​​​​​​​​​​​​​​​

רינת בניטה

ד​​​​פנה כהנא​

דפנה כהנא היא סטודנטית במסלול להשלמת תיזה לקראת דוקטוראט בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון. לדפנה תואר Bsc.בהנדסת תעשיה וניהול בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב ותואר MBA מאוניברסיטת תל אביב.

דפנה הינה יועצת לכלכלת הפרט והמשפחה ומרצה לסטטיסטיקה וניתוח נתונים כסגל אקדמי באוניברסיטה הפתוחה.

עבודת המחקר של דפנה עוסקת בהשפעת העיתוי של החשיפה למידע פיננסי על מוכנותו של הפרט לפעול ולהתמיד בשיפור מצבו. המחקר  מתמקד בתחום הייעוץ לכלכלת המשפחה ובוחן מדוע אנשים בוחרים לפנות לייעוץ כלכלי דוקא בעיתוי מסוים, מה מניע אנשים לפנות לקבלת ייעוץ ומהם התנאים מבחינת העיתוי שהייעוץ הכלכלי אכן יגרום להם לשינוי ויטיב את מצבם.מיכל לוי

מיכל לוי הינה סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית באוניברסיטת בן גוריון בנגב ומסיימת כעת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובכלכלה באוניברסיטת בן-גוריון.

עבודת הגמר לתואר שני של מיכל עוסקת בחשיבות התחלת החיסכון לפנסיה כבר בגיל צעיר לאור השפעתה של הריבית דריבית על חסכונות, ובבחינת ההשפעה של תובנה זו על הנכונות לחסוך לפנסיה בקרב צעירים

תמונה..jpegרועי מימרן​

רועי מימרן הוא סטודנט לתואר שלישי במחלקה למנהל עסקים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. רועי הוא בוגר אוניברסיטת תל-אביב במתימטיקה ומדעי המחשב (B.Sc), ובעל תוארExecutive MBA  עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית בירושלים אותו סיים בהצטיינות יתרה.

עבודת הדוקטורט של רועי עוסקת במימון ופנסיה, נושא המחקר שלו הוא התארכות תוחלת החיים והשפעתה על מערכת הפנסיה, ופתרונות מוצעים. בפרט חוקר רועי את השפעתה על מערכת הבטחון הסוציאלי בישראל והמאזן האקטוארי של הביטוח הלאומי.

רועי משמש כיושב ראש פורום החוסכים לפנסיה – עמותה ללא מטרות רווח אותה ייסד במטרה להגן על זכויות החוסכים לפנסיה בישראל. העמותה פועלת מול המחוקקים ומקבלי ההחלטות במטרה להטיב עם החוסכים ואף מקדמת פעילויות הסברה שמטרתן להגביר את מודעות החוסכים לזכויותיהם. רועי פירסם טורים רבים בנושא פנסיה בעיתונות הארצית והכלכלית.roy_mimran-300

שנהב מלול

שנהב מלול היא סטודנטית לתואר שלישי במחלקה למנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון בנגב. שנהב למדה במנהל עסקים וחשבונאות בקמפוס החרדי של אונו וקיבלה רישיון רואת חשבון. בסיום לימודיה עבדה כרואת חשבון בחברת BDO אחת מחברות רואי החשבון המובילות בישראל, ומאוחר יותר כיהנה כמבקרת פנימית וחיצונית של רשויות מקומיות וחברות.

את התואר השני למדה במימון וביטוח באוניברסיטת בן גוריון, וקיבלה בהצטיינות יתרה. בשנת 2016, היא ייסדה חברה לחשבונאות וייעוץ עסקי, ועזבה בשנת 2018 כדי להתמקד במחקר הדוקטורט שלה. מחקריה הם חקירה אמפירית של השפעות המעבר להערכה אקטוארית של ההתחייבות בשל סיום יחסי עובד - מעביד בחברות.

לאורך הקריירה שלה, שנהב עוסקת בפעילות התנדבותית שמטרתה לקדם את ההשכלה הגבוהה בחברה החרדית. כיום היא מתנדבת בחברת סטארט-אפ, שמטרתה ליצור מערך מלא של שירותי השכלה גבוהה ותעסוקה המותאמים לציבור החרדי, ופועלת מול גופים אחרים, כגון המשרד לשוויון חברתי.​

שנהב.jpg

שרית מנחם

שרית מנחם היא סטודנטית לתואר שלישי במחלקה לכלכלה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.  לשרית תואר מוסמך בכלכלה חקלאית מהאוניברסיטה העברית ועבודת התזה שלה עסקה בהשפעת הסמיכות הגאוגרפית של ישובים עירוניים על רמת החיים בישובים כפריים. בנוסף לחברותה במרכז לפנסיה, ביטוח ואוריינות פיננסית, שרית משמשת כחוקרת במכון שורש העוסק במחקר כלכלי-חברתי ועוסקת בהוראה בתחום הפיננסי לסטודנטים בכלכלה ומנהל עסקים.

במסגרת עבודת הדוקטורט שלה חוקרת שרית השפעת גורמים לא רציונליים בבחירת קופות גמל, ובפרט השפעת התקשורת הכלכלית.

לשרית רקע עשיר בעיתונות הכלכלית – שרית עבדה במשך שבע שנים בעיתון TheMarker ואף כיהנה כסגנית עורך מדור שוק ההון. עבודתה של שרית התמקדה בעיקר בתחום הפנסיה ושוק ההון.
שרית סבן

שרית סבן היא סטודנטית לתואר שלישי במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

לשרית תואר מוסמך (M.A) בפסיכולוגיה קלינית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו והיא השלימה תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה וחינוך באוניברסיטת תל אביב. היא בעלת ניסיון טיפולי נרחב הכולל התנסויות במסגרות אשפוזיות ומרפאתיות בגישות דינאמיות וקוגניטיביות התנהגותיות.

במסגרת עבודת הדוקטורט שלה עוסקת שרית במיפויין של התנהגויות כלכליות לא מסתגלות כתלות בפרופילים אישיותיים מוכרים וחוקרת את מידת התועלת בהנגשת השירותים הפיננסים המוצעים בהתאם לצרכים הנפשיים.שרונה צדוק​- רוזנבלוט

רו"ח שרונה צדוק-רוזנבלוט היא סטודנטית לתואר שלישי במחלקה לניהול מערכות בריאות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. שרונה בוגרת תואר ראשון ושני (בהצטיינות) בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון. את לימודי ראיית החשבון ביצעה שרונה באוניברסיטת בר-אילן.

עבודת הדוקטורט של שרונה עוסקת במימון וביטוח בתחום הטיפול הסיעודי. נושא המחקר שלה הוא מודלים למימון של ביטוח סיעודי, ניתוח אתגרי המימון הקיימים והצפויים בישראל והמלצות למדיניות ברמה הלאומית. שרונה משמשת כמרצה בתחום החשבונאות והדיווח הפיננסי במחלקה לניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

לשרונה מעל 15 שנות נסיון בתפקידים של ניהול פיננסי ותפעולי, בעיקר בתחום ההיי-טק. באוקטובר 2004 הצטרפה שרונה לחברת Dalet IL כמנהלת הכספים של החברה, ובכך מסייעת לצמיחה השוטפת של החברה. ​


Sharona Tsadok.png