​המחלקה להנדסה אזרחית וסביבתית
הפקולטה למדעי ההנדסההחיים שלי לפני אב"ג: 

בגיל שלוש עליתי עם משפחתי לישראל מאוקראינה. גדלתי בכרמיאל ועד עכשיו הוריי מתגוררים שם. את הלימודים לתואר הראשון בהנדסת מבנים סיימתי בטכניון, שם גם המשכתי למסלול הישיר לדוקטורט. את פוסט-הדוקטורט עשיתי באוניברסיטת טורונטו.


​​

"אני מקבל השראה מהאנשים המוצלחים סביבי, בלי קשר לאיפה אני נמצא ועל איזה תחום מדובר. אני לומד מהם ומשתדל להצליח (לפחות) כמוהם"
מה אני ​​חוקר?

המחקר שלי בוחן את ההתנהגות של מבנים תחת עומסים קיצוניים, למשל רעידות אדמה או כשל עמוד שמוביל להתמוטטות בשרשרת של שאר חלקי המבנה (כמו אפקט דומינו, רק במבנים). המחקר שלי משלב כלים חישוביים וניסויים תחת בקרה גבוהה.למה דווקא אב​"ג? 


בחרתי באוניברסיטת בן-גוריון בזכות האנשים שאיתם הייתי באינטראקציה, וכמובן בזכות התמיכה המשמעותית שקיבלתי להקמת המעבדה שלי.


 

תובנה שלי מ​תחום המחקר שלי: 


חוקר חכם אמר לי פעם: כשאתה עושה מחקר חישובי אתה האדם היחיד שמאמין לתוצאותיו. לעומת זאת, כשאתה עושה מחקר ניסויי אתה האדם היחיד שלא מאמין לתוצאותיו. לכן המחקר שלי משלב ניסויים וכלים חישוביים :)​משהו שלא כתוב ב-CV שלי:


אני נשוי באושר למוריה ואבא לגולן בן ה-4 וכרמל בן השנה. בזמני הפנוי אני עושה ספורט, מטייל עם המשפחה, מתנדב ומתעניין בכלכלה.


מקור השראה:​


אני מקבל השראה מהאנשים המוצלחים סביבי, בלי קשר לאיפה אני נמצא ועל איזה תחום מדובר. אני לומד מהם ומשתדל להצליח (לפחות) כמוהם.


כשאהיה גדול:


אעשה את מה שאני עושה היום, רק יותר טוב :)​
 

אם לא היית​י חוקר, הייתי עוסק ב...

מתן ייעוץ הנדסי בשילוב עם הוראה באוניברסיטה.

 

בקיצור נמ​​רץ: 


»
 פייסבוק או טוויטר? לינקדאין
» 
יוגה או קרוספיט? יוגה, לגוף ולנפש
» 
סטייק או טופו? סטייק ובירה קרה בבקשה
» 
מיטיבי לכת או ספא? ספא אחרי מסע עם הילדים על הגב 
» 
גלגלצ או פודקאסט? פודקאסט
» 
חורף או קיץ? קיץ, הספיק לי חורף בטורונטו
» 
כלב או חתול? כלב
»​ 
סרט או הצגה? הצגה, עושים מנוי כל שנה