​3/12/2020

​סגן הנשיא לפיתוח אזורי ותעשייתי, פרופ' דן בלומברג, ביקר בעדי נגב- נחלת ערן, יחד עם דיקן הפקולטה למדעי הבריאות, פרופ' אנג'ל פרוגדור וסגנו, פרופ' אילן שלף,  דיקן הפקולטה למדעי ההנדסה, פרופ' אבי לוי ומספר חברי סגל מהפקולטה למדעי הבריאות וההנדסה: פרופ' אילנה ניסקי, ד"ר סימונה בר חיים, ד"ר ליאור שמואלוף, ד"ר רקפת חן שטוירמן וד"ר שלי לוי צדק.

תמונה מהביקור

מטרת הביקור הינה לקדם את שיתופי הפעולה האזוריים בין בית החולים המקבל חסות אקדמית של אוניברסיטת בן-גוריון לאוניברסיטה. הביקור כלל סקירה רחבה, סיור במספר מעבדות המשותפות לבית החולים ולאוניברסיטה ולבסוף סיור במבנה החדש שנמצא בבנייה בו נבנות ארבע מחלקות שיקום. 

סגן הנשיא הציג את חזונו כי אוניברסיטת בן-גוריון בנגב הינה כח מניע ומשפיע על החברה, הכלכלה ורווחת החיים בנגב. ד"ר צאקי זיו נר, המנהל הרפואי בבית החולים עדי נגב, הציג את תפיסת עולמו ואת חזון הקמת בית החולים השיקומי. מר דורון אלמוג סיפר את סיפורו האישי והמרגש אודות בנו ערן.  

מסיפורו של אלוף (במיל) דורון אלמוג: "תודה על ביקורכם היום בעדי נגב-נחלת ערן ותחילתו של שיתוף פעולה פורה, חדשני ויוצא דופן לרווחת מטופלי הכפר. כל ביקור הוא בבחינת תיקון עולם קטן וחיזוק משמעותי לעושים במלאכת הקודש. הביקור שלכם הוא בעל חשיבות אסטרטגית לבחירתנו המקצועית ערכית להובלת השיקום בנגב ובישראל"