19 ינו' 2022
13:00
-15:00

מפגש מקוון בזום

​​​​​​​​ באנר demo day 3

יום השיא (DEMO DAY) מתקיים לרגל סיום המחזור הנוכחי של מאיץ אואזיס במרכז יזמות 360​. המיזמים במאיץ שייכים לחוקרים וחוקרות באוניברסיטה. לפני כ-15 שבועות בלבד היו אלה טכנולוגיות מעבדה, היום, בסיומו של המחזור השלישי, הם מתכוננים להציג עצמם למשקיעים, כסטארט-אפים!  

אי פעם ראיתם רחפנים שיכולים לנקות פאנלים סולריים? אף מלאכותי שיכול לזהות זיהומים? מערך צילום לוויני מהפכני? מטען חכם שמגן על המכשירים שלנו? רפואה מותאמת אישית לחולי סרטן? אלגוריתם מתקדם שיודע לתאם בין אלפי גורמים בסביבות מורכבות? 

IT'S OUT!! >>> הטריילר הרישמי לDemo day של OAZIS 19.1 || 13:00- 15:00 || Zoom הירשמו עכשיו --> https://lnkd.in/dN6qDnQZ

Posted by Yazamut 360 on Sunday, January 9, 2022

​​ששת הסטארט-אפים​ האלה ייחשפו לעולם בDemo day של מאיץ אואזיס והם לא יכולים לחכות לפגוש אתכם!​

בואו לראות איך מחקרים מבן-גוריון פרצו לעולם הסטארט-אפים:

(לאחר ההרשמה תקבלו קישור לזום)


מהו Oazis? 

במסדרונות האקדמיה מפותחים כיום אלפי פתרונות טכנולוגיים עמוקים, על-ידי מומחים מהשורה הראשונה בתחומם. טכנולוגיות מבוססות שנים רבות של מחקר ופיתוח, עם צוותי עבודה מסורים. מה עתידן של טכנולוגיות אלו?

טכנולוגיות עמוקות אלו מחפשות יזם או יזמת עיסקיים, שיוכלו להביא אותן מהמעבדה לשוק. הקמנו את אואזיס מתוך רצון ליצור את הקישורים האלה בדיוק.

מלבד היותו מאיץ לסטארט-אפים, הוא גם מודל ייחודי שמחבר בין יזמים עסקיים למיטב החוקרים, כדי להפוך את הפתרונות החדשניים לסטארט-אפ. הצוותים אשר מתקבלים למאיץ, מקבלים מעטפת מלאה ומיוחדת כדי לחבר בין הניסיון למומחיות- ולהפוך אותו לתעשייה. ועל הדרך, כולנו גם מפריחים את האקו-סיסטם היזמי בנגב. 


המחזור הרביעי בפתח וההתרגשות בעיצומה. אז אם אתם חושבים שלטכנולוגיה שאתם מפתחים במעבדה שלכם יש מה שצריך בשביל מה להפוך לסטארט-אפ -אואזיס זה המקום עבורכם. האצה איכותית ייעוץ וליווי על-ידי מנטורים ומומחים טכנולוגיים. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מOazis באתר או לפנות אלינו במייל לכל שאלה: oazis@post.bgu.ac.il 

​