​​​​​​​​​​​​​​​​**​***המערכת עדיין נתונה לשינויים*****

​​​​​​​​​​​​​את מערכת השעות של השנים ה​קודמות ניתן למצוא בקישור זה.​

קורסים שנתיים:

שם הקורס​​מרצה
נק"זיוםשעההערות
סמסטר
האיחוד האירופי: משטר ופוליטיקה
187-1-0039-01
187-1-0329-02

דר' הילה זהבי
4
ג'
14:00-16:00
חובה (מומלץ בשנה א')

שנתי
המשפט הבינלאומי הפומבי והאינטגרציה האירופית
187-1-0019-01
187-1-0019-02
​פרופ' שרון פרדו
​4
​ג'
​10:00-12:00
​בחירה

​שנתי

משפט וטכנולוגיה
1871001
​ד"ר אביב גאון
​4
​ג'
​18:00-20:00
​סמינר
שנתי

​קהילות יוצאי ברית המועצות לשעבר בפוליטיקה וחברה אזרחית של ישראל
138-1-0282-01
138-1-0282-02
​ד"ר דינה זיסרמן-ברודסקי
​4
​ד'
​16:00-18:00
​סמינר
​שנתי


קורסי בחירה סמסטריאלים:

שם הקורס​​מרצה
נק"זיוםשעהכיתהסמסטר
טרור כפוליטיקה ברוסיה
187-1-0034-01
187-1-0034-02​​​

ד"ר דינה זיסרמן-ברודסקי
4
ב', ד'
18:00-20:00


א'
דיפלומטיה ומדיניות החוץ האירופית
187-1-0016-01
187-1-0016-02
​פרופ' שרון פרדו
​4
ב'
ד'
​16:00-18:00
12:00-14:00

א'


​תנועת הגירה באירופה
187-1-0080-01
​דר' דני קרנץ
​2
​ג'
​12:00-14:00


​א'


האיחוד האירופ​י: זהויות, 
אזרחויו​​​​ת ו​לאומיות​​

187-1-0021-02

פרופ' שרון פרדו
4
ב'
ד'
16:00-18:00
12:00-14:00



ב'
​קדימה (אחורה) לאימפריה דינמיקה פוליטית חברתית ברוסיה 
1871007002
​ד"ר דינה זיסרמן-ברודסקי
​4
​ב'
ד'
​18:00-20:00
18:00-20:00
​ב'

​תפוצות יהודיות באירופה ובמזרח התיכון
​דר' דני קרנץ
2
ג'
​12:00-14:00
​ב'


קורסים מהמחלקה לפוליטיקה וממשל המוכרים כקורסי בחירה בחטיבת אדנאואר ללימודי פוליטיקה וחברה אירופית​

שם הקורס
​​​​​​
מרצה

נק"ז

יום

שעה

כיתה

סמסטר

מבוא ליחס​ים בינלאומיים - א'
138-1-0241-01
פרופ' גיא בן פורת

2.5

א'

 

14:00-16:00

 

 

א'

מתרגלים.ות: 

קבוצת תרגול 10 - יום א' 11:00-12:00
קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00


 
מבוא ליחסים ​בינלאומיים - ב'​
138-1-0251-01

פרופ' גיא בן פורת​

2.5

א'

14:00-16:00

 

ב'

מתרגלים.ות: ​​​​​​ 

קבוצת תרגול 10 - יום א' 11:00-12:00​
קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00

​​ 

מבוא ה​יסטורי לפוליטיקה בת זמננו – א'
138-1-0171-01

ד"ר עדו נבו

2.5

א'

16:00-18:00


א'

מתרגלים.ות: מיכל כהן ואנה ליצ'​נציר​​​

קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00​


מבו​א היסטורי לפוליטיקה בת זמננו – ב'
138-1-0181-01

ד"ר עדו נבו

2.5

א'

16:00-18:00


ב'

מתרגלים.ות​:

קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00

​שברו של חלום אידיאולוגיה
תרבות ופוליטיקה קומוניסטיות
                                                       
​שברו של חלום אידיאולוגיה 
תרבות ופוליטיקה קומוניסטיות​
​פרופ' דני פילק


         

                                       
פרופ' רנה פוזננסקי
    4             
​ג'
            



ג'
10:00-12:00


                                     


10:00-12:00
​             
                          
​א'
                


ב'                    
התמחות במשרדי ממשלה - היבטים משפטיים וציבוריים פרקטיקה ותיאו
138-1-0278-01
138-1-0288-02


​עו"ד יובל ריינפלד
​4
​ג'
16:00-18:00​​התמחות
​שנתי​
אקטיביזם ומדיניות - התמחות בארגונים חברתיים
138-1-0641-01​​
138-1-0642-01


גב' אילה הנדין

4
ג'

 

16:00-18:00

 התמחות

שנתי
​​

ניאו ליבראליזם 
אידיאולוגיה 
מדיניות פרקטיקות
1381029001


פרופ' דני פילק
​2     
​ב'  
​08:00-10​:00

​                   א'
קולוניאליזם כבסיס להבנת העולם המודרני
138-1-0227-01

​פרופ' אחמד סעדי   
​2  
ד'
​10:00-12:00
​​א'​​​​​​
מבוא לפולי​ט​יקה השוואתית​​​
138-1-0291-01

​ד"ר גל אריאלי
​4
​ב'
ד'
14:00-16:00
10:00-12:00

א'​​
אסכולת פרנקפורט: מרקסיזם, תרבות וביקורת
138-1-0217-01

​ד"ר איתי שניר
​2
​ב'
​10:00-12:00
א'

ספורט ופוליטיקה
138-1-0057-01
​ד"ר עדו נבו
​2
​א'
12:00-14:00​
​​ב'



השתתפות פוליטית בכל העולם: ממפלגות פוליטות לאקטיביזם בטוויטר
138-1-0239-01
138-1-0239-02


​ד"ר ג'ניפר לין אושר
​4
​ב'
ד'
16:00-18:00
16:00-18:00

​ב'

​​​​​​
קורסי סמינר של המחלקה ללימודי פוליטיקה וממשל המוכרים על ידי חטיבת אדנאואר ללימודי פוליטיקה וחברה אירופית​
סוגיות נבחרות ביחסים בינלאומיים
1382012
פרופ' גיא בן פורת
4
ג'

 

16:00-20:00
 סמינר קורס תואר שני, יש לבקש את רשות המרצה​

א'

קורסים מהמחלקה לפוליטיקה וממשל המוכרים כקורסי בחירה בחטיבת אדנאואר ללימודי פוליטיקה וחברה אירופית
שם הקורס
​​​​​​
מרצה

נק"ז

יום

שעה

מחלקה

סמסטר

אנתרופולוגיה של אירופה 10210138
ד"ר דני קרנץ
2

ג'

 

08:00-10:00

 

אנתרופולוגיה וסוציולוגיה 

א'

​גרמניה מאז 1945 :חברה, תרבות ופוליטיקה 
10210430
​ד"ר דני קרנץ
​2
​ג'
​16:00-18:00
​אנתרופולוגיה וסוציולוגיה
​א'

​מבוא למאה ה-20 :מבטים על אירועי מפתח בעידן העכשיווי 1914-2001 12710185
​פרופ רות גי'ניאו
​2
​ג'
​10:00-12:00
​היסטוריה כללית
​ב'
חופף בתוכן לקורס 138101701 תינתן הכרה בנקז רק לאחד מהשניים​
​ברית המועצות לאחר סטלין: בנייתה והתפרקותה של האימפריה 
12710255
​ד"ר ולדימיר לוין
​2
​ה'
​10:00-12:00
​היסטוריה כללית
​ב'

​מחמיליניצקי ועד פוטין: התהוותה של אוקראינה מודרנית 
12710290
​ד"ר ולדימיר לוין
​2
​ה'
​16:00-18:00
​היסטוריה כללית
​ב'

קורסי שפה אירופית המוכרים בחטיבת אדנאואר ללימודי פוליטיקה וחברה אירופית **
שם הקורס
​​​​​​
מרצה

נק"ז

יום

שעה

​סמסטר

יידיש למתחילים
 15211211


2


 



 



​לטינית למתחילים ד"ר נורית שובל 15211041
​ד"ר נורית שובל
​8
​ב',ה'
​12:00-14:00

שנתי
​יוונית עתיקה למתחילים 15211061
​ד"ר נורית שובל
​8
​ב',ה'
​10:00-12:00

שנתי
​צרפתית למתחילים - קבוצה 1 15211011
​ד"ר איגור דרייר
​8
​א',ד'
​12:00-14:00
​שנתי

​צרפתית למתחילים – קבוצה 2 15211011
​ד"ר איגור דרייר
​8
​ג'
​14:00-16:00
​שנתי

​צרפתית למתקדמים 15211081
​ד"ר איגור דרייר
​4
​ג'
​14:00-16:00
​שנתי

​גרמנית למתחילים - קבוצה 1 15211021
​8
​שנתי

​גרמנית למתחילים - קבוצה 2 15211021
​8

​שנתי

​גרמנית למתקדמים 15211031
​4


​​שנתי

​איטלקית למתחילים - קבוצה 1
 15211091
​ד"ר קריסטינה בטין
​8
​ב',ד'
12:00-14:00​

​שנתי
​איטלקית למתחילים - קבוצה 2
 15211091
​ד"ר קריסטינה בטין
​8
​ב',ד'
​​14:00-16:00
​​שנתי
​איטלקית למתקדמים 15211111
​ד"ר קריסטינה בטין
​​ד'
16:00-18:00
​​שנתי

​ספרדית למתחילים - קבוצה 1 15211281
​גב' דבי יהושפט
​8
ב',ה'
​10:00-12:00
​​שנתי

​ספרדית למתחילים – קבוצה 2 15211281
​גב' דבי יהושפט
​8
​​ב',ה'
​​12:00-14:00
​​שנתי

​ספרדית למתקדמים 15210038
​גב' דבי יהושפט
​4
​ב'
​14:00-16:00
​​שנתי

​לאדינו למתחילים 15210027
​מר דוד מנריקה
​4
​​שנתי

​לאדינו למתקדמים 15210037
​מר דוד מנריקה
​4
​​שנתי

**תלמידי החטיבה מחוייבים ללמוד שפה אירופית בהיקף של 8 נק"ז כאשר 4 נק"ז נחשבים חלק מהחטיבה ו-4 נק"ז נוספים נחשבים כחלק מהקורסים הכלליים שכל סטודנט מחוייב לקחת