​​​בוגרים מספרים.png​​​​​

שמי טליה ישראל בדש, בוגרת תואר ראשון מהמחלקה להנדסת חומרים במסלול חומרים מבניים. סיימתי את הלימודים בשנת 2015 ומאז עובדת בתעשייה האווירית בתחום הנדסת איכות. במסגרת תפקידי אני אחראית על תהליכים מיוחדים בקו הייצור בתחומים של טיפולים תרמיים, ריתוך, בדיקות אל הרס וטיפולי פני שטח. תפקיד מהנדס האיכות במפעל תעופתי כולל עמידה בתקינה בינלאומית, שמירה על סטנדרט ייצור גבוה תוך מציאת פתרונות יעילים בשטח וש​יפור מתמיד. ההשכלה שלי בהנדסת חומרים העניקה לי הבנת תהליכים שהם הבסיס של הייצור התעופתי, מה שמעניק לי יתרון משמעותי בתחום. כיום אני מסיימת תואר שני בתחום ניהול איכות וטכנולוגיה שמשלים את הידע הטכני שרכשתי בתואר הראשון. שנות הלימוד במחלקה זכורות לי לטובה, יצאתי עם ידע נרחב, חברים טובים שמלווים אותי היום כעמיתים בתעשייה ואפילו את בעלי הכרתי במחלקה :)

​|| טליה ישראל בדש , מהנדסת איכות בתעשייה אווירית
 


מרינה לומברג.png
שמי מרינה לומברג. סיימתי את התארים ראשון ושני במחלקה להנדסת חומרים בשנת 2008. בתואר הראשון למדתי במסלול חומרים אלקטרוניים ובתואר השני המחקר שלי עסק בתופעות המתרחשות בממשק בין חומרים קראמיים ומתכתיים (המחקר היה תחת הנחיתו של פרופ' נחום פרגה ודר' נטליה פרומין וכלל שיתוף פעולה עם קמ"ג).
לאחר סיום התואר המשכתי כמהנדסת מחקר ופיתוח בחברה קטנה ואז כמהנדסת תהליך בחברה קצת יותר גדולה – אינטל. אחרי כמה שנים בתעשייה החלטתי להמשיך לדוקטורט בחו"ל. קיבלתי מלגה למחקר בתחום אנרגיות מתחדשות באוניברסיטת Imperial College London ומאז אני מתגוררת באנגליה. היום אני מנהלת מכון ב-Sustainable Gas Institute.
​כעת, 10 שנים לאחר סיום הלימודים במחלקה (איך שהזמן רץ!), אני עדיין בקשר אישי חם עם אנשי המחלקה המקסימים וגם עם חברים מהלימודים. 

 
​|| מרינה לומברג , מנהלת מכון ב- Sustainable Gas Institute, אנגליה

אסף לוי.pngהתחלתי את התואר הראשון במחלקה להנדסת חומרים בשנת 2011 ​במסלול חומרים מבניים. בפרויקט המהנדס עבדתי במחקר משותף בין משרד הביטחון וחוקרים מובילים מארה''ב בחקר תהליכים חדשניים של הדפסת תלת מימד של מתכות. בהמשך ישיר למחקר, ובעידוד המנחים, פרופ' נחום פרגה ודר' אסלן מירייב, המשכתי לתואר שני, במהלכו השתתפתי בתכנית חילופי סטודנטים בארה''ב.
המחקר באוניברסיטה ככלל, ובפרט בקבוצת המחקר, התנהל תמיד באווירה טובה ובמקצועיות רבה, בעבודה עם אנשים שלמדתי מהם רבות ואני עדיין בקשר איתם גם היום.
את לימודיי סיימתי בשנת 2017, ומאז עובד במשרת מחקר ופיתוח בחברת אורבוטק בחקר חומרים ותהליכים של הדפסות תלת מימד ליישומים מעשיים.​

​|| אסף לוי , מהנדס מחקר ופיתוח בחברת Orbotech
​​
צוף סיון.pngכשהחלטתי ללמוד הנדסת חומרים בשנת 2011 לא הכרתי את עולם החומרים אך כבר בסמסטר הראשון של התואר הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. תחושת המשפחתיות במחלקה, יחד עם סגל מרצים מקצועי עם תשוקה ללמד ומחויבות לסטודנטים, הפכה את התואר לחוויה מדהימה. כבר בשנה השלישית התחלתי לעבוד כסטודנטית באינטל ובסיום התואר, בשנת 2015, התקבלתי למשרה מלאה. המשכתי לתואר שני במחלקה בשילוב עם העבודה כמהנדסת באינטל. שני התארים סיפקו לי ארגז כלים מגוון מאוד המשמש אותי בעבודה ובחיים.​

|| צוף סיון , מהנדסת תהליך בחברת ​Intel , קרית גת 

​​