קבצים מצורפים
  
  
מידע מורחב
  

​איך רובוט זז? נלמד איך לבנות רובוט ואיך להחיות את הרובוט לחיים דרך כתיבת קוד אשר תלמד את הרובוט לבצע פעולות שונות ומגוונות! בנוסף נלמד על חיישנים ועל חשיבותם לתחום הרובוטיקה ונתנסה בעצמנו בכלים שונים בתחום ברובוטיקה​.

  

איך הלב עובד? בקורס תצברו חוויות מרגשות מעולם הרפואה, נלמד ביחד על גוף האדם ועל המערכות המרכזיות שבזכותן אנו חיים! נכיר את איברי הגוף ובהם הלב, הריאות, איברי הבטן, מערכת החיסון, המוח ועוד... נעשה ניסויים, ננתח איברים אמיתיים וכמו רופאים נפענח מה עושים כשאחת המערכות בגוף לא מתפקדת כמו שצריך!

  

איך ציפורים מצליחות לעוף? כמה נמלה קטנה יכולה לסחוב על הגב? בואו לגלות את העובדות המדהימות ביותר על בעלי החיים שסביבנו, בקורס נלמד זואולוגיה- נכיר יצורים חדשים שלא ידענו שקיימים ונחקור במעבדה איך פועלים חלק מהיצורים​​.

  

​לאורך ההיסטוריה האנושית, תגליות ופריצות דרך מדעיות עיצבו את האנושות ואת הדרך שבה אנו חווים את העולם. המצאות, עקרונות מדעיים וחוקים על העולם שלנו התגלו ושינו את המציאות שלנו! הקורס הוא סדרה של טעימות מעולם המדע שמהוות את הבסיס לידע המדעי שלנו.

  

כיצד בנוים הצמחים ואיך ייראו במעבדה? איזה עץ הוא הכי ישראלי ואיזה עץ היגר לכאן? אילו צמחים יש סביבנו שבכלל לא שמנו לב אליהם עד עכשיו? בקורס נלמד על עולם הצומח, נתפעל ניסויים ונגדל צמחים בכל מיני שלבי התפתחות - לגמרי בעצמנו. נבין מדוע הצמחים הכרחיים לקיומנו ולמה בלעדיהם לא היינו יכולים לחיות​​.

  

​תמיד הרגשת שהיצירתיות בוערת בך? שבאומנות יש הרבה יותר ממה שרואים בהתחלה? בקורס אומנות נצא ביחד למסע עולמי בין תרבויות ושיטות אמנות שונות תוך למידה ויצירה חווייתית וכיפית.

  

תמיד רציתם שיקשיבו לכם? רוצים לעשות משהו יצירתי ושונה? נשמע לכם כיף לכתוב תסריט, לראיין, להקליט ולערוך סאונד? בקורס תלמדו ותתנסו בכל השלבים של הפקת פודקאסט איכותי. נכיר מושגים וכלים חדשים, נגלה דברים שלא ידענו קודם על רדיו, סאונד ופודקאסט ולסיום תקליטו פודקאסט באולפן רדיו אמיתי!​​