LEGACY.PNG 

מומחה/ית, רכשת עשרות שנות ניסיון וידע?

הניסיון והידע הם נכסים שצברת.

נצל/י את זמנך הפנוי לביצוע פרויקטים ומתן פתרונות לחברות ותיקות וצעירות הזקוקות לניסיון והידע הזה

בתמורה:

תרום לצמיחה וערך החברות
קבל הכנסה נוספת
תרום לעצמך

פרטים באתר

Logo.png

אתר למציאת מורים פרטיים. באתר ניתן למצוא מורים לפי תחום הלימודים ולפי אזור בארץ, כמו כן ניתן למצוא המלצות מתלמידים קודמים וכמובן גם את המחיר שדורש כל מורה. מורים מוזמנים לפתוח לעצמם פרופיל באתר ולקבל ממשק ניהול שיעזור להם למצוא תלמידים חדשים ולנהל את כל הפעילות העסקית שלהם.

בעבודה על האתר הוקדשה מחשבה רבה במטרה לפשט ולייעל את תהליך ההתקשרות בין תלמיד למורה. נשמח לשמוע תגובות ולענות על שאלות. מתן קלנטרוב, בוגר הפקולטה לניהול.

ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמוד הפייסבוק או דרך האתר עצמו.

limud_pic_0.png

אתר מוביל בארץ בתחום המורים הפרטיים עם מאגר של למעלה מ-6,000 מורים פרטיים לכל המקצועות מכל רחבי הארץ. באתר מנוע חיפוש מתקדם המאפשר לחפש מורה פרטי לפי תחומי לימוד, אזורים וערים בארץ, מוסד לימודים, מחיר ועוד.

 

פרי פיתוחם של יעקב ירמולובסקי ורועי נעים בוגרי הנדסת תכנה ומחשב.

NEGEVJOBS2.JPG

האתר הוקם לפני כשנה על ידי רוני קום כעסק חברתי בעל קוד אתי ואחריות חברתית וגיאוגרפית לפיתוח התעסוקה והיזמות בנגב.

ניתן גם לעקוב בפייסבוק

 20-80.bmp

 

פורום הסטודנטים להנדסת תעשיה וניהול, גוף עצמאי הפועל בהתנדבות מלאה, הוקם מתוך צורך מהותי לחבר את הסטודנטים להוויה הפרקטית בחיים שאחרי התואר. עיקר פעילות הפורום היא ארגון פעילויות ואירועים, תוך שימת דגש מיוחד על פיתוח קריירה, חיבור לעולם העסקי-תעשייתי, והתנסות כמשלימה לאקדמיה.

חשוב לנו לשמור על קשר עם בוגרי המחלקה ולארגן פעילויות חברתיות ומקצועיות אחת לתקופה. נשמח לשמוע על רעיונות, הצעות וכמובן לעזרה בהקמת הפרוייקט הזה, ניתן ליצור איתנו קשר בדף הפייסבוק או במייל  forum2080bgu@gmail.com.

 פה ושם.PNG

 

 

פה ושם בארץ ישראל' היא פודקאסט (תכנית אודיאו המופצת באינטרנט) דוקומנטרית חינמית, דו-שבועית, העוסקת בנושאי היסטוריה, מדע ותרבות. ההרשמה לתכנית היא דרך האינטרנט והיא מעדכנת באופן אוטומטי כאשר יוצא פרק חדש.

יפתח מזור מסיים כעת דוקטורט בביולוגיה (תואר שני ושלישי בבן-גוריון), מדריך טיולים בעברו. מרצה על ידיעת הארץ, ביולוגיה והיסטוריה בפורומים שונים. פעיל במערכת ויקיפדיה וחתום על כמה עשרות ערכים.

 שירה עובדת.png

 

 

'החיטה צומחת שוב', 'את תלכי בשדה' ו'אגדת דשא' עזבו את גבולות הקיבוץ והפכו אהובים על כולם. אבל מה עם אלפי השירים שנשארו בפנים? פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה בפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים.

 העולם המופלא של העופות הדורסים.bmp

 

אתרו של חיים מויאל, ד"ר בתחום האקולוגיה של הציפורים, בעל תואר שני במקרא ובמזרח קדום בשנת 2002 באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. עוסק למעלה משני עשורים בתחום הציפורים ושמירת טבע  והנחלת אהבת הציפורים לתלמידים ומורים כאחד.