​​​​​​​

זוהי שנתה החמישית של התחרות, המשותפת לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, Google, רשות התקשוב הממשלתי, ישראל דיגיטלית ומשרד המשפטים, במסגרתה מפתחים צוותים משולבים של סטודנטים, מיזמים טכנולוגיים פורצי דרך לייעול שירותי המגזר הציבורי בישראל.  

אפליקציית Get-Lawyer לזימון סניגור לעצור, זכתה במקום הראשון בתחרות 'סטודנטים מובילים חדשנות 5.0'. היישומון שפותח בשיתוף הסנגוריה הציבורית מבצע התאמה אופטימאלית בין עו"ד זמין לחשוד, בזמן הקצר ביותר. על הצוות הזוכה הוכרז באירוע הגמר שהתקיים במשרדי Google בתל-אביב ב-18 ביוני 2019.


הצוות הזוכה
הצוות המנצח של Get-Lawyer יחד עם (מימין לשמאל): פרופ' דן בלומברג, סגן נשיא אוני' בן-גוריון לפיתוח תעשייתי ואזורי; מנכ"לית משרד המשפטים, עו"ד אמי פלמור ונועה אלפנט לפלר, מנהלת בכירה לקשרי ממשל ומדיניות ציבורית, Google | צילום: תומר פולטין


​Get-Lawyer היא מערכת ואפליקציה ייעודית לסנגוריה הציבורית שפותחה על ידי הסטודנטים נעם פז, צופיה זעפרן, אופיר קנטור ואמיר שטדלר לשם מימוש הזכות החוקתית להיוועצות עם עורך-דין. הפיתוח מבצע התאמה אופטימאלית ומהירה בין סנגור לעצור על בסיס קריטריונים כמו שפה, סוג העבירה וזמן הגעה, ומסייע לסנגוריה הציבורית באיתור המועמד המתאים ביותר לייצג את החשוד. באמצעות האפליקציה יכולים הסנגורים הרלוונטיים למקרה לתזמן הגעה ולאחר מכן לקבל פרטים ראשוניים על העצור בטרם בואם לתחנת המשטרה. מחלקת המעצרים במחוז דרום של הסנגוריה הציבורית ליוותה את הצוות המנצח בחודשים האחרונים באפיון המערכת וכן בפיילוט משותף.  לסרטון ההדמייה של האפליקציה הזוכה » ​

לצד האפליקציה המנצחת התחרו שלושה צוותים נוספים שהציגו אמש מגוון יישומים. במקום השני זכה צוות Tiv-Doc שפיתח אתר לבדיקת תשריטי בתים משותפים המייעל ומנגיש את תהליך הרישום בלשכות רישום הבתים המשותפים. הפיתוח שזכה במקום השלישי הוא Taagidli , מנוע חיפוש המקל על עבודת רשם התאגידים ומזרז את תהליך פתיחת העסק. Right Now, אפליקציית מיצוי זכויות המתאימה לפונה את הזכויות וההטבות להן הוא זכאי על בסיס מילוי חד פעמי של נתונים סוציו-אקונומיים, זכתה במקום הרביעי.
​עוד על אירוע הסיום בידיעה הבאה » ​

הפרויקטים שהשתתפו:

הצג הכל
הסתר הכל

​​