הכרטיס מקנה שלל הטבות בנושאי השכלה, בילוי, בריאות, עסקים, תיירות ועוד. להזמנת הכרטיס יש למלא הטופס הר"מ. זכרו, ארגון הבוגרים יבצע אימות זהות המבקש על מנת לוודא כי הינו/ה בוגר/ת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

הכרטיס מוענק חינם לבוגרי האוניברסיטה הנרשמים לקבלתו. לתשומת לבכם אפשרנו בחירה בין שני כרטיסים: כרטיס בוגר בנגב וכרטיס בוגר.

כרטיס בוגר בנגב מעניק את כל ההטבות של כרטיס הבוגר, ומיועד לבוגרים המתגוררים בנגב או מרגישים זיקה מיוחדת לנגב ומעוניינים בכרטיס מעוצב המייחד אותם. מי שמחזיק כרטיס בוגר בנגב ייהנה מהטבות מקומיות המוענקות על ידי גופים ועסקים  ומפעילויות מקומיות המיועדות לקהילת הבוגרים המתגוררת בנגב, לרבות פעילויות של אגודת הסטודנטים. למען הסר ספק, כל בוגרי הארגון שמחזיקים בכל סוג כרטיס שהנפיק הארגון (משני הסוגים) זכאים לכל ההטבות ולכל השירותים המוענקים והמפורסמים באתר הבוגרים בין אם הם גרים בנגב ובין אם לא. 

הזדמנות לבוגרים בעלי עסקים: רוצים להעניק הטבות ייחודיות לבוגרי האוניברסיטה? פנו אל  ארגון הבוגרים וקבלו קדימות בפרסום באתר ארגון הבוגרים! (טלפון: 08-6461284, דוא"ל: alumni@bgu.ac.il)


כרטיסי בוגר.bmp 

סטודנטים שטרם סיימו לימודיהם ולא ביצעו "סגירת תואר" אינם רשאים לבקש כרטיס בוגר. 

נשמח להעניק לכם כרטיס בוגר האוניברסיטה עם סגירת התואר.

* הנפקת הכרטיס היא ללא עלות ומותנית באישור ארגון בוגרי האוניברסיטה וכפוף לזיהוי הבוגר והשלמת פרטים.

 

לצפייה מיטבית פתחו את הדף בדפדפן Google Chrome. 


להזמנת כרטיס בוגר​/כרטיס בוגר נגב »