניין 14, חדר 004
​חינוך
​13:30
​בניין 92, אולם 1
​היסטוריה של עם ישראל
​14:30
​בניין 72, חדר 629

מפגש בית הספר הבין-פקולטי למדעי המוח

​מחלקה
​שעה
​מיקום
​מדעי הקוגנ​יציה והמוח
​11:30
​​בניין 92, אולם 1






שימו לב: תוכניות לימוד מסוימות עורכות מפגשי מתקבלים במועדים אחרים ולכן אינן משתתפות ביום זה. 
לפירוט המועדים החלופיים » 


כדי לא להסתבך במבוך