קבצים מצורפים
  
  
פרטים
  

קונקט הינה תוכנית לשיפור הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות בקרב בני נוער ואת זה אנחנו עושים בשפה שנייה! אנגלית היא אחת השפות המדוברות בעולם ולכם יש את האפשרות לרכוש אותן בצורה חוויתית, כיפית ומעשירה.

הקורס נבנה בהתבסס על גישה שכדי להצליח וללמוד את השפה האנגלית, חייבים להתחיל מלדעת לדבר. במסגרת הקורס נלמד לדבר אנגלית בצורה קלה ותוך הקניית בטחון בדיבור, וביסוס אוצר מילים.


  

היכן שיש אנשים, ישנה אמנות. לכל תרבות יש אמנות המייחדת אותה – סגנונות אמנותיים שונים התפתחו במשך אלפי שנים ברחבי העולם. בקורס נעסוק באמנות המגוונת הקיימת בתרבויות ובמדינות השונות בעולם. נלמד כיצד היא התפתחה, נכיר את חומרי הגלם המאפיינים אותה ונתנסה ביצירת עבודות משלנו בסגנון האמנותי המיוחד של כל תרבות עליה נלמד.

  

MTG: Magic the gathering

בקורס נפתח מיומנויות קוגניטיביות באמצעות משחק אסטרטגיה איכותי. במסגרת הקורס נכיר את משחק האסטרטגיה המצליח:MTG  ונעזר בו על מנת לחזק ולפתח יכולות שונות. התלמידים יזכו להרכיב בעצמם חבילת משחק ויחשפו לשיטות ותבניות חשיבה שונות אשר יסייעו להם בתהליך קבלת ההחלטות במשחק ובחיים בכלל.



  

​מטרת הקורס היא לחשוף את בני הנוער לעולם הרפואה על כל גווניו וללמוד כיצד עובדת המכונה המורכבת ביותר בעולם - הגוף שלנו. 

תכני הקורס מכילים הן תכנים תיאורטיים והן תכנים מעשיים; לאורך הקורס נשתתף בסדנאות עזרה ראשונה וכן בנתיחות להעמקת הידע האנטומי.

הלמידה תהיה בצורה חוויתית ומעניינת ותכלול תכני יסוד במדעי הבריאות – בהם מערכות הגוף, סיבוכים בריאותיים ונושאים בעלי חשיבות ביום יום.

  

בקורס נבין איך המוח בנוי, נלמד על חלומות והשלבים השונים בשינה, נבין איך אנחנו מצליחים לזכור דברים שקרו לפני שנים אבל שוכחים דברים אחרים שקרו לפני יומיים, נלמד איך המוח האנושי מבין ומפיק שפה, נשוחח עם בינה מלאכותית ונגלה כיצד אפשר לבנות זרוע רובוטית שנשלטת על ידי המוח. נלמד בצורה חוויתית, דרך התנסות וניסויים, וביחד נגלה דברים מופלאים ומעניינים על המוח שלנו ועל העולם.

  

​מכניקה היא המדע של תנועה, ומתארת את חוקי התנועה של רכבים, טילים, וגם של כוכבים. בקורס נחקור ביחד מספר ניסויים של תנועה של חפצים, ושלנו. ביחד נדבר על איפה קורות ביקום, ובחיי היומיום, תופעות דומות, ונשרטט את חוקי הפיזיקה שנותנים לפיזיקאיות ולמהנדסים את הדרך לתאר את הטבע, לתכנן ניסויים, ולבנות על בסיס החוקים המצאות שימושיות.​

  

מה מתרחש בתוך גופנו? כיצד הגוף שלנו פועל? ממה הוא מורכב? בקורס נבצע "זום אין" אל תוך גופנו ונחקור את  היחידות הקטנות ביותר שמרכיבות אותו. באמצעות ניסויים והדגמות נכיר את התא- המכונה המופלאה שמאפשרת חיים. נלמד ונחקור חלבונים שבונים את התא וגם נבין מהם אנזימים. נבצע היכרות עם המחקר הביולוגי באוניברסיטה, נבקר במעבדות מחקר מובילות ואף נצפה בתאים מבעד למיקרוסקופים חדשניים. הקורס יעניק הזדמנות נהדרת להצצה לעולם המחקר הביולוגי על ידי למידת מושגי היסוד בביולוגיה, ניסויים, מחקר בקבוצות וסיורים במעבדות.

  

מתמטיקה היא השפה של העתיד. משתמשים בה במחשבים, פיזיקה, כימיה, בילוגיה ובקיצור בהכל!

במסגרת הקורס נלמד יסודות חשובים  במתמטיקה, נבין כיצד עובד מחשב, נמצא דרכים לחשוב בצורה מהירה ומחודדת יותר. נצא מהקופסא ונחפש פתרונות יצירתיים ומעניינים לבעיות מאתגרות.



  

במסגרת הקורס תיחשפו לעולם פיתוח התוכנה, ותתנסו ביצירת אתרי אינטרנט ובתכנות בשפת JavaScript, שפת התכנות השימושית ביותר כעת. כמו כן,  הקורס תלמדו את יסודותיו של אתר אינטרנט (HTML, CSS) לצד שפת התכנות JavaScript. הקורס יהווה שער לעולם התוכנה ולחשיבה לוגית, והוא מהווה בסיס נהדר והמשך התפתחות בתחום.

  

במסגרת הקורס נלמד איך מושגים מעולם הפסיכולוגיה קשורים כמעט לכל דבר בחיינו: תקשורת בין-אישית, חלומות, זיכרון, שפת הגוף... נלמד על הקשר בין גוף ונפש ועל השינויים שמתחוללים בנו לאורך השנים (וגם בגיל ההתבגרות). נתנסה במגוון ניסויים שייגרמו לנו להבין טוב יותר את עצמנו ואת האופן שבו אנו מתנהגים וחושבים. נראה כיצד המוח האנושי פועל, מהם הגורמים המשפיעים עליו וכיצד הוא משפיע על האופן שבו אנו רואים את העולם שלנו.

נחקור בצורה חווייתית ומהנה את הטבע האנושי ונבין טוב יותר מה מעצב את מי שאנחנו!



  

קונקט הינה תוכנית לשיפור הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות בקרב בני נוער ואת זה אנחנו עושים בשפה שנייה!
ספרדית היא אחת השפות המדוברות בעולם ולכן ולכם יש את האפשרות לרכוש אותן בצורה חוויתית, כיפית ומעשירה!
בואו לרכוש שפה שנייה וליצור פרויקטים ותוכניות שאתם תנהלו!

  

​איי 1 איי 1, דה וינצ'י - שומעים אותי? אנחנו בשידור! שלום לכולם, אנחנו מתרגשים להזמין אתכן ואתכם להצטרף לקורס שהוא גם מהנה מאד, וגם מלמד מיומנויות חשובות ביותר להתפתחות בעולם התעסוקה העתידי!  קורס תקשורת ושידורים - בדגש על פודקאסטים ורדיו. אם המילים ספוטיפיי, סטרימינג, אוזניות ועריכת סאונד מדברות אליכןם - מקומכןם בקורס הזה! הקורס בהנחיית שדרני תחנת הרדיו והפודקאסטים של אוניברסיטת בן גוריון בנגב. בקורס אנחנו בעיקר נתנסה בכתיבה, הקלטה ועריכה של יצירות אודיו ודרכן נלמד למקד מסרים, להתייחס לחוויות, להביע עמדה ועוד כאלו דברים שחוויית האולפן מזמנת לנו. יהיה כיף ויצירתי מאד!​