​​להתחיל עכשיו את הדרך שלכם להייטק. בלי לפספס אפשרויות, בלי להתפשר על האיכות, לקבל תואר בהנדסה מאוניברסיטה מובילה ולהבטיח שתמיד תהיו הג'וקר ולא סתם קלף בחבילה. בבית הספר להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב תוכלו להתחיל עכשיו ולבחור אחר כך, כי כשכול הדלתות פתוחות תמיד תוכלו להתקדם, בין אם כיזמים ובין אם כמהנדסים ומנהלים בחברות בהייטק. שנה ראשונה לומדים את הבסיס ואחריה מתמקדים ומעמיקים: הנדסת חשמל, הנדסת חשמל ומחשבים או הנדסת מערכות תקשורת. תבחרו נכון אחרי שתכירו ותדעו מה מתאים לכם.​
בית הספר להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב מאגד במסגרתו שלוש תוכניות לימודים לתואר ראשון המובילות בתחומן: הנדסת חשמל ומחשבים, הנדסת מחשבים והנדסת מערכות תקשורת. תוכניות לימודים אלו מכסות את התחומים המובילים בתעשיית ההייטק והמיחשוב החל מהיבטים יסודיים בפיזיקה, חומרה ומבנה המחשב, דרך עיבוד מידע ונתונים ועד לנושאים מתקדמים ברשתות תקשורת, תוכנה ואלגוריתמים.

בית הספר החדש להנדסת חשמל ומחשבים הוא הראשון והיחידי בארץ המאפשר למועמדים את הגמישות בבחירת (או שינוי)  תחום התמקצעות בתום השנה הראשונה מכיוון ששנת הלימודים הראשונה במסגרת ביה"ס היא זהה לכל תוכניות הלימודים. שנה ראשונה משותפת זו מאפשרת לסטודנטים לעבור ללא קושי בין תוכנית לימודים אחת לאחרת במסגרת ביה"ס בתום השנה הראשונה (בכפוף לעמידה בתנאי המעבר המבוססים על הישגים בשנה א' בלבד). גמישות זו אפשרת התאמה טובה יותר בין תוכנית הלימודים לבין תחומי העניין של הסטודנטים, אחרי היכרות מעמיקה יותר של כל סטודנט עם מוקדי העניין בתוכניות הלימודים השונות.