המחלקה לפיזיותרפיה
הפקולטה למדעי הבריאותהחיים ​​שלי לפני אב"ג:

גדלתי בגבעתיים, הייתי חניכה בקן בורוכוב של הנוער העובד, וסיימתי תיכון בקלעי. בילדותי עסקתי בספורט תחרותי ותחום הפיזיותרפיה עניין אותי כבר אז. אחרי השירות הצבאי למדתי לתואר ראשון ושני בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן עבדתי שנים רבות כפיזיותרפיסטית בבית החולים השיקומי בית לוינשטיין. השלמתי לימודי תואר שלישי באוניברסיטת בן-גוריון ופוסט דוקטורט באוניברסיטת מישיגן בארה"ב ובאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. 

 

מה אני ​​חוקרת? 

תחום המחקר שלי הוא שיקום לאחר פגיעות נוירולוגיות, בעיקר שבץ מוחי. כיום הטיפול שמוצע לאנשים ששרדו שבץ מוחי הוא בעיקרו טיפול שיקומי. המחקר שלי עוסק באפיון הליקויים המוטוריים והתפקודיים לאחר שבץ מוחי, בדגש על בקרת שיווי משקל והליכה, ובדיקת אפקטיביות של אימון שנועד לשפר את ההחלמה ואת איכות החיים של המטופלים. המחקר כולל הערכה כמותית של הביצועים המוטוריים בתנאי מעבדה באמצעות מצלמות לניתוח תנועה, ובחיי היומיום באמצעות סנסורים לבישים. כמו כן, אנו מסתכלים על השפעת מאפייני הנזק המוחי (גודל ומיקום) על התפקוד, בניסיון להבין מי מהמטופלים עשוי להגיב טוב לטיפול ומי לא.  

 

למה דווקא​​ אב"ג? 

במהלך שנות לימודי הדוקטורט למדתי להכיר את האוניברסיטה. פגשתי מנחה נהדר וסגל מצוין במחלקה. אני אוהבת את הסטודנטים שאותם אני מלמדת, ובעיקר את החדשנות במחקר ובהוראה במחלקה לפיזיותרפיה.

 

תובנה שלי מתחום ​המחקר שלי: 

כדי לעזור לאנשים להשתקם ולחזור לתפקוד יש צורך בשילוב בין מחקר בסיסי לידע קליני שנצבר אצל פיזיותרפיסטים בשטח. שני החלקים אינטגרליים לשיקום מוצלח.

 

משהו שלא כתוב ​ב-CV שלי:

יש לי בן זוג, שלושה ילדים וכלב.

​