קבצים מצורפים
  
  
פרטים
  

קורס אנגלית, מדברים אנגלית כחלק מגישה שכדי להצליח וללמוד את השפה האנגלית, חייבים להתחיל מלדעת לדבר.

במסגרת הקורס נלמד לדבר אנגלית בצורה קלה ותוך הקניית בטחון בדיבור, וביסוס אוצר מילים.

  

במסגרת הקורס ייחשפו התלמידים לעולם הרובוטיקה, במטרה להקנות להם הבנה על האופן בו הרובוט מתנהג וחושב וכמובן להתנסות בבנייה ותכנות במחשב. הקורס כולל שני חלקים עיקריים: הראשון, תכנון ועיצוב הרובוט בעזרת שרטוט הרכבה תוך חשיבה מוקדמת על ייעוד הרובוט ומשימותיו, והשני, הבנת אופן התקשורת בין האדם למכונה על ידי שפת קוד.

  

​קורס המשך לבוגרי קורס מג'יק. במסגרת הקורס נתעמק בהיבט האסטרטגי של המשחק MTG. במהלכו ייחשפו התלמידים לסיטואציות שונות, בהן יידרשו להפעיל שיקול דעת, לשלב מיומנויות שירכשו בקורס ולבחור קומבינציות אסטרטגיות, כל אלו תחת לחץ של זמן. ​

  

​מטרת הקורס היא לחשוף את בני הנוער לעולם הרפואה על כל גווניו וללמוד כיצד עובדת המכונה המורכבת ביותר בעולם - הגוף שלנו. 

תכני הקורס מכילים הן תכנים תיאורטיים והן תכנים מעשיים; לאורך הקורס נשתתף בסדנאות עזרה ראשונה וכן בנתיחות להעמקת הידע האנטומי.

הלמידה תהיה בצורה חוויתית ומעניינת ותכלול תכני יסוד במדעי הבריאות – בהם מערכות הגוף, סיבוכים בריאותיים ונושאים בעלי חשיבות ביום יום.

  

​בקורס "רפואה מתקדמים" נמשיך את אשר התחלנו בסמסטר א' - כאשר המטרה היא להעמיק את הידע הרפואי בנושאים מורכבים יותר לילדים שנחשפו לתכני קורס "רפואה מתחילים".

תכני הקורס מגוונים ומכילים הן תכנים תיאורטיים והן תכנים מעשיים בנושאים שונים.

אופי הלמידה שאנו מבקשים לקדם, הוא למידה מונחית פתרון-בעיות בה קיימת למידה פעילהצ בסיעור מוחות מתמיד ומאתגר בין התלמידים לצוות המדריכים.

  

​קורס המשך לקורס מתחילים. אחרי שלמדנו על סוגי משתנים, תנאים וביטויים ולולאות, נמשיך לחומר מתקדם יותר. בקורס מתקדמים, נעבוד עם PyCharm ונלמד על מבני נתונים שונים, עבודה עם פונקציות ויצירה שלהן ונלמד לדבאג (לעקוב אחר באגים). בהתאם לקצב הכיתה, נלמד גם תכנות מונחה עצמים.​

  

קורס חוייתי של מגוון ניסויים ממש מתוך המטבח.
בכול שיעור נלמד על עיקרון מדעי כימיה ונתנסה בו במגוון ניסויים.

  

​קורס בשיתוף רדיו BGU,
התלמידים יימדו לכתוב, לערוך ולשדר רדיו.

  

​קורס באסטרופיזיקה, נעסוק בעקרונות האסטרונומיה והפיזיקה, כוכבי לכת, מערכת השמש, גלקסיות, תנועת הכוכבים וחוקי הכבידה.

שיגור טילים ורקטות, ופעילות בפלנטריום.

  

​פרויקט הנדסי

  

​במסגרת הקורס נלמד איך מושגים מעולם הפסיכולוגיה חשובים כמעט לכל דבר שאנחנו עושים בחיים: זוגיות, תקשורת בין-אישית, חלומות, זיכרון, שפת הגוף... נתנסה במגוון ניסויים שייגרמו לנו להבין טוב יותר את עצמנו ואת האופן שבו אנו מתנהגים וחושבים. נראה כיצד המוח האנושי פועל, מהם הגורמים המשפיעים עליו וכיצד הוא משפיע על האופן שבו אנו רואים את העולם שלנו.

נחקור בצורה חווייתית ומהנה את הטבע האנושי ונבין טוב יותר מה מעצב את מי שאנחנו!

  
  1. ​קיימות וחקלאות מעשית

  2. תיאטרון ומשחק