דבר הרמ"ח – פרופ' אמיר שני​​

YPoria (1).jpg

שלום רב,

​המחלקה לניהול תיירות ופנאי בפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר, שמה לה למטרה להעניק לתלמידינו את ההשכלה הגבוהה האיכותית ביותר שתכין אותם לקריירה מצליחה בניהול ענפי האירוח: מלונאות, תיירות, מסעדנות, כנסים ואירועים, תעופה ועוד.

אלו המגזרים הגדולים והדינמיים ביותר בכלכלה המודרנית המספקים לא רק מקומות עבודה רבים מספור, אלא גם מספר עצום של הזדמנויות בתחומים אחרים המתפתחים וצומחים מתוכם.

כדי לשגשג בשוק העבודה העתידי, הסטודנטים שלנו נדרשים לרכוש הון תרבותי, לאמץ גישה פרקטית לפתרון בעיות, ולהיות מסוגלים לנהל ביעילות ובאפקטיביות; הם גם צריכים להיות גמישים, יצירתיים ובעלי יכולת לחשיבה ביקורתית.

טרום פרוץ משבר הקורונה, העולם חווה נסיקה מרשימה בתיירות ובפנאי, וככל שמגזר עסקי זה צומח – כך הוא מציע חוויות מגוונות ועשירות יותר לתיירים בעלי ציפיות גבוהות מאי פעם.      ענפי האירוח והתיירות תורמים הן לכלכלה והן לתחושת האושר והבריאות של התיירים, אך הם מעלים גם שאלות בנוגע לקיימות, חברה וסביבה. אנשי התיירות של היום צריכים לשלב יזמות ותושייה יחד עם מודעות לאחריות חברתית וסביבתית, כמו גם יכולת לכבד ולהוקיר תרבויות וקהילות שאינן בהכרח שלהם.

כדי לענות על הצרכים של הסטודנטים שלנו ושל עולם התיירות של המחר, חברי הסגל של המחלקה לניהול תיירות ופנאי מחויבים להציע תכנית לימודים רלוונטית ומעודכנת. כזו אשר תבטיח את האופק התעסוקתי של בוגרינו ותצייד אותם בכלים ובמיומנויות הדרושים לעמידה באתגרי התעשייה העתידיים.

אני מזמין אתכם/ן להצטרף אלינו, למחלקה לניהול תיירות ופנאי, ולהתחיל את מסעכם/ן המרתק לקראת קריירה עשירה, מסעירה ומרגשת!

                                                                             בברכה,

                                                                             פרופ' אמיר שני

                                                                             ראש המחלקה לניהול תיירות ופנאי​


phone.jpgטלפון​: סיגל - 08-6472193​ / רון - 08-6477913​fax.jpgפקס:  08-6472868​ mail.jpgפניות באמצעות דוא"ל​ 
 attach.pngמשרדי מזכירות המחלקה נמצאים בבניין 15, קומה 2, חדר 214 

​​