​​

לספרייה הסכמי השאלה עם ספריות אקדמיות אחרות בישראל ומחוצה לה. פריטים שאינם נמצאים באוסף הספרייה, ניתן להזמין מספרייה אחרת (בארץ ובחו"ל):

·      ספר, עבודות גמר וכו' (בתנאי שהפריט ניתן להשאלה בספריית האם).

·      סריקה של פריט מידע (כגון: מאמר מתוך ספר או כתב-עת, שאלון, פטנט ועוד). הסריקה נעשית על פי חוק זכויות                יוצרים.  

להזמנות יש להיכנס ל"טופס השאלה בין ספרייתית" הנמצא בסרגל העליון של קטלוג הספרייה BGUsearch. ניתן למלא הזמנה רק לאחר התחברות ל"חשבון משתמש".

​​​​​​​​​שירותי ההשאלה הבין-ספרייתית ניתנים ללא תשלום לאנשי סגל ולסטודנטים: 

הזמנות מחו"ל: ניתן להזמין רק סריקות ולא ספרים שלמים​.

הזמנות מהספרייה הלאומיתכל הזמנה בודדת שעלותה גבוהה מ-200 ₪ תחויב בעלות ההזמנה.

​הודעה למזמין

הודעה בדבר הגעת הפריט לספרייה תשלח אליכם לתיבת הדוא"ל שסיפקה לכם האוניברסיטה (חשוב שכתובת הדוא"ל שלכם תהיה מעודכנת בכרטיס הקורא). תוכלו לעקוב אחר מצב ההזמנה באמצעות כרטיס הק​ורא המקוון שלכם (נדרשת הזדהות). בסעיף "הזמנות" יופיע פירוט של כל ההזמנות שבוצעו על ידכם. הזמנה בהשאלה סין ספרייתית תירשם כ-הב"ס".

​איסוף הפריט

לאחר שנודע לכם כי הפריט סופק לספרייה הינכם מתבקשים להגיע בהקדם למשרד שירותי ההשאלה הבין-ספרייתית כדי לשלם ולאסוף את הזמנתכם (חדר 204 בקומת הכניסה). שעות פעילות המשרד הן בימים א'-ה' בין השעות 15:00-8:30. לאחר שעות אלו ניתן לפנות לדלפק ההשאלה. חשוב להתעדכן בשעות הפתיחה בדף הבית של הספרייה, למקרה של שינויים.


לבירורים ופניות ניתן לפנות לדוא"ל  interl@exchange.bgu.ac.il

או לטלפון: 08-6461411, 6461437 ​