פרופ' רלי הרשקוביץ

 

בוגרות יקרות, בוגרים יקרים,

 

מזה למעלה משלושה עשורים, הפקולטה למדעי הבריאות , אבן הראשה של מערכת הבריאות בדרום הארץ, היא ביתי המקצועי והאישי. 

כבוגרת הפקולטה שהתחנכה כל חייה בדרום, אני חשה מחויבות להשקיע את כל משאביי, ניסיוני וכישוריי בעיצוב פני הפקולטה, הכנתה לקראת האתגרים העומדים בפניה בעשור הקרוב, ולמצבה  כמוסד מוביל בנגב, בארץ ובעולם.

הפקולטה, על כל מחלקותיה ובתי הספר שלה, השפיעה על כל אחד ואחת מאיתנו במישור האישי. מעבר למדע ולהכשרה הטיפולית, היא הנחילה לנו ערכים, חזון ושליחות. המושג "רוח באר-שבע", המחנך גם לנתינה וחמלה, ממשיך ללוות כל אחת ואחד מאיתנו ומאיר את דרכנו בפעילות המחקרית והרפואית. אתן ואתם התקווה של מערכת הבריאות והמחקר, נשות ואנשי המקצוע, החוקרות והחוקרים שהיינו רוצים שיישארו במרכזים רפואיים, במרפאות קהילתיות, במרכזי שיקום המסונפים לפקולטה ובאתרים נוספים בנגב.

 

הפקולטה הכשירה עד עתה אלפי בוגרות ובוגרים, שרבים מהם מכהנים בתפקידי מפתח במשק, בתעשייה, במערכת הבריאות ועוד, שכולם חלק מקהילת רוח באר שבע.

אני מזמינה אתכן ואתכם לקחת יחד חלק פעיל בקהילה זו, להישאר מעורבים ומחוברים לפקולטה וליצור ארגון וקהילת בוגרות ובוגרים שיש לה גאוות יחידה. ביחד איתכן ואיתכם נוכל להשפיע, לשפר ולקדם את ההכשרה והאיכות האקדמית שלנו, להמשיך להיות כוח מוביל בחברה, בתעשייה ובמערכת הבריאות, לתמוך בדורות הבאים של סטודנטיות וסטודנטים, לחזק את תחושת העשייה המשותפת וליצור שותפויות.

הפקולטה היא הבית האקדמי שבו גדלתם ומבחינתנו היא הבית שלכן ושלכם. שמרו על קשר והתעדכנו על הנעשה בפקולטה במחקר, בתוכניות הלימודיות ובפעילויות המתקיימות אצלנו, באמצעות אתר האינטרנט, דף הפייסבוק והטוויטר של הפקולטה.

 

דלתי פתוחה תמיד.

 

מחכה לכן ולכם,

 

פרופ' רלי הרשקוביץ

דיקנית